"Nie można użyć tego Identyfikatora do dostępu do tej usługi. Zaloguj się przy użyciu innego Identyfikatora"błąd podczas próby dostępu do programu Outlook Web App za pomocą przeglądarki Safari w usłudze Office 365

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2555521 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Usługi Microsoft Office 365 podczas próby otwarcia programu Microsoft Outlook Web App za pomocą przeglądarki sieci web, takich jak Safari, pojawi się następujący komunikat o błędzie:

Nie można użyć tego Identyfikatora do dostępu do tej usługi. Zaloguj się z innym identyfikatorem.

Korzystając z programu Windows Internet Explorer, Outlook Web App otwiera się pomyślnie.

PRZYCZYNA

Ten problem występuje, gdy użytkownik próbuje otworzyć aplikacji sieci Web programu Outlook przy użyciu adresu URL, który wskazuje witrynę, która wymaga poświadczeń konta (uprzednio określana jako identyfikator Windows Live ID) firmy Microsoft. I ta strona nie akceptuje identyfikator użytkownika. Na przykład można użyć następującego adresu URL:

http://www.Outlook.com/<username></username>

ROZWIĄZANIE

Toresolve ten problem, należy użyć adresu URL, który jest podobny do następującego dostępu Outlook Web App w usłudze Office 365:

https://www.Outlook.com/<domainname></domainname>

Na przykład, jeśli domena jest contoso.onmicrosoft.com, URL, za pomocą którego jest w następujący sposób:
https://www.Outlook.com/contoso.onmicrosoft.com
Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web.

Produkty innych firm omówione w tym artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, domyślnych ani żadnego innego rodzaju, odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów

Właściwości

Numer ID artykułu: 2555521 - Ostatnia weryfikacja: 12 lipca 2014 - Weryfikacja: 12.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Exchange Online
Słowa kluczowe: 
o365 o365a o365e o365p o365m o365022013 kb3rdparty kbmt KB2555521 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2555521

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com