Niektóre zasady tylko do klienta komunikat nie zostanie wprowadzona do wiadomości e-mail, które są zapisywane jako wersje robocze w środowisku Exchange Server 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2556407 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Załóżmy, że Microsoft Office Outlook w trybie online do skrzynek pocztowych programu access w środowisku Microsoft Exchange Server 2010. Skonfiguruj jednej lub kilku reguł tylko do klienta komunikat na wysłane wiadomości e-mail. W takiej sytuacji niektóre zasady nie zostały wprowadzone do wiadomości e-mail, które są zapisywane jako wersje robocze. Na przykład utworzyć regułę tylko do klienta komunikat kopia tej wiadomości (DW) samodzielnie podczas wysyłania wiadomości e-mail. Naciśnij klawisze CTRL + S, aby zapisać wiadomość e-mail lub jest zapisywany automatycznie. Wyślij wiadomość e-mail. W takiej sytuacji nie są zaliczone listę DW wiadomości e-mail w folderze Elementy wysłane. Dlatego nie otrzymywać wiadomości e-mail.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ usługa dostępu klienta programu Microsoft Exchange RPC dodaje tylko adresatów do tabeli adresata. Jednak usługa nie opróżnia adresatom dodanego zapisany przedmiot. Adresaci, dodanych przez regułę tylko do klienta komunikat są odrzucane.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następujące pakietu zbiorczego aktualizacji:
2582113 Opis pakietu zbiorczego aktualizacji 5 dla Exchange Server 2010 Z dodatkiem Service Pack 1

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, należy użyć programu Outlook w trybie buforowanym.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2556407 - Ostatnia weryfikacja: 24 sierpnia 2011 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1 na następujących platformach
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2556407 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2556407

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com