Oprava: Volání IUnknown přes hranice počítačů způsobuje ztrátu informací o rozšířených chyba

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 255733 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při spuštění klienta jazyka Err.Description vlastnost má hodnotu ' metoda "~"objektu"~" se nezdařilo ' po volání vzdáleného objektu, který podporuje rozšířené chybě informace nezdaří.

Při spuštění C nebo C++ klient volání GetErrorInfo načíst rozšířené informace o chybě ze vzdáleného objektu vrátí S_FALSE po volání IUnknown je provedena na objekt.

Příčina

Standardní implementace proxy-stub COM zrušením rozšířené informace o chybě, který je přidružen logický podproces při volání vzdáleného objektu pomocí rozhraní IUnknown.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Jak potíže obejít

Uživatelé jazyka lze problém obejít není pomocí Err.Raise mechanismus šíření rozšířených informací o chybách zpět klientovi.

Uživatelé C a C++ lze problém obejít není pomocí objektu ErrorInfo k šíření informací rozšířená chyba zpět klientovi.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl opraven v systému Windows 2000 Service Pack 1.

Další informace

Objekty COM jsou označeny Pokud vrátit informace o chybě prostřednictvím rozhraní IErrorInfo podporují rozšířené informace o chybě.

Problém se týká pouze volání mezi vzdálených počítačů.

Vlastnosti

ID článku: 255733 - Poslední aktualizace: 13. února 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft COM+ 1.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kberrmsg kbfix kbqfe KB255733 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:255733

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com