Jak konfigurovat zásady účtů ve službě Active Directory

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 255550 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka
Tento článek se týká systému Windows 2000. Podporu pro systém Windows 2000 končí na 13. července 2010.Windows 2000 End-of-Support Solution Center je výchozí bod pro plánování strategie přenesení ze systému Windows 2000. Další informace v tématu Microsoft Support Lifecycle Policy.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje, jak konfigurovat zásady účtů služby Active Directory. Při konfiguraci zásady účtů (například zásady hesla a zásady uzamčení účtů) ve službě Active Directory systému Windows 2000 umožňuje pouze jedna zásada účtu domény v každé doméně. Zásady skupiny nastavení, které jsou přidruženy k jedné domény není automaticky šířit do jiných domén v doménové struktuře. Chcete-li přidružit Zásady skupiny nastavení z jedné domény do jiné domény, v doménách musí být explicitně propojen.

Další informace

Je výjimku pravidlo systému Windows 2000, která povoluje pouze jedna zásada účtu za domény. Jiné zásady účtu můžete nakonfigurovat pro organizační jednotku. Nastavení zásad účtů organizační jednotky ovlivní místní zásady v počítačích, které jsou obsaženy v dané organizační jednotce. Například pokud je pracovní stanice se systémem Windows 2000 v organizační jednotce s názvem 1, Správce může vytvořit objekt Zásady skupiny č a určit nastavení zásad účtů, které jsou odlišné od těch výchozí zásady domény. V tomto případě při přihlášení uživatele k doméně, nastavení zásad účtů z výchozí zásady domény jsou místě. Když se uživatel přihlásí místně stanici se systémem Windows 2000, zásady místních účtů podle definice objektu Zásady skupiny pro 1, se používají.

Poznámka: Protože řadiče domény mít místní účty jako servery a pracovní stanice proveďte zásady účtů jsou definovány v organizační jednotce řadiče domény výchozí mít žádný vliv. Windows Server 2008 zavádí Fine-Grained zásady hesla, které umožňují přesnější řízení nastavení zásad účtů. Další informace naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
AD DS: Fine-Grained zásady hesla
http://technet2.microsoft.com/windowsserver2008/en/library/056a73ef-5c9e-44d7-acc1-4f0bade6cd751033.mspx?mfr=true


Další informace o zásady zabezpečení domény klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
221930Zásady zabezpečení domény v systému Windows 2000


Poznámka: Řadiče domény získat zásady účtů z kontejner domény. K tomuto chování dochází, protože řadiče domény sdílet databázi účtů domény a proto zásady musí být konzistentní v rámci všech řadičů domény.

Další informace o pravidlech Zásady skupiny aplikace klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
259576Zásady skupiny aplikace pravidla pro řadiče domény

Vlastnosti

ID článku: 255550 - Poslední aktualizace: 14. dubna 2008 - Revize: 4.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB255550 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:255550

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com