BILGI: Site Server 3.0 bir ILS sunucusu ve Windows 2000 site sunucusu ILS hizmeti

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 256285 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Site Server 3.0, Microsoft Windows NT 4.0 veya Microsoft Windows 2000 Server çalışan bir ınternet Konum Belirleyicisi Server'ı (ILS) sunucusu olarak çalışacak şekilde yapılandırılabilir. Site Server 3.0 ILS sunucusu kullanarak bağlanmak ve işbirliği yapmak, NetMeeting istemcilerine izin verir. Bir bağlantı noktası numarası, NetMeeting istemci ve Site Server 3.0 varsayılan 389 numaralı bağlantı noktasında dinleme için belirtmeden bağımsız olarak, Site Server Windows NT 4.0 veya Windows 2000 Server yüklü olup. Site Server 3.0 bir ILS sunucusu yapılandırma konusunda bilgi için bu makalenin "Daha fazla bilgi" bölümüne bakın.

Daha fazla bilgi

Windows 2000 Server'da, site sunucusu ILS hizmeti, NetMeeting istemcilerin bağlanabileceği yerleşik bir ILS sunucusu olur. Farklı olarak, Site Server 3.0 ILS sunucusu, site sunucusu ILS hizmeti, varsayılan bağlantı noktası 1002'üzerinde dinleme yapmak için yapılandırılmış. Yönetici, bu sırada bir NetMeeting istemci için site sunucusu ILS Hizmeti'ni bağlanmak için istemci ya da <a1>Sürüm</a1> (otomatik olarak açık, bağlantı noktası 1002 dinleyen) 3.01 olmalı veya bağlantı noktası 1002 belirtir, eski bir sürümü olduğunu anlamına gelir.

Site sunucusu ILS sunucusu yapılandırılmış olan olanaklıdır ve site sunucusu ILS hizmeti aynı Windows 2000 Server tabanlı bilgisayarda yüklü. Bununla birlikte, NetMeeting, daha önceki sürüm 3.01 389 numaralı bağlantı noktasını dinlemeyi ILS sunucunun varsayılan istemcidir. Bağlantı noktası 1002 sürüm 3.01 veya sonraki sürümünü varsayılan olarak, ILS sunucusu kullanılamıyorsa, onu olacak önceki bağlantı noktası 389 ', geri alma ise NetMeeting istemci. Bu, istemci sunucunun adını, DNS adresi veya IP adresi bağlandığında bazı karışıklığı sunabilir. NetMeeting istemci sürümüne bağlı olarak, iki farklı kullanıcıların farklı bir ILS sunucusuna bağlanabilir.

Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
Site Server 3.0 Installation Guide

Özellikler

Makale numarası: 256285 - Last Review: 5 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Site Server 3.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhowto KB256285 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:256285

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com