Některá pravidla pouze pro klienta zprávu neprojeví na e-mailové zprávy, které jsou uloženy jako pracovní verze v prostředí 2010 Exchange Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2556407 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Se předpokládá použití aplikace Microsoft Office Outlook v režimu online poštovních schránek aplikace access v prostředí Microsoft Exchange Server do roku 2010. Nakonfigurujete jedno nebo více pravidel pouze pro klienta zprávu na e-mailové zprávy, které jste odeslali. V takovém případě některá pravidla projeví v e-mailových zpráv, které jsou uloženy jako pracovní verze. Například vytvoříte pravidlo pro zprávy pouze pro klienta této kopie (CC) sami při odeslání e-mailové zprávě. Stiskněte kombinaci kláves CTRL + S uložte e-mailové zprávy nebo automaticky uloženy. Odeslání e-mailové zprávy. V takovém případě nejsou zahrnuty v seznamu kopie e-mailové zprávy odeslané položky. Proto nebude přijímat e-mailové zprávy.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože služba Microsoft Exchange RPC Client Access přidá do tabulky příjemců pouze příjemci. Služba však nebyla vyprázdněna přidané příjemci uložené položky. Proto se vypustí příjemců, kterým jsou přidány pravidlem zprávu pouze pro klienta.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
2582113 Popis kumulativní aktualizace 5 Exchange Server 2010 Service Pack 1

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, pomocí aplikace Outlook v režimu s mezipamětí.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt".

Vlastnosti

ID článku: 2556407 - Poslední aktualizace: 24. srpna 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1 na těchto platformách
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2556407 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2556407

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com