בעיות הנוכחי עם Microsoft Exchange ActiveSync והתקני צד שלישי

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 2563324 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

תקציר

Microsoft Exchange ActiveSync מאפשר מכשירים לסינכרון תיבת הדואר הנכנס שלך, לוח השנה ופריטים אחרים עם תיבות הדואר של Microsoft Exchange Server. מאמר זה מתאר בעיות נפוצות עם התקנים של ספקים חיצוניים שמבצעים סינכרון עם Exchange באמצעות Exchange ActiveSync. בין התקנים אלה הם התקנים iOS ו- Android.

Exchange ActiveSync Licensees ספק התוכנה Exchange ActiveSync המשמש במכשירים ספקים חיצוניים. Microsoft אינה כותבת את הקוד Exchange ActiveSync עבור התקנים או שירותים licensees. Microsoft מעניקה רשיונות הפטנטים של Exchange ActiveSync licensees. פטנטים אלה הם קניין רוחני של Microsoft. כמו כן, Microsoft מספקת גישה ציבורית תיעוד של Exchange ActiveSync פרוטוקול.

הערהפרוטוקול הוא תקן עבור תקשורת בין מחשבים.

מה לעשות Microsoft ומה לעשות צד שלישי

Microsoft יכול לעזור חקירות של בעיות עם מכשירים ניידים אשר מיוצרים על-ידי ספקים חיצוניים. עם זאת, אין אפשרות לשנות או לעדכן על-ידי Microsoft המימוש של פרוטוקול בפריטי EA במכשירים כאלה.

פתרון ספציפי להתקן, עדכונים של התקנים ואישור של גורמים בעיות הקשורות ההתקן יכול להתרחש רק דרך יצרן ההתקן. בנוסף, התקנים מסוימים ייתכן אין אסטרטגיה עדכון מאוחד ותלויות ייתכן בקשות הובלה ליצירת עדכונים. מנשאים מכן להפיץ עדכונים אלה. לכן, עדכונים עבור בעיות ספציפיות התקן לא ייתכן בזמן הנכון.

Microsoft עשויה לכוון את הלקוחות לפנות אל ספק מכשיר נייד או חברת הובלה הנייד שלהם לקבלת עזרה. עיין בסעיף 'הפניות' לקבלת מידע נוסף אודות ספקים חיצוניים תומכים בשיטות אירוסין. התמיכה של Microsoft פתוח תמיד לפתרון בעיות שיתופי אם יהיה פנוי ממשימות ספק.

והופך ליידע אודות מכשירים ניידים

בעת הערכת אילו התקנים לשימוש בארגון Exchange Server המשתמשת ב- Exchange ActiveSync, ודא שאתה מבין התכונות והיכולות של ההתקנים. לא כל ההתקנים תומכים את אותן אפשרויות תצורה ולאחר התקנים מסוימים אינם תומכים כל תכונות או גירסאות של פרוטוקול Exchange ActiveSync.

תרשים קהילה השוואה של Exchange ActiveSync לקוחות זמין Wikipedia. מנהלים ועובדי דלפקי שירות עליך להשתמש מידע ציבורי ובדיקה משלהם כדי להבין יכולות ההתקן. כדי לסייע לטפל בכך, הצוות חליפין שנוצרו חדש תוכנית הסמל של Exchange ActiveSync עבור התקנים המשתמשים ב- Exchange ActiveSync.

אנו נעדכן מסמך זה כפי שאנו לזהות בעיות חדשות החלים על התקנים של ספקים חיצוניים המשתמשים בפרוטוקול Exchange ActiveSync.

מידע נוסף

הרשימה הבאה היא רשימת הנוכחי בעיות שבהן אתה עלול להיתקל בעת שימוש ב- Exchange Server 2007 או ב- Exchange Server 2010 יחד עם התקנים של ספקים חיצוניים. אם אתה משתמש Exchange Server 2007 Service Pack 3 (SP3) או ב- Exchange Server 2010 SP1, אתה נתקל בבעיה שאינה מפורטת כאן, עבור אל ה התמיכה של Microsoft אתר האינטרנט.

מומלץ לעדכן התקנים של ספקים חיצוניים לגירסה העדכנית ביותר של תוכנת ההתקן. שים לב כי לא ניתן לעדכן התקנים מסוימים בנסיבות מסוימות.

משתמשי iOS התקנים ניתן לעדכן את המכשירים שלהם לגירסה העדכנית ביותר של התוכנה iOS זמין. לקבלת מידע נוסף, עבור אל ה IOS תפוח אתר האינטרנט.

