FIX: Relácie integrátor žiadosti môže prestať reagovať pri mainframe odozvy pre jednu logickú jednotku oneskorí v prostredí hostiteľa integrácie Server 2006 Service Pack 1

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2554300 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

V prostredí Microsoft hostiteľskej integrácie Server 2006 Service Pack 1 (SP1) použijete relácie integrátor žiadosti. Keď mainframe odozva na jednej logickej jednotky (VDJ) oneskorí, relácie integrátor aplikácia môže prestať reagovať. Okrem toho sa nemôže zdieľaným uplatňovanie relácie.

Poznámka Po reštartovaní servera relácie integrátor, uplatňovanie relácie môžete začal opäť, ako sa očakávalo.

RIESENIE

Informácie o rýchlej oprave

Podporovaná rýchla oprava je k dispozícii od spoločnosti Microsoft. Táto rýchla oprava je však určená iba problém, popísaná v tomto článku. Táto rýchla oprava sa vzťahujú len na systémy, ktoré sa vyskytuje problém popísaný v tomto článku. Môže, že táto rýchla oprava bude ďalej testovaná. Preto, ak ste nie sú vážne ovplyvnené týmto problémom, odporúčame vám počkať na ďalšiu aktualizáciu softvéru, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu.

Ak je rýchla oprava k dispozícii na prevzatie, je tu oddiel "Prevzatie dostupnej rýchlej opravy" na začiatku tohto článku databázy Knowledge Base. Ak sa táto sekcia nezobrazuje, obráťte sa na Microsoft zákaznícky servis a podpora získať rýchlu opravu.

Poznámka Ak sa vyskytnú ďalšie problémy alebo ak riešenie problémov je potrebné, budete musieť vytvoriť samostatnú servisnú požiadavku. Obvyklé podporu náklady budú vzťahovať na dodatočnú podporu otázky a otázky, ktoré nie sú oprávnené pre túto konkrétne rýchlu opravu. Úplný zoznam telefónnych čísel, Microsoft zákaznícky servis a podpora alebo vytvorte samostatnú servisnú požiadavku, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka "Prevzatie dostupnej rýchlej opravy" formulár sa zobrazujú jazyky, pre ktoré je rýchla oprava k dispozícii. Ak váš jazyk nie je zobrazený, je to preto rýchla oprava nie je k dispozícii pre daný jazyk.

Predpoklady

Musíte mať hostiteľskej integrácie Server 2006 SP1 tejto rýchlej len v prípade, že je nainštalovaný.

Ďalšie informácie o možnostiach získania hostiteľskej integrácie Server 2006 SP1 nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
979497 Ako získať hostiteľskej integrácie Server 2006 najnovší balík service pack

Reštartujte informácie

Možno budete musieť reštartovať počítač po použití tejto rýchlej opravy.

Informácie o nahradení

Táto rýchla oprava nenahrádza predtým vydané rýchlu opravu.

Informácie o súbore

Anglická verzia tejto rýchlej opravy má atribúty súborov (alebo novšie atribúty) uvedené v nasledujúcej tabuľke. Dátumy a časy jednotlivých súborov sú uvedené v koordinovaný svetový čas (UTC). Keď zobrazíte informácie o súbore, sa skonvertuje na miestny čas. Ak chcete vyhľadať rozdiely medzi časom UTC a miestnym časom, použite Časové pásmo kartu v Dátum a čas položky v ovládacom paneli.

Hosť integrácie Server 2006, 32-bitové vydanie
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátumČasPlatforma
Snaservr.exe7.0.4217.0426,32001-Júl-201115: 08x 86
Trcservr.exe7.0.4217.0869,20001-Júl-201115: 08x 86
Hosť integrácie Server 2006, 64-bitové vydanie
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátumČasPlatforma
Snaservr.exe7.0.4217.0707,92001-Júl-201115: 32x 64
Trcservr.exe7.0.4217.01,306,96001-Júl-201115: 32x 64
Poznámka Vzhľadom na závislosti súborov, posledné opravu, ktorý obsahuje tieto súbory môžu obsahovať aj ďalšie súbory.


STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

Vlastnosti

ID článku: 2554300 - Posledná kontrola: 5. augusta 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Host Integration Server 2006 Service Pack 1
Kľúčové slová: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbmt KB2554300 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2554300

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com