Poprawka: TMGEMS rola nie zostanie wykryta, po uruchomieniu Kreatora konfiguracji zabezpieczeń na serwerze z systemem Forefront zagrożeń zarządzania bramy 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2562550 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Masz wersji Standard lub Enterprise edition z Microsoft Forefront zagrożeń zarządzania bramy (TMG) zainstalowane na serwerze, na którym jest uruchomiony system Windows Server 2008 lub Windows Server 2008 R2 2010.
  • Pobrać, zainstalować i zarejestrować Kreatora konfiguracji zabezpieczeń (SCW) Aktualizacja dla programu Forefront TMG Standard i Enterprise Edition, zgodnie z opisem w pliku TMGRolesForSCW.doc. Plik TMGRolesForSCW.doc jest wliczana wyodrębnione pliki pobierania TMGRolesForSCW.exe.

W tym scenariuszu podczas uruchamiania Kreatora konfiguracji zabezpieczeń, aby utworzyć nową zasadę zabezpieczeń, TMGEMS nie jest wymieniony w Zainstalowane role Lista, ani nie jest wymienione w Wszystkie role Lista.
Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać najnowszy dodatek service pack dla Microsoft Forefront zagrożeń zarządzania bramy 2010. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:


Dodatek Service Pack 2 dla programu Microsoft Forefront zagrożeń bramy zarządzania 2010

Rozwiązanie


Aby rozwiązać ten problem, należy pobrać, zainstalować i zarejestrować zaktualizowany plik TMGRolesForSCW.exe.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania zaktualizowanych plików TMGRolesForSCW.exe odwiedź następującą witrynę sieci Web Microsoft Download Center:
Narzędzia 2010 bramy zarządzania zagrożeniem (TMG) programu Microsoft Forefront i Software Development Kit

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w TMGRolesForSCW.exe pobierania.

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji na temat Kreatora konfiguracji zabezpieczeń (SCW) odwiedź następującą witrynę sieci Web Microsoft TechNet:
Kreator konfiguracji zabezpieczeń

Właściwości

Numer ID artykułu: 2562550 - Ostatnia weryfikacja: 3 listopada 2011 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Enterprise
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Standard
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Service Pack 1
Słowa kluczowe: 
kbfix kbbug kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2562550 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2562550

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com