המידע והפתרונות במסמך זה לייצג את התצוגה הנוכחית של Microsoft Corporation לגבי בעיות אלה נכון לתאריך הפרסום. פתרונות אלה זמינים באמצעות Microsoft או באמצעות ספק צד שלישי. Microsoft אינה ממליצה באופן ספציפי כל ספק חיצוני או פתרון חיצוני, ייתכן שמתאר מאמר זה. ייתכן שקיימים גם ספקים חיצוניים או פתרונות של ספקים חיצוניים אשר מאמר זה אינו מתאר אחרים. מאחר ש- Microsoft חייבת להגיב לתנאי השוק המשתנים, מידע זה לא יש לפרש שיש התחייבות על-ידי Microsoft. Microsoft אין ערבות או תומכת את הדיוק של כל מידע או פתרון המוצגים על-ידי Microsoft או על-ידי כל ספק חיצוני שהוזכר לעיל.

Microsoft אינה מביעה כל אחריות, וכאשר מוציאה את כל ייצוגים, אחריות ותנאים אם מפורשת, משתמעת או סטטוטוריים. אלה כוללים, אך אינם מוגבלים ייצוגים, אחריות או תנאים של כותרת, אי-הפרה, מצב שביעות רצון, סחירות והתאמה לתכלית מסוימת, ביחס לכל שירות, פתרון, מוצר, או כל אחרים חומרים או מידע. באירוע לא Microsoft תהיה אחראית לכל פתרון צד שלישי הנזכר במאמר זה.

הבעיות במאמר זה מחולקים לקטגוריות הבאות:
 • עיבוד אוטומטי פגישה
 • כשלים קישוריות וסנכרון

1. עיבוד פגישה אוטומטיים

בעיה 1.1 - פגישה חוזרת מוסרת מלוח השנה כאשר המארגן מבטל מופע יחיד

נניח לסנכרן את המכשיר iOS באמצעות Exchange ActiveSync בתיבת הדואר Exchange Server 2007. אם המארגן מבטלת מופע יחיד של פגישה חוזרת, ההתקן עשוי למחוק באופן בלתי צפוי את כל הפגישות החוזרות.
פתרון
בצע את הפעולות הבאות:
 1. התקן את אוסף העדכונים 4 עבור Exchange Server 2007 Service Pack 3. פרטי הבעיה ולקשר את העדכון מתועדים במאמר הבא מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  2502276 בקשה לפגישה סידרה נמחקת באופן בלתי צפוי מלוח השנה בסביבת Exchange Server 2007
 2. עדכן את iOS Apple במכשיר שלך גירסה 4.3 או גירסה מתקדמת יותר. לקבלת מידע נוסף אודות הגירסה העדכנית ביותר של iOS, עבור אל ה IOS תפוח אתר האינטרנט.
לקבלת מידע נוסף אודות בעיה זו, עבור לאתר האינטרנט הבא:

בעיה 1.2 - משתתף הופך מארגן הפגישה

בעת סינכרון iOS או התקן Android שלך על-ידי שימוש ב- Exchange ActiveSync בתיבת הדואר Exchange Server 2007, ייתכן הופכות באופן בלתי צפוי מארגן פגישה שאליה הוזמנת. אפשרות זו אינה משנה את הפגישה עבור כל המשתתפים.
פתרון
בעיה זו עלולה להתרחש אם לשנות את התזכורת עבור מופע יחיד של פגישה חוזרת על iOS או התקן Android. ייתכנו שינויים אחרים לפריטי פגישה הגורמות באותה הבעיה.

שרת Exchange 2007
בעיה זו נפתרה ב- 4 סיכום עדכון עבור Exchange Server 2007 Service Pack 3. לקבלת מידע נוסף, עיין במאמר הבא מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
2521063 אתה מוצגים באופן שגוי כמארגן הפגישה לאחר סינכרון לפגישה באמצעות המכשיר הנייד שלך בסביבת Exchange Server 2007
הערהיש למחוק פגישות המושפעת ולאחר פגישות ההחלפה חייב להיווצר לאחר התקנת העדכון.

בעיות הנוכחי (כל גירסאות Exchange)
הנושאים האחרונים בהם תופעות דומות דיווח ו נכלל על-ידי Microsoft. בעיות אלה יכולים להשפיע על משתמשים בכל הגירסאות של שרת Exchange. כעת, Microsoft אינה יכולה להפחית את האפקט של בעיות חדשות אלה. אנו ממליצים למשתמשים לעבוד עם ספקים ההתקן שלהם כדי למצוא פתרון לבעיה.

