Як виправити неполадки вільний/зайнятий Вільний час співіснування з локальний сервер Exchange і Exchange Online у службі Office 365

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2555008 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Не впевнені, який випуск Office 365 ви використовуєте? Перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

У цій статті описується виправлення вільний/зайнятий Вільний час виникнення проблем співіснування локальний сервер Microsoft Exchange Server і Microsoft Exchange Online у службі Office 365.

Додаткові відомості

Для отримання додаткових відомостей про розгортання Exchange Федерації, перейдіть на веб-сайті Microsoft:
Email співіснування
Після настроювання обміну Федерації можуть виникнути одна або кілька таких проблем:
 • Відомості про доступність, не може бути відновлений з будь-який рахунок у будь-якому середовищі.
 • Відомості про зайнятість не можна отримати з одного середовища.
 • Відомості про зайнятість не може бути відновлений з локального облікового запису за допомогою облікового запису хмара.
 • Відомості про зайнятість не може бути відновлений з хмара облікового запису за допомогою локального облікового запису.
 • Відомості про зайнятість недоступна в сценарію гібридного розгортання між локальною організацією Exchange Server 2003 або змішаних на локальному сервері Exchange 2003 або Exchange Server 2007 організації та Exchange Online.

Відомості про доступність, не може бути відновлений з будь-який рахунок у будь-якому середовищі

Користувачів або в середовищі в організації Exchange, Федеративні не вдалося отримати відомості про зайнятість з поштових скриньок, які розміщені в інших умовах.

В даному випадку, проблема може бути місцеві питання на окремих комп'ютерах. Або Exchange Федерації можливо не настроєно належним чином.

Щоб виправити цю неполадку, попросіть користувачів для визначення, чи питання виникає, коли вони використовують Microsoft Outlook, і коли вони використовують веб-застосунок Outlook веб-застосунок для служби Office 365. Якщо поведінка відрізняється в Outlook і веб-застосунок Outlook веб-застосунок, то можливо що окремі комп’ютер-зразок не відповідає вимогам для обміну Федерації. Попросити користувача виконайте такі дії:
 1. Ввійдіть до порталу (Office 365HTTPS://portal.microsoftonline.com).
 2. Виконайте одну з таких дій.
  • У службі Office 365 натисніть кнопкуПараметри (
   Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
   2821938
   ), клацніть Підтримка програмного забезпеченняі натисніть кнопку Настроювання робочого стола.
  • В попередні оновлення Office 365, у розділі ресурсинатисніть кнопку завантаженнята виберіть потрібний крок 3 на завантаження сторінки.
 3. Натисніть кнопку настроїти.
Після того, як користувач встановлює його або її Office 365 десктоп-застосунків, вільний/зайнятий Вільний час питання має бути вирішене. Крім того, переконайтеся, що комп’ютер-зразок має Microsoft Office Outlook 2007 або Microsoft® Outlook® 2010 інстальовано. Попередніх версій Outlook не підтримуються Не на роботі 365.

Якщо неполадка однаково в Outlook і веб-застосунок Outlook веб-застосунок, може, ймовірно проблему з як Федерація Exchange настроєно у вашій організації. У цьому випадку, подивитися на Microsoft Exchange Server розгортання помічника щоб переконатися, що навколишнє середовище відповідає системним вимогам.

Відомості про зайнятість не можна отримати з одного середовища

Користувачі немає доступу до відомостей про зайнятість через обмін Федерації лише в одному напрямку. Наприклад, локальний користувачі не можуть звертатися відомості про зайнятість від поштових скриньок у хмарі. Або хмарних користувачів немає доступу до відомостей про зайнятість від локальних поштових скриньок.

У цьому випадку проблема може бути викликана неправильна URI цільового застосунку. Або спільне сценарій виконання політики в локальному середовищі Exchange Server і в Exchange Online може не відповідати.

Щоб виправити цю неполадку, виконайте такі дії:
 1. На локальний комп’ютер-зразок, який працює під керуванням Microsoft Exchange 2010 Server пакетом оновлень 1 (SP1) натисніть кнопку Пуск, виберіть пункти Усі програми, виберіть Microsoft Exchange Server 2010та виберіть Exchange Management Shell.
 2. У командному рядку введіть таку команду та натисніть клавішу Enter:
  Get-FederationInformation -domainname <Office 365 Domain>
  У цій команді до <Office 365="" domain="">покажчика місця заповнення представляє домен за промовчанням Office 365 (наприклад, adatum.onmicrosoft.com).</Office>
 3. У результатах Примітка значення TargetApplicationUri та TargetAutodiscoverEpr . Наведемо перелік параметрів, цільової домену для переконайтеся, що Федерації довіри налаштований правильно.
 4. Щоб відобразити відомості про довіру даний Вільний час створена для Office 365 домен за промовчанням, запустіть таку команду:
  Get-OrganizationRelationship | FL
 5. У розділі DomainNames » переконайтеся, що нижче відображено:
  • Ім'я компанії служби маршрутизації домену (наприклад, service.adatum.com)
  • Назва компанії інтегрований домен (наприклад, adatum.com)
  Якщо вони не відображаються в розділі DomainNames , може бути проблема з установки Exchange Федерації. Відгук на Microsoft Exchange Server розгортання помічника щоб переконатися, що конфігурацію вирівнюється Рекомендовані інтерактивні елементи і що навколишнє середовище відповідає всім вимогам до системи. У розділі DomainNames коректно відображатися двома доменами, Зауважте наступні розділи в результатах пошуку:
  • Ім’я
  • TargetApplicationUri
  • TargetAutodiscoverEpr
  Значення TargetApplicationUri та TargetAutodiscoverEpr має відповідати еквівалент значення з командлет Get-FederationInformation . Якщо значення не збігаються, запустіть таку команду, щоб виправити різниця:
  Set-OrganizationRelationship -Identity <Name> -TargetApplicationUri <TargetApplicationUri> -TargetAutodiscoverEpr <TargetAutodiscoverEpr>
 6. Вільний/зайнятий Вільний час проблема не зникає, переконайтеся, що спільне сценарій виконання політики в локальному середовищі Exchange Server і у службі Exchange Online матч. Щоб визначити це, запустіть таку команду в консолі Exchange після чого запишіть значення в полі домени в результатах пошуку:
  Get-SharingPolicy | FL
 7. Підключитися до Exchange Online за допомогою Windows PowerShell, щоб запустити же тест в іншому середовищі. Це можна зробити так, щоб визначити, чи збігаються спільне сценарій виконання політики. Щоб отримати додаткові відомості про підключення до Exchange Online за допомогою Windows PowerShell перейдіть на веб-сайті Microsoft:
  Підключення оболонки Windows PowerShell до служби
 8. Після підключення Exchange Online, запустіть таку команду в оболонці Windows PowerShell вікна, як ви це робили на локальному середовищі після чого запишіть значення в полі домени :
  Get-SharingPolicy
 9. Домени значень для двох середовищ має відповідати. Якщо вони не збігаються, за допомогою командлета Set-SharingPolicy створити поле домени , щоб він відповідав на обох сторонах. Докладніше про командлета Set-SharingPolicy і про сценарій виконання цієї настройки спільного доступу до політики зверніться до веб-сайту Microsoft TechNet:
  http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/dd297931.aspx

