OL2000: Bilgisayarınızı e-posta düzenleyicisi olarak Word kullandığınızda Outlook vermiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 255259 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Belirli bir e-posta ileti yanıtlamak için e-posta düzenleyiciniz olarak Microsoft Word 2000 kullandığınızda, Outlook 2000 yanıt vermiyor.

Neden

Bu sorun, aşağıdaki doğruysa oluşur:
  • E-posta iletisinin, Outlook tam desteklemediği bir biçimde çok amaçlı ınternet Posta Uzantıları (MIME) Enriched metin biçimini içerir.
  • E-posta ileti metnini bir olmayan arkasından bir boşluk veya sekme alanı biter.
Outlook anlamak bir MIME biçimini karşılaştığında, metin veri köprü metni biçimlendirme dili (HTML) olarak davranır. Hatalı HTML metni için Word, e-posta düzenleyiciniz olarak Word kullanıyorsanız, yorumu için gönderilir. Word, HTML verilerine karşılaştığında gerekli etiket eksik olan ve olmayan boşluk veya boşluk karakteri çifti, sona erdirir, yanıt vermiyor.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Office 2000 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
276367OFF2000: en son Office 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, Word'Ü devre dışı, e-posta Düzenleyicisi ve yerleşik Outlook düzenleyicisinde iletiye yanıt olarak etkinleştirme.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Office 2000 Service Pack 2'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Eudora Pro 3.x ve BlitzMail (Dartmouth gibi akademik kurumları tarafından kullanılan bir özel e-posta sistemi) veri MIME zenginleştirilmiş metin biçiminde gönder iki yaygın e-posta istemcilerini ' dir.

Özellikler

Makale numarası: 255259 - Last Review: 8 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2000
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kboffice2000sp2fix KB255259 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:255259

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com