Yalnızca istemci ileti belirli kurallar Exchange Server 2010 ortamında taslak olarak kaydedilir ve e-posta iletileri üzerinde etkili olmaz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2556407 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Office Outlook'u Microsoft Exchange Server 2010'u bir ortamda access posta çevrimiçi modda kullandığı varsayılır. Sizin gönderdiğiniz e-posta iletileri bir veya daha fazla ileti yalnızca istemci kuralları yapılandırın. Bu durumda, belirli kurallar taslak kaydedilir ve e-posta iletileri üzerinde etkili olmaz. Örneğin, o karbon kopya (cc) yalnızca istemci ileti kural oluşturma kendinize bir e-posta iletisi gönderdiğinizde. E-posta iletisini kaydetmek için ctrl + s tuşlarına basın veya otomatik olarak kaydedilir. Size e-posta iletisi gönderin. Bu durumda, Gönderilmiş Öğeler e-posta iletisinde Kime listesine eklenmez. Bu nedenle, e-posta iletisi almazsınız.

Neden

Bu sorun, Microsoft Exchange rpc istemci erişimi hizmeti yalnızca alıcılar için alıcı tablosu ekler nedeniyle oluşur. Ancak, hizmet eklenen alıcılar kaydedilmiş öğeyi flush değil. Bu nedenle, yalnızca istemci ileti kuralı tarafından eklenen alıcılar atılır.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki güncelleştirme toplamasını yükleyin:
2582113 Exchange Server 2010 Service Pack 1 için güncelleştirme toplaması 5 açıklaması

Pratik Çözüm

Bu sorunu gidermek için Outlook önbellekli modda kullanın.

Durum

Microsoft bu sorunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2556407 - Last Review: 24 Ağustos 2011 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2556407 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2556407

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com