Adobe FrameMaker Windows 2000 güncelleştirmesi neden "Dijital imza Unfound" hata iletisi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 255824 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows 2000 güncelleştirmesi 21 Şubat 2000 sürümünü yükledikten sonra HTTP üzerinden yazıcı'i yüklemeye çalıştığınızda aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Dijital imza unfound
Yüklemek üzere olduğunuz yazılım, bir dijital imzası içermiyor.
Daha fazla Bilgi'yi tıklatın, aşağıdaki bilgiler görüntülenir:
Aşağıdaki dosya imzalanmamış olduğu
Pscript5.dll
Bu güncelleştirme hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
252891Adobe FrameMaker PDF veya yazdırma ayırmalar dosya Kaydet bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Windows 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
260910En son Windows 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir


Güncelleştirilmiş bir sürüm "Adobe FrameMaker Cannot Kaydet dosya olarak PDF veya yazdırma ayırmalar" Windows 2000 güncelleştirmesi Microsoft Windows Update Web sitesini (http://Windowsupdate.microsoft.com) üzerinde kullanılabilir.

Durum

Microsoft, bu 'FrameMaker başlatılamıyor kayıt dosyası Adobe PDF ya da yazdırma ayırmalar' Windows 2000 güncelleştirmesi 21 Şubat 2000 sürümü dijital imzası bulunan bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Bu sorun ilk olarak Windows 2000 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Windows 2000'i ve Windows 2000 düzeltmelerini aynı anda yükleme hakkında ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
249149Microsoft Windows 2000 ve Windows 2000 Düzeltmelerini Yükleme
Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 255824 - Last Review: 9 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 3.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe kbwin2000sp1fix KB255824 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:255824

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com