Відомості про зайнятість не може бути відновлений з хмара облікового запису за допомогою локального облікового запису

Проблема обмежується локальних користувачів, хто намагається отримати відомості про доступність для поштових скриньок у хмарі.

У цьому випадку, за допомогою командлета Тест-FederationTrust збирати більше деталей про провал. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. У Exchange Management Shell, запустіть таку команду, де у <OnPremisesMailbox>рамці являє собою електронну адресу поштової скриньки користувача, який розміщений в локальному середовищі:</OnPremisesMailbox>
  Test-FederationTrust -UserIdentity <OnPremisesMailbox> -verbose
  Примітка.Ця команда тестує Федерації довіри маркер, який використовується в локальних користувачів.
 2. Припускаючи, що результати містять принаймні одного розділу, де типу є Помилка, дає змогу скопіювати їх у текстовий файл а потім відправити файл до Exchange Online застосунок-служба підтримки, щоб отримати докладнішу інформацію.

Відомості про зайнятість не може бути відновлений з локального облікового запису за допомогою облікового запису хмара

Проблема обмежується хмарних користувачів, які намагаються отримати відомості про доступність для локальних поштових скриньок.

У цьому випадку, поштових скриньок, які беруть участь може відбулася на сервері Microsoft Exchange 2003, а не на сервері Exchange 2007 або замість Exchange Server 2010. Exchange Server 2003 не підтримує веб-служба Exchange запити, які використовують пізніших версій для отримання відомостей про зайнятість. Переконайтеся, що будучи реплікується будь-яких даних, який в Exchange Server 2003 спільні папки до сервера Exchange Server 2010 поштової скриньки, який може підтримувати базу даних спільної папки.
 1. Ролі поштової скриньки можна встановити на одному сервері, на якому інстальовано сервер доступу клієнта (CAS) роль, яку ви використовуєте для підтримки Федерації. Щоб отримати додаткові відомості про те, як зробити це за допомогою помічником Microsoft Exchange Server розгортання перейдіть до Exchange Server асистент розгортання.
 2. Якщо користувачі хмара ще є проблеми, коли вони намагаються отримати вільний/зайнятий Вільний час інформації для локальних поштових скриньок, визначення, чи при підключенні до автовизначення служби локальної. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. Відкрити Microsoft аналізатора дистанційного підключення на веб-сайті Microsoft:
   HTTPS://www.testconnectivity.Microsoft.com/?testid=OutlookAutoDisc
  2. На сторінці Outlook Autodiscover заповніть форму, використовуючи адресу електронна пошта та пароль облікового запису у локальному середовищі, який має проблеми. Натисніть кнопку Установіть прапорець, щоб підтвердити, що ви маєте право ввести облікові дані облікового запису робочих.
  3. Щоб підтвердити, що автоматизована програма робить запит, ви повинні Завершити виклик людини інтерфейс. Введіть літери та цифри з графіка в поле і виберіть пункт Виконати тест.
 3. Якщо тест провалюється, перевірте налаштування для локальний проксі-сервера та брандмауера. Переконайтеся, що Exchange Online CAS доступний з Інтернету через порт 443.

Відомості про зайнятість недоступна співіснування між локальною організацією Exchange 2003 або змішаних локальної організації Exchange 2003 або Exchange 2007 і Exchange Online

У цьому випадку підрозділу = зовнішні (FYDIBOHF25SPDLT) спільна папка відсутня з ієрархії спільної папки та слід додати.

Щоб додати підрозділу = зовнішні (FYDIBOHF25SPDLT) спільну каталог вхідних повідомлень, виконайте такі дії:
 1. Підключитися до локального сервера Exchange 2010 SP1 спільної папки на сервері спільної папки.
 2. Відкриті Windows PowerShell.
 3. Запустіть таку команду:

  Add-PsSnapin Microsoft.Exchange.Management.Powershell.Setup
 4. Запустіть таку команду:

  Install-FreeBusyFolder

Посилання

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2555008 - Востаннє переглянуто: 24 жовтня 2013 р. - Редакція: 13.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365m o365062011 pre-upgrade o365022013 hybrid after upgrade gwt guided walk through kbtshoot kbgraphic kbmt KB2555008 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2555008

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com