OL2000: Outlook reagovat při použití jako svůj E-mail editor Word

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 255259 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití aplikace Word 2000 jako editor elektronické pošty odpovědět konkrétní e-mailové zprávy aplikace Outlook 2000 přestane reagovat.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud následující platí:
  • E-mailová zpráva obsahuje text formátu Enriched Multipurpose Internet Mail Extensions (MIME), který je formát aplikace Outlook plně nepodporuje.
  • Text e-mailové zprávy končí bez místa-následovaný mezerou nebo tabulátor.
Pokud Outlook narazí formát, který jej nerozumí, zpracuje textových dat jako jazyk HTML (HTML). Pokud používáte aplikaci Word jako editor elektronické pošty, nesprávný text HTML odeslány do aplikace Word pro interpretaci. Pokud Word narazí dat HTML, které chybí požadované značky a, které končí dvojice znaků-prostoru nebo prostoru, přestane reagovat.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro sadu Office 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
276367OFF2000: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro Office 2000

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, vypněte Word jako editor elektronické pošty a odpověď na zprávu s integrovanou editor aplikace Outlook.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Office 2000 Service Pack 2.

Další informace

Eudora pro 3.x a BlitzMail (systému speciální e-mailu, který se používá například Dartmouth akademických institucí) jsou dva nejběžnější klienty e-mailu, které odesílají data v textovém formátu MIME Enriched.

Vlastnosti

ID článku: 255259 - Poslední aktualizace: 23. ledna 2014 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2000
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kboffice2000sp2fix KB255259 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:255259

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com