Na panelu Možnosti napájení v okně Ovládací panely není k dispozici karta Režim spánku (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 255182 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka
Tento článek se týká systému Windows 2000. Podporu pro systém Windows 2000 končí na 13. července 2010.Windows 2000 End-of-Support Solution Center je výchozí bod pro plánování strategie přenesení ze systému Windows 2000. Další informace v tématu Microsoft Support Lifecycle Policy.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Na přenosném nebo stolním počítači, který podporuje rozšířené řízení spotřeby (APM) nebo Advanced Configuration and Power Interface (ACPI) může být žádné kartě hibernace v nástroji Možnosti napájení v ovládacím.

Další informace

Windows 2000 zpřístupní její funkce hibernace funkce jako součást hardware abstraction layer (HAL) je nezávislá APM nebo ACPI. Windows 2000 nepodporuje režim spánku OEM BIOS.

Následující problémy lze zabránit funkci spánku k dispozici:

Povoleno Terminálové služby (to se nevztahuje na systém Windows 2000 Professional). Další informace naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
237551Funkce APM jsou zakázány s Terminálové
Ovladač zařízení nebo nekompatibilní software narušuje tuto funkci. Další informace naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
211271Po odinstalování McAfee 3.1.4 nelze spánku systému Windows 2000
Další řešení potíží funkce hibernace, naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
197477Systém nemůže přejít do úsporného režimu, protože...
Pokud povolíte rozšíření fyzické adresy v souboru Boot.ini s / pae přepínač příkazového řádku funkce hibernace není k dispozici.

Vlastnosti

ID článku: 255182 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2006 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbinfo kbpowerman kbui KB255182 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:255182

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com