XADM: Bilgi deposu, ileti Kütüğü NULL adresi nedeniyle izleme için beklenmedik biçimde yazı vermiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 256315 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Exchange sunucu bilgilerini normal işlem sırasında (Store.exe) saklamak için bir boş bir e-posta adresi ve ileti izleme etkin olan bir teslim edilemedi raporu (NDR) döndürülür, izleme günlükleri için iletisi ayrıntılarını yazılamıyor çalıştığında Exchange Server Bilgi Deposu hizmeti beklenmedik şekilde bir erişim ihlali vererek vermeyebilir. Doğru Microsoft Windows NT ve Exchange Server hata ayıklama simgeleri yüklenmişse, Dr. Watson günlüğü Sonuç aşağıdakine benzer bir Yığın Dökümü içerebilir:
0232fc4c  00412074  STORE!CchStrlenW
0232fc60  00600c15  STORE!CchStrlen+0x88
0232fd90  004fcef1  STORE!EcGenerateGWNDR+0xbc3
0232ffa0  004dfd21  STORE!FStartTransferOut+0xd00
					

Neden

Bu sorun, Exchange Server bilgi deposu, iletinin ayrıntılarını izleme günlükleri için yazma çalışırken, Exchange Server bilgi deposu yanlışlıkla NDR e-posta adresi için <a2>NULL</a2> değeri ele oluşabilir. Bu, Exchange Server bilgi deposu geçersiz belleğe erişmeye çalıştığınızda neden olur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange Server 5.5 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
191914XGEN: en son Exchange Server 5.5 hizmet paketi nasıl elde edilir
Aşağıdaki dosyalar Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
x 86:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Q248838engi.exe now
Alfa:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Q248838enga.exe now
Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Durum

Microsoft, Microsoft Exchange Server 5.5 sürümünde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun, ilk Exchange Server 5.5 Service Pack 4'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 256315 - Last Review: 8 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 4.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange550presp4fix kbexchange550sp4fix kbfix kbgraphxlinkcritical kbqfe KB256315 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:256315

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com