Aplikace technologie ClickOnce nebo aplikace prohlížeče WPF XAML zobrazí bez upozornění s dotazem, zda chcete spustit aplikaci při pokusu o spuštění aplikace v zóně Internet v aplikaci Internet Explorer

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2562394 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář:
 • Přejdete na stránku, která má aplikace technologie ClickOnce nebo aplikace prohlížeče WPF XAML (XBAP).
 • Je aplikace nakonfigurována pro spuštění v režimu "online pouze".
 • Pokusíte se spustit aplikaci v zóně Internet v aplikaci Internet Explorer.
V tomto případě aplikace nezobrazí upozornění s dotazem, zda chcete aplikaci spouštět.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože ve výchozím aplikací technologie ClickOnce a WPF XBAP nezobrazují dialogová okna upozornění při spuštění aplikace v režimu "online pouze".

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte konkrétní aktualizaci zabezpečení systému, která je popsána v bulletinu MS11-044. Další informace navštivte následující webovou stránku společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/MS11-044.mspx

Další informace

Proces ověření podpisu pro aplikace technologie ClickOnce a WPF XBAP aktualizuje pomáhá rozpoznat při spouštění nedůvěryhodných aplikací ze zóny Internet. Po instalaci aktualizace zabezpečení MS11-044, viz Spuštění aplikace Dialogové okno, které je obvykle k chybě při přístupu k aplikaci přes Internet pomocí aplikace Internet Explorer.

Pokud existující aplikace technologie ClickOnce nebo WPF XBAP neočekávají spouštět ze sítě Internet v režimu pouze online bez dialogových oknech předložený změny mohou mít pro tyto aplikace pro aplikace nadále pracovat správně po instalaci MS11-044.

Chcete-li se vrátit k chování spuštění aplikace po instalaci aktualizace, použijte jednu z následujících metod:
 • Přidat důvěryhodného vydavatele
 • Přidat důvěryhodný

Jak přidat důvěryhodného vydavatele

 1. Získejte digitální certifikát od certifikačního úřadu (CÚ). Další informace o tom, jak získat digitální certifikát, navštivte následující web společnosti Microsoft Developer Network (MSDN):

  Úvod k podepisování kódu
 2. V aplikaci Internet Explorer klepněte na tlačítko Možnosti Internetu Na stránce Nástroje nabídky, klepněte Obsah a potom na kartu Vydavatel.
 3. Klepněte na tlačítko Importa pak postupujte podle pokynů Průvodce importem certifikátu.
Další informace o tom, jak přidat důvěryhodného vydavatele navštivte následující web služby MSDN:

Jak přidat adresu URL do seznamu důvěryhodných serverů

 1. V aplikaci Internet Explorer klepněte na tlačítko Možnosti Internetu Na stránce Nástroje nabídky, klepněte Zabezpečení karta, klepněte na tlačítko Důvěryhodné serverya klepněte na tlačítko Weby.
 2. Zadejte adresu URL webu do Přidat tento web do zóny textové pole a pak klepněte na tlačítko Přidat.
Další informace o tom, jak přidat adresu URL do seznamu důvěryhodných serverů na následujícím webu nápovědy k systému Windows:
Zóny zabezpečení: Přidání nebo odebrání webů

Také v této aktualizaci

Vedle změn, které jsou uvedeny v části "Informace O zabezpečení" bulletin MS11-044 Tato aktualizace zabezpečení také deprecates podpora technologie ClickOnce hash MD2 a MD4. Po instalaci této aktualizace, nebude možné spustit aplikace, které jsou podepsány MD2 nebo MD4 algoritmu hash.

Vlastnosti

ID článku: 2562394 - Poslední aktualizace: 20. června 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft .NET Framework 4.0
 • Microsoft .NET Framework 2.0 Service Pack 1 (x86)
 • Microsoft .NET Framework 2.0 Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbprb kbhowto kbinfo kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2562394 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2562394

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com