בעיה אחת יכול להתרחש עם Apple iOS 6 מתועד במאמר הבא מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
2768774 פגישה בלוח השנה של המשתתף מאבד רצועה של מארגן הפגישה

הבעיה דווחה מאז הפרסום של iOS 6.0.1 כדי לכלול התקנים המשתמשים iOS 6.1.3. לקוחות שיתקלו בבעיה זו עליך לפנות Apple לקבלת עזרה.

בעיה 1.3 - תגובתך פגישה למארגן מוצג כאילו הוא היה שנשלחו על-ידי מישהו אחר

כאשר אתה מגיב לבקשות של הזמנה לפגישה Exchange ActiveSync, מארגן הפגישה עשוי לראות השם של מישהו אחר מוצג כ נתקל קיבל את ההזמנה במקום לך.
פתרון
ודא iOS Apple במכשיר שלך גירסה 4.3 או גירסה מתקדמת יותר. לקבלת מידע נוסף אודות הגירסה העדכנית ביותר של iOS, עבור אל ה IOS תפוח אתר האינטרנט. פעולה זו תוקנה על-ידי Apple ב- iOS 3.1. לקבלת מידע נוסף, עבור אתר האינטרנט הבא:

1.4 - דגל היום לא כל בעיה אינו מוגדר כראוי במכשירים ניידים בעת תזמון פגישה על-פני ימים מרובים

לקוחות מכשיר נייד מתייחסת בקשה לפגישה כאל בקשה לפגישה של אירוע הנמשך יום שלם. כמו כן, השדה יום שלם מסומן לא.
פתרון
בעיה זו נפתרה ב אוסף העדכונים 2 עבור Exchange 2007 Service Pack 3. לקבלת מידע נוסף, עיין במאמרים הבאים מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
2201236 השדה "כל היום" מסומן "ללא" בעת גישה בקשה לפגישה בעלת משך הזמן שבו הוא יותר מ- 24 שעות באמצעות לקוח נייד באמצעות ActiveSync בסביבת Exchange Server 2007
2407025 תיאור של אוסף העדכונים 2 עבור Exchange Server 2007 Service Pack 3

הנפק 1.5 - Exchange חוזרת נמחקים אירועי לוח שנה

במקרים מסוימים, אירועי לוח שנה חוזרת ניתן להסיר מתוך התקן iOS ו- Exchange כאשר מופע אירוע ביטול המארגן.
פתרון
בעיה זו נפתרת על-ידי Apple iOS 4.3 ומשפיעה על גירסה 4.2.6 ובגירסאות קודמות. לקבלת מידע נוסף אודות בעיה זו, עבור לאתר האינטרנט הבא:

בעיה 1.6 - פעילות ארוך יותר מ- 24 שעות שינה לקראת אירוע הנמשך מספר ימים כל יום

בהנחה משך זמן של פריט פעילות ארוך יותר מ- 24 שעות הפעילות אינו מסומן כאירוע של יום שלם. במקרה זה, Exchange ActiveSync משנה את הפריט בהתקן לקראת אירוע הנמשך מספר ימים כל יום. בפעם הבאה שתסנכרן את ההתקן עם תיבת הדואר, שהשינוי הופץ מתוך הפריט במכשיר אל הפריט בתיבת הדואר של Exchange Server 2010.
פתרון
כדי לפתור בעיה זו, התקן את אוסף עדכונים 1 עבור Exchange Server 2010 Service Pack 2 (SP2). לקבלת מידע נוסף, עיין במאמר הבא מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
2549255 פריט הפגישה אינו מוצג כהלכה כאירועים הנמשכים יום שלם מרובות בעת סינכרון מכשיר נייד בתיבת הדואר Exchange Server 2010

בעיה 1.7 - פגישות חסר פירעון במכשירים ניידים מסוימים, אך קיימים ב- OWA ו- Outlook

בעת יצירת הפעילות החוזרת או הפגישה, לאחר מכן לשנות מאפיין קריטי ב מופע בסידרה (לדוגמה התאריך, השעה או המיקום), לאחר מכן שנה את השלם סידרת פגישות שוב, הפריט עשוי להיות לא מעודכן במכשיר.

השינוי משתקף כראוי ב- Outlook, אך לארגוניות פגישה או משתתפים לא לראות את השינוי משתקף במכשירים שלהם. התוצאה היא "פעילות חסר" ברור בלוח השנה של המשתמש בהתקן.
סיבה
משתמשים ההתקנים מזהה אובייקט הכללית (GOID) במקום מזהה השרת כדי לעקוב אחר שינויים בפריט לוח שנה עבור בקשות סינכרון.

כשמשנים סדרת הפגישות, GOID אותם נשמר על סדרות שלמות. כאשר ההתקן מקבל את הבקשה למחיקה, שנשלחו כשמשנים הסידרה, בבקשת סינכרון נפרד מתוך השינוי אל המופע בודדים, שהוא מחשיב את השינוי סידרה כרשומה כפולה ו תעבד את העדכון.
פתרון
הבעיה הייתה מחשבה להיפתר ב- iOS 6.0. אם בעיה זו מתרחשת עם גירסאות מתקדמות יותר, הלקוחות מתבקשים לפנות תפוח כדי לחקור את הבעיה.

הנפק 1.8 - צמיחה מהירה ביומני התנועות, לשימוש ב- CPU ואת צריכת הזיכרון ב- Exchange Server 2010 כאשר משתמש מסנכרן תיבת דואר באמצעות iOS 6.1 או התקן 6.1.1-based

כאשר משתמש מסנכרן תיבת דואר באמצעות iOS מבוסס-6.1 או התקן 6.1.1-based iOS, שנצרכו שרת Microsoft Exchange Server 2010 לקוח Access (CA) ומשאבים שרת הדואר (MBX), גידול יומן הופך מוגזמת, עלולה להתרחש גידול מופרז פריטים ניתנים לשחזור ולאחר זיכרון ולשימוש ב- CPU עלול להגדיל באופן משמעותי. ההשפעה על הביצועים של שרת.

בנוסף, Office 365 Exchange Online מתקבלת הודעת שגיאה הדומה הבאות בכרטיסיה iOS מבוסס-6.1 או התקן 6.1.1-based iOS:

אין אפשרות לקבל דואר

החיבור לשרת נכשל.
סיבה
בעיה עם iOS 6.1 ו- 6.1.1 לגרום זרם רציף של פגישה תגובות ל- Exchange Server. בעיה זו משפיעה על ביצועי שרת Exchange והיא משפיעה לרעה על חיי הסוללה של המכשיר.
פתרון
השג iOS 6.1.2. תפוח יש לתעד את הבעיה במאמר הבא מתוך מאגר הידע שלהם:

iOS 6.1: פעילות Excess Exchange לאחר קבלת חריג לאירוע חוזר של לוח שנה

אם הבעיה אינה נפתרת על-ידי החלת העדכון iOS 6.1.2, לקוחות צריכים לבצע שלבים אלה:
 1. לבטל את סינכרון לוח השנה בהתקן ה-iOS ולסנכרן מחדש. לאחר מכן להפעיל מחדש את סינכרון לוח השנה וסקור את יומני הרישום כדי לקבוע אם ההתקן עדיין שמציג את התופעות בצד השרת.
 2. אם שלב 1 נכשלת, להסיר לחלוטין את שותפות ההתקן ולאחר מכן לסנכרן מחדש את ההתקן.
 3. אם פעולה זו נכשלת, הלקוחות מתבקשים לפנות Apple עבור חקירה נוסף.

בעיה 1.9 - פעילות אינו מתעדכן כאשר אתה משתמש ב- Outlook במצב cached תיבת דואר של חדר הוא משתתף

התנאים הבאים לגרום פעילות לא לעדכן על התקן iOS:
 • סדרן משתמש Outlook במצב מאוחסן במטמון.
 • חדר דואר רשום כמשתתף
 • עיבוד עבור תיבת דואר של חדר השנה מוגדר כ- AutoAccept
 • סדרן גורמת לשינוי במופע של פגישה חוזרת
סיבה
Exchange ישלח שתי תגובות עבור הפגישה בהתקן המכילים חריג עבור הפעילות. התגובה השניה מכילה את הזמן מעודכן עבור הפגישה. עם זאת, ישנה חותמת הזמן עבור הפגישה בה התגובה הראשונה.

להלן דוגמאות מיומן תיבת הדואר ActiveSync עבור התקן:

ערך יומן הרישום הראשון

<Exceptions xmlns="Calendar:">    <Exception>       <DtStamp>20131112T184410Z</DtStamp>       <StartTime>20131128T170000Z</StartTime>       <EndTime>20131128T180000Z</EndTime>       <ExceptionStartTime>20131128T170000Z</ExceptionStartTime>       <MeetingStatus>1</MeetingStatus>    </Exception></Exceptions>

ערך יומן הרישום השני

<Exceptions xmlns="Calendar:">    <Exception>       <DtStamp>20131112T184334Z</DtStamp>       <StartTime>20131128T190000Z</StartