Konfigurace služby IIS pomocí síťové sdílené položce Samba jako jeho kořenový dojde k chybě

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 256322 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důrazně doporučujeme, aby všichni uživatelé upgradovat Internetová informační služba (IIS) verze 7.0 systémem Microsoft Windows Server 2008. IIS 7.0 výrazně zvyšuje zabezpečení webové infrastruktury. Další informace o tématech souvisejících se zabezpečením Internetové informační služby naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/prodtech/IIS.mspx
Další informace o službě IIS 7.0 naleznete na následujícím webu:
http://www.iis.net/default.aspx?tabid=1
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o určení Samba síťové sdílené položce pro IIS kořenového virtuálního adresáře nebo kořenového webu konzola Microsoft Management Console (MMC) generuje chybovou zprávu "Přístup odepřen" a nový virtuální adresář nebo webu má stop znaménko ikonu vedle ní. Však Pokud použít příkaz NET můžete mapovat písmeno jednotky k síťové sdílené položce Samba s žádné problémy.

V případě, že žádné síťové připojení otevřít IIS nelze vypsat soubory a chybová zpráva "Přístup odepřen" dochází, přestože uživatel má přístup ke sdílené položce a jeho obsah kořenový.

Při otevření síťové připojení IIS potom seznam obsahu sdílené položky, ale uživatel nemůže vyhledejte výchozí soubor. (Ikona znaménko stop stále vedle virtuálního adresáře.)

Pokud mapování písmene jednotky ke sdílené položce a služba IIS konfigurována na vyhledávání pro mapování, může uživatel úspěšně vyhledejte daný web. (Ikona znaménko stop stále vedle virtuálního adresáře.)

Příčina

K tomuto problému dochází při Samba není nakonfigurován k zašifrování hesla jsou přenášena po síti.

Jak potíže obejít

Důležité: Takto může zvýšit bezpečnostní riziko. Tento postup může také oslabit zabezpečení počítače nebo sítě vůči útoku uživatelů se zlými úmysly nebo škodlivému softwaru, například virům. Doporučujeme použít postup uvedený v tomto článku, který umožňuje, aby programy pracovaly zamýšleným způsobem, nebo použít specifické možnosti programů. Před provedením změn však doporučujeme vyhodnotit nebezpečí spojená s nasazením daného postupu v konkrétním prostředí. Pokud se rozhodnete tento postup použít, učiňte veškerá vhodná dodatečná opatření k ochraně systému. Doporučujeme tento postup použít pouze tehdy, pokud je to opravdu nutné.

Upozornění Tato metoda zahrnuje bezpečnostní riziko, protože uživatel, který vytvořil mapování musí zůstat přihlášeni k místní konzoly. Proto je pouze zabezpečení uzamčením počítače.
Tento problém vyřešit, proveďte následující kroky:
  1. Písmeno jednotky k mapování \\ \iisroot servername pomocí "kořenové" a "hesla.
  2. Ve virtuálním adresáři Samba změnit domovský adresář z sdílení jiného počítače do Místního adresáře a pak zadejte písmeno jednotky namapovaná v kroku 1.
  3. Restartování webového serveru a potom otestujte procházením.

Další informace

Další podporu pro konfiguraci UNIX/Samba lze získat z Samba.

Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 256322 - Poslední aktualizace: 7. července 2008 - Revize: 6.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Information Services 5.0
  • Microsoft Internet Information Server 4.0
Klíčová slova: 
kbmt kbpending kbprb KB256322 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:256322

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com