"Не вдалося використати цей Ідентифікатор для доступу до цієї застосунок-служба. Будь ласка Вхід при різних ID"помилка під Вільний час спроби отримати доступ до веб-застосунок Outlook веб-застосунок за допомогою Safari у службі Office 365

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2555521 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

У Microsoft Office Outlook 365 під Вільний час спроби відкрити Microsoft Outlook веб-застосунок за допомогою веб-браузера, наприклад, Safari, з'являється таке протокол IMAP про помилку:

Не вдалося використати цей Ідентифікатор для доступу до цієї застосунок-служба. Будь ласка Вхід з різних ID.

Коли ви використовуєте Windows Internet Explorer, Outlook веб-застосунок відкриває успішно.

Причини

Ця проблема виникає під Вільний час спроби відкрити веб-застосунок Outlook веб-застосунок за допомогою URL-адреса, що вказує на сайт, який вимагає Microsoft (раніше ідентифікатор Windows Live ID) фінансові дані. І цей сайт не приймає ідентифікатором користувача. Наприклад, ви використовуєте URL-адресою:

http://www.Outlook.com/<username></username>

РІШЕННЯ

Toresolve цієї проблеми, використовують URL, що нагадує такі інтерактивні елементи, щоб отримати доступ до веб-застосунок Outlook веб-застосунок у службі Office 365:

HTTPS://www.Outlook.com/<domainname></domainname>

Для прикладу, якщо ваш домен знаходиться contoso.onmicrosoft.com, URL, який ви будете використовувати це наступним чином:
HTTPS://www.Outlook.com/contoso.onmicrosoft.com
Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів

Властивості

Номер статті: 2555521 - Востаннє переглянуто: 12 липня 2014 р. - Редакція: 9.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365p o365m o365022013 kb3rdparty kbmt KB2555521 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2555521

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com