XADM: Úložiště informací přestane neočekávaně psaní zpráv sledování protokolu z důvodu adresa NULL

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 256315 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Během normální operace informace Exchange Server store (Store.exe), jestliže je vrácena nedoručení zprávy (NDR), který má prázdné e-mailovou adresu a sledování zpráv povolena služba úložiště informací Exchange Server přestat neočekávaně s narušení přístupu při pokusu zapsat zprávu podrobnosti protokolů sledování. Pokud jsou nainstalovány správné symboly ladění Microsoft Windows NT a Exchange Server může obsahovat výsledný protokol programu Dr. Watson výpis zásobníku podobná následující:
0232fc4c  00412074  STORE!CchStrlenW
0232fc60  00600c15  STORE!CchStrlen+0x88
0232fd90  004fcef1  STORE!EcGenerateGWNDR+0xbc3
0232ffa0  004dfd21  STORE!FStartTransferOut+0xd00
					

Příčina

K tomuto problému může dojít, pokud úložiště informací Exchange Server omylem zpracována hodnota NULL NDR e-mailovou adresu při pokusu zapsat zprávu podrobnosti protokolů sledování Exchange Server úložiště informací. To způsobí, že úložiště informací Exchange Server k pokusu o přístup k paměti neplatný.

Řešení

Tyto potíže vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro Exchange Server 5.5. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
191914XGEN: Jak získat nejnovější aktualizace Exchange Server 5.5
K dispozici jsou Vám následující soubory ze sekce Ke Stažení:
x 86:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Q248838engi.exe now
Alfa:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Q248838enga.exe now
Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v Microsoft Exchange Server verze 5.5. Tento problém byl poprvé opraven v Exchange Server 5.5 Service Pack 4.

Vlastnosti

ID článku: 256315 - Poslední aktualizace: 12. února 2014 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange550presp4fix kbexchange550sp4fix kbfix kbgraphxlinkcritical kbqfe KB256315 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:256315

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com