Помилка "Не вдалося відобразити сторінку" у браузері Internet Explorer через спливання часу очікування неробочого проксі-сервера

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2551554 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ОЗНАКИ

Дуже рідко трапляється так, що помилки підключення до певного сервера призводять до додавання проксі-серверів до списку неробочих проксі-серверів, Через це браузер Internet Explorer використовує по черзі проксі-сервери з визначеного списку, доки всі їх не буде тимчасово вимкнуто. У цей момент браузер Internet Explorer відображатиме помилку "Не вдалося відобразити сторінку", доки список неробочих проксі-серверів не буде вичерпано (за промовчанням через 30 хвилин).


ПРИЧИНА

У випадках, коли браузеру Internet Explorer не вдається встановити підключення із проксі-сервером, цей проксі-сервер додається до списку неробочих проксі-серверів і деякий час не використовується, щоб не знижувати продуктивність. Цей період часу становить 30 хвилин за промовчанням. Якщо сценарій автоматичного настроювання проксі-сервера повертається до їхнього списку, у якому перелічено кілька проксі-серверів, здійснюється спроба підключитися до наступного проксі-сервера в цьому списку. Якщо це підключення встановити не вдається, процес повторюється, поки не буде встановлено підключення або не буде пройдено весь список. Якщо список пройдено, а підключення не встановлено, у браузері Internet Explorer буде відображатися повідомлення про помилку "Не вдалося відобразити сторінку".


РОЗВ'ЯЗАНН

Корпорація Майкрософт вивчає це питання та доступні варіанти його вирішення. Якщо виникає ця проблема, можна тимчасово вирішити її, щоб відновити підключення.

Нижче наведено доступні способи вирішення.

Спосіб 1
Перезавантажте браузер Internet Explorer, щоб очистити список неробочих проксі-серверів.


Спосіб 2
Попередження. Неправильне внесення змін до реєстру за допомогою редактора реєстру або іншим способом може призвести до серйозних проблем. Для їх усунення може знадобитися повторно інсталювати операційну систему. Корпорація Майкрософт не гарантує успішного вирішення цих проблем. Відповідальність за наслідки змін у реєстрі несе виключно користувач.

Щоб автоматично вирішити цю проблему, перейдіть до розділу Автоматичне виправлення. Щоб вирішити цю проблему самостійно, перейдіть до розділу Самостійне виправлення.

Автоматичне виправленняЩоб вирішити цю проблему автоматично, натисніть кнопку Fix it або виберіть посилання під нею. Після цього в діалоговому вікні Завантаження файлу натисніть кнопку Виконати й дотримуйтеся вказівок майстра Fix it.


Вирішити проблему
Microsoft Fix it 50746


Примітки
  • Цей майстер може бути лише англійською мовою. Проте автоматичне виправлення працює також для інших мовних версій Windows.
  • Якщо ви працюєте не за тим комп’ютером, на якому виявлено неполадку, рішення Fix it можна зберегти на флеш-пам’ять або компакт-диск, а потім запустити на потрібному комп’ютері.

Після цього перейдіть до розділу Чи вирішено проблему?Самостійне виправлення

Установіть інтервал між спробами для неробочих проксі-серверів у такому розділі реєстру:


HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings
Створіть у цьому розділі значення "4 байти" під назвою BadProxyExpiresTime і призначите йому значення 0. Зверніть увагу на те, що це значення в секундах.
Установлення значення 0 допоможе запобігти додаванню проксі-серверів до списку неробочих проксі-серверів.

Чи вирішено проблему?

  • Переконайтеся, що проблему вирішено. Якщо проблему вирішено, роботу з цим розділом можна завершувати. Якщо проблему не вирішено, можна звернутися до служби підтримки.
  • Будемо вдячні за ваш відгук. Щоб надіслати відгук або повідомити про будь-які проблеми з цим рішенням, залиште коментар у блозі Автоматичне виправлення або надішліть нам повідомлення електронною поштою.


ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Параметр BadProxyExpiresTime було введено у браузері Internet Explorer 5.01. Щоб отримати додаткову інформацію, див. таку статтю:

Браузер Internet Explorer не здійснює повторних спроб підключитися до неробочого проксі-сервера протягом 30 хвилин
http://support.microsoft.com/kb/320507Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Властивості

Номер статті: 2551554 - Востаннє переглянуто: 22 листопада 2011 р. - Редакція: 1.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
  • Windows Internet Explorer 7
  • Windows Internet Explorer 8
  • Windows Internet Explorer 9
Ключові слова: 
kbmsifixme kbfixme KB2551554

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com