INFORMACE: Site Server 3.0 jako ILS Server a Windows 2000 Site Server ILS Service.

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 256285 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Site Server 3.0 lze nakonfigurovat tak, aby pracoval jako server Internet Locator Server (ILS) se systémem Microsoft Windows NT 4.0 nebo Microsoft Windows 2000 Server. Jako ILS server pomocí Site Server 3.0 umožňuje klientům NetMeeting připojit a spolupracovat. Bez zadání čísla portu, NetMeeting klienta a Site Server 3.0 výchozí potřebné k naslouchání na portu 389 ohledu zda serveru je nainstalován server na systém Windows NT 4.0 nebo Windows 2000 Server. O konfiguraci Site Server 3.0 jako ILS Server naleznete části "Další informace" informace tohoto článku.

Další informace

V systému Windows 2000 Server Site Server ILS Service je integrovaný serveru ILS, které mohou klienti NetMeeting připojit. Na rozdíl od Site Server 3.0 konfigurován jako server ILS, Site Server ILS Service výchozí naslouchání na portu 1002. Chcete-li správce to znamená, že v pořadí pro klienta NetMeeting připojit Site Server ILS Service klient musí být buď verze 3.01 (které automaticky naslouchá na portu 1002), nebo starší verze Určuje port 1002.

Je možné mít Site Server nakonfigurován jako ILS server a služba Site Server ILS Service nainstalována ve stejném počítači se systémem Windows 2000 Server. NetMeeting klienta, který je však starší než verze 3.01 výchozí k naslouchání na portu 389 serveru ILS. Klient NetMeeting je verze 3.01 a vyšší výchozí port 1002 a pokud ILS server není k dispozici, bude vrácení předchozí portu 389. To může představovat některé nejasnostem při připojení klienta k serveru název, adresa DNS nebo adresu IP. V závislosti na verzi klienta NetMeeting dva různí uživatelé mohou připojit na jiný server ILS.

Další informace naleznete na následujícím webu:
Site Server 3.0 Installation Guide

Vlastnosti

ID článku: 256285 - Poslední aktualizace: 10. února 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Site Server 3.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhowto KB256285 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:256285

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com