Opis Open XML File Format Converter for Mac 1.2.0

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2555787 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Wprowadzenie

Firma Microsoft wydała biuletyn zabezpieczeń MS11-045. Ten biuletyn zabezpieczeń zawiera wszystkie istotne informacje dotyczące aktualizacji zabezpieczeń dla pakietu Microsoft Office 2008 for Mac. Aby wyświetlić pełny biuletyn, odwiedź następujące witryny firmy Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/ms11-045.mspx
Konwertera Open XML umożliwia konwertowanie plików XML Otwórz, które zostały utworzone w pakietu Office 2008 for Mac lub pakietu Microsoft Office 2007 dla systemu Windows tak, aby otwierać, edytować i zapisywać je w starszych wersjach pakietu Office dla komputerów Macintosh. Otwórz konwerter XML można konwertować dokumenty programu Word, skoroszytów programu Excel i prezentacji programu PowerPoint, które są w formacie Open XML, tak że można otwierać i edytować pliki w pakiecie Office 2004 dla komputerów Macintosh. Można wybrać do konwersji i otwórz jeden plik lub konwertować wiele plików.

Szczegółowe informacje dotyczące aktualizacji

Ta aktualizacja zawiera ulepszenia zabezpieczeń. Obejmuje ona poprawki eliminujące luki w zabezpieczeniach, które umożliwiają zastąpienie zawartości pamięci komputera złośliwym kodem.

Jak uzyskać tę wersję

Następujący plik jest dostępny do pobrania z witryny Microsoft — Centrum pobierania:

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz Open XML File Format Converter for Mac 1.2.0 pakiet.

Data wydania:, 14 czerwca 2011

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu pobierania plików pomocy technicznej firmy Microsoft kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak uzyskać pliki pomocy technicznej Microsoft w usługach online
Firma Microsoft przeskanowała plik w poszukiwaniu wirusów. Microsoft używane najbardziej aktualne oprogramowania wykrywania wirusa, który był dostępny w dniu zaksięgowania pliku. Plik jest przechowywany na serwerach o podwyższonych zabezpieczeniach, które uniemożliwiają nieautoryzowane zmiany w pliku.

Lista plików

Aby uzyskać pełną listę plików, kliknij dwukrotnie Instalatora, a następnie na Plik menu, kliknij przycisk Pokazywanie plików.
Uwagi
 • Open XML File Format Converter for Mac 1.2.0 jest również dostępna AutoUpdate firmy Microsoft. Autoaktualizacja to program automatycznie aktualizuje oprogramowanie firmy Microsoft.

  Aby uzyskać więcej informacji o zasobach Office 2004 dla komputerów Macintosh odwiedź następujące witryny firmy Microsoft:
  http://www.microsoft.com/Mac

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2555787 - Ostatnia weryfikacja: 21 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office 2008 for Mac
 • Microsoft Office 2008 for Mac Business Edition
 • Microsoft Office 2008 for Mac (Home and Student Edition)
 • Microsoft Office 2008 for Mac Special Media Edition
 • Microsoft Office 2004 for Mac Professional Edition
 • Microsoft Office 2004 for Mac Standard Edition
 • Microsoft Office 2004 for Mac Student and Teacher Edition
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsecurity kbsecbulletin kbsecvulnerability kbsurveynew kbexpertiseinter kbbug kbmt KB2555787 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2555787

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com