İmzasız olmadan yüklenmiyor Sysprep sırasında sürücüler "-pnp" anahtarı

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 256204 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Aşağıdaki şartlar sürece Sysprep yüklenmiyor PCI/pc kartı herhangi bir aygıtı otomatik olarak yükler:
  • OemPnPdriverspath yolunda birimdeki dosyaları/sürücüleri bulunur.
  • Kullanıcının herhangi bir girişi gerekli değildir.
Bu gereksinimler karşılanırsa, PCI/pc Kart Tak ve Kullan aygıtını Sysprep yüklenmiyor sırasında yüklenir.

Örneğin, hedef bilgisayarda Sysprep görüntüsü için farklı bir model ağ bağdaştırıcısının içerdiğini varsayalım. Gerekli sürücüler Windows 2000 ile birlikte, böylece sırasında yüklenmiyor aygıtı yüklü değil. Bununla birlikte, üretici tarafından sağlanan ve dijital olarak imzalanmamış sürücüleri, ölçütü karşılanmadı ve aygıtın yüklenmesini bir yönetici bilgisayarda oturum açtıktan kadar ertelendi.

Daha fazla bilgi

Sürücü imzalama ilkesi için GUI modunda Kur ve Sysprep yüklenmiyor "Uyar" olarak ayarlanır "DriverSigningPolicy" ayarı Sysprep.inf dosyasındaki "Yoksay" olarak ayarlanmış olsa bile, imzalanmamış sürücü yükleme sırasında yüklenmiyor ilk oturum açma işlemine kadar ertelenir.

Not: Katılımsız Kur için GUI modunda Kur tam sürümü çalıştırıldığında sürücü yüklenir, ancak kullanıcı sürücü dijital olarak (yanıt dosyasında "DriverSigningPolicy" anahtar değeri) bağlı olarak imzalanmamış olduğunu bildiren bir uyarı alabilirsiniz.

İmzalanmamış sürücüleri ve Sysprep yüklenmiyor sırasında yüklenmesini gerektirir, aşağıdaki yöntemlerden birini kullanabilirsiniz:
  • Kullanım -pnp ana görüntünüzü oluşturduğunuzda, geçiş yapın. Bu, tüm aygıtların tam bir numaralandırma gerçekleştirmek yüklenmiyor neden olur. Bu Mini Kurulum Sihirbazı, hedef bilgisayarın hızına bağlı olarak 5-10 dakika eklediğini unutmayın.
  • Üretici tarafından sağlanan sürücüler gerektiren aygıtlar ile ana yansımanız oluşturun. Bu gerektirmez -pnp anahtarı ve Sysprep yüklenmiyor çalıştırmak gereken süreyi azaltır.
Not: kullanırsanız, -pnp sürüm 1.1 Sysprep ile geçiş yapmak ve [SysprepMassStorage] bölümünü kullanmak için hedef bilgisayarların fiziksel olarak bulunmayan bazı yığın depolama denetleyicileri için Aygıt Yöneticisi'nde göründüğünü fark edebilirsiniz. Bu bilgisayarları etkilemez; kozmetik bir sorun var. Ek bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
253340 Var SCSI aygıtları aygıt yöneticisinde Sysprep sürüm 1.1 kullanıyorsanız görünür.
Sysprep sürüm 1.1 aşağıdaki Microsoft Web sitesinden yükleyebilirsiniz:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=0C4BFB06-2824-4D2B-ABC1-0E2223133AFB

Özellikler

Makale numarası: 256204 - Last Review: 29 Kasım 2012 Perşembe - Gözden geçirme: 5.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbenv kbinfo kbsetup w2000device w2000setup kbmt KB256204 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 256204

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com