Po spuštění příkazů schránky v prostředí Exchange Server 2010 SP1 nezobrazí poštovní schránky v některé seznamy adres

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2555851 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář. Přidejte showInAddressBook atribut ručně do poštovní schránky v prostředí Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1 (SP1). Provedete to tak, že poštovní schránka se mohou objevit v některé seznamy adres. Například spustit některé příkazy na poštovní schránky, Nastavení schránky příkaz, nebo Move Mailbox příkaz. V tomto případě poštovní schránky nezobrazí v některé seznamy adres.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože položky seznamů adres nesprávně odebrat z showInAddressBook atribut v adresáři služby Active Directory.


Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
2608646 Popis kumulativní aktualizace 6 Exchange Server 2010 Service Pack 1
Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které informace o úpravě registru. Však mohou nastat závažné problémy při nesprávných úpravách registru. Proto se ujistěte, opatrně postupujte takto. Pro zvýšení ochrany zálohujte registr před úpravami. Pokud dojde k potížím, můžete obnovit registru. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte klepnutím na následující číslo článku:
322756 Způsob zálohování a obnovení registru v systému Windows

Po instalaci balíčku oprav hotfix, chcete-li zakázat aktualizace seznamů adres, přejděte "Opravit za mě"oddíl. Chcete-li zakázat aktualizace seznamů adres sami, přejděte "Opravit sám$$$$

Opravit za měChcete-li zakázat automatické aktualizace seznamů adres, klepněte Oprava tlačítko nebo odkaz. Klepněte na tlačítko Spustit v Stažení souboru Dialogové okno pole a postupujte podle pokynů Oprava Průvodce.


Tento problém odstranit
Microsoft Fix it 50819


Poznámky
 • Tento průvodce může být v angličtině. Automatická oprava však také funguje pro ostatní jazykové verze systému Windows.
 • Pokud nejste v počítači, který má problém uložit oprava je řešení jednotku flash nebo disku CD a spusťte v počítači, který má potíže.

Přejděte "Byly potíže vyřešeny?$$$$Opravit sám

Po instalaci balíčku opravy hotfix pro aktualizace seznamů adres zakázat takto:
 1. Klepněte na tlačítko Spustit
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  tlačítko Start
  , typ regedit v Spustit hledání pole a stiskněte klávesu ENTER.
 2. Vyhledejte a klepněte na následující klíč registru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\services\msexchangesa\parameters
 3. Klepněte na tlačítko Upravit, přejděte na příkaz Novýa klepněte na tlačítko DWORDHodnota, typ DisableALUpdate, a stiskněte klávesu ENTER.
 4. Klepněte pravým tlačítkem myši DisableALUpdatea klepněte na tlačítko Upravit.
 5. V Hodnota dat pole Typ 1a klepněte na tlačítko OK.
 6. Ukončete Editor registru.

Byly potíže vyřešeny?

 • Zkontrolujte, zda je problém vyřešen. Pokud je problém vyřešen, jste hotovi s tímto oddílem. Jestliže problém není vyřešen, můžete Obraťte se na podporu.
 • Uvítáme vaše názory. Názor nebo nahlásit potíže s tímto řešením, uveďte poznámky v "Opravit za mě"blogu nebo nám odešlete e-mail zpráva.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Můžete kopírovat aktivní editoru služby rozhraní adresáře, (rozhraní ADSI) distinguishedName atribut adresy seznamů showInAddressBook atribut poštovní schránky ve službě Active Directory.

Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku:
2484817 Po spuštění příkazů ve schránce Exchange Server 2007 nezobrazuje poštovní schránky v některé seznamy adres

Vlastnosti

ID článku: 2555851 - Poslední aktualizace: 31. ledna 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1 na těchto platformách
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbfixme kbmsifixme kbmt KB2555851 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2555851

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com