Local Administrator není vždy výchozí agent obnovení systému souborů EFS

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 255026 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje, jak místního správce není vždy výchozího agenta obnovení (ENCRYPTING File System).

Další informace

Nástroj EFS poskytuje Obnovení předdefinovaných dat zavedením požadavku zásad obnovení. Požadavek je: zásady obnovení musí být v místě, mohli uživatelé zašifrovat soubory. Zásady obnovení poskytuje pro osobu jako agenta obnovení. Pokud zásady obnovení není zděděna ze sítě, domény nebo zásady organizační jednotky, místní zásady je v platnosti.

Výchozí zásady místní obnovení je vytvořen automaticky při přihlášení účet správce k počítači pro první. Dojde-li tento proces, tento správce stane výchozím agentem obnovení. V některých situacích první správce k přihlášení k systému Windows 2000 není účet místního správce.

Scénář 1: The Network Průvodce identifikací

Po nastavení a restartování systému Windows 2000 Professional dokončení Průvodce identifikací v síti vyzve uživatele k buď vyberte automatické přihlašovací účet nebo uživatelské jméno a heslo pro účely přihlášení. Pokud uživatelské jméno není zadán, účet vytvořen, umístěny do místní skupiny Administrators a přihlášeni k počítači. Nově vytvořený účet je první správce přihlaste k počítači, proto služba EFS generuje podepsaného certifikátu vydán uživateli a umístí jej v Encrypted Data obnovení zásad (EDRP).

Scénář 2: Připojení k doméně během instalace

Během instalace systému Windows 2000 Server nebo Windows 2000 Advanced Server poskytuje možnost připojení doméně nebo pracovní skupiny. Pokud je server připojen k doméně, je uživatelský účet, který je členem skupiny Domain Administrators globální správce na tomto serveru. Je-li přihlášen jeden z těchto účtů správce domény stane účtu agenta obnovení v místním EDRP.

Toto chování je přijatelné v prostředích, kde je definována zásada obnovení úroveň domény, protože zásady obnovení domény nahrazuje všechny místní zásady na členy domény. Pokud však zásady obnovení není zadán úrovni serveru, domény nebo organizační jednotku úroveň (byla odstraněna), místní zásady je v platnosti.

Poznámka: Pokud zásad obnovení je inicializován úrovni webu, domény nebo organizační jednotku, ale neobsahuje žádné certifikáty pro obnovení, EFS zakázána v počítačích, že zásady použít jako jejich nejvyšší priorita (zásady není přepsáno jedním, který má vyšší prioritu).

Vlastnosti

ID článku: 255026 - Poslední aktualizace: 3. března 2007 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server SP1
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP1
  • Microsoft Windows 2000 Professional SP1
Klíčová slova: 
kbmt kbefs kbinfo KB255026 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:255026

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com