Düzeltme: Bilgisayar sınırları ıunknown arama, genişletilmiş hata bilgileri zarar neden oluyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 255733 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

HataAçıklaması özelliği, bir Visual Basic istemci çalıştırdığınızda, değeri olan ' yöntemi "~"nesnesinin"~" başarısız oldu ' genişletilmiş hata bilgileri başarısız destekleyen uzak bir nesneye çağrı sonra.

C çalıştırma veya C++ istemci, uzak bir nesneden genişletilmiş hata bilgilerini almak için GetErrorInfo çağrısı, ıunknown çağrısı sonra S_FALSE döndürür nesne üzerinde yapılır.

Neden

Standart COM proxy stub uygulaması, ıunknown arabirimi üzerinden uzak nesne çağrısı yapıldığında mantıksal iş parçacığıyla ilişkilendirilmiş olan genişletilmiş hata bilgileri siliniyor olan.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Windows 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
260910En son Windows 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Pratik Çözüm

Visual Basic kullanıcıları bu sorunu Err.Raise mekanizması genişletilmiş hata bilgilerini istemciye geri yaymak için kullanarak değil çalışabilirsiniz.

C/C++ kullanıcıların, Errorınfo nesne genişletilmiş hata bilgilerini istemciye geri yaymak için kullanarak değil bu sorunu çalışabilirsiniz.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun, Windows 2000 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

COM nesneleri, destek IErrorInfo arabiriminden hata bilgileri döndürmeleri, genişletilmiş hata bilgileri söylenir.

Sorun, yalnızca uzak bilgisayar arasındaki aramaları etkiler.

Özellikler

Makale numarası: 255733 - Last Review: 30 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft COM+ 1.0
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kberrmsg kbfix KB255733 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:255733

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com