Určité pravidlá typu iba klient správy sa neprejavia na e-mailové správy, ktoré sú uložené ako koncepty v prostredí Exchange Server 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2556407 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Predpokladajme, že použijete program Microsoft Office Outlook v režime online na schránok prístup v prostredí Microsoft Exchange Server 2010. Nakonfigurujte jedného alebo viacerých pravidlá typu iba klient správy na e-mailové správy, ktoré ste odoslali. V tejto situácii určité pravidlá prejavia na e-mailové správy, ktoré sú uložené ako koncepty. Napríklad vytvoríte pravidlo typu iba klient hlásenie, že carbon copy (CC) sami pri odosielaní e-mailové správy. Stlačením klávesu CTRL + S e-mailovú správu chcete uložiť alebo ho automaticky uloží. Posielate emailovú správu. V tejto situácii by ste nie sú zahrnuté v zozname CC správy e-mail v Odoslaná pošta. Preto sa nezobrazí emailovú správu.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože služby RPC klientskeho prístupu Microsoft Exchange iba dodáva príjemcov tabuľke príjemcu. Však služba nie splachovacími pridaný príjemcov uložené položky. Preto príjemcovia, pridané pravidlo typu iba klient správy vyraďujú.

RIESENIE

Chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte nasledovné Súhrn aktualizácie:
2582113 Popis Update Rollup 5 pre Exchange Server 2010 Service Pack 1

RIEŠENIE

Obísť tento problém, použite program Outlook v režime s vyrovnávacou pamäťou.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

Vlastnosti

ID článku: 2556407 - Posledná kontrola: 24. augusta 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1, pri použití s produktom:
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2556407 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2556407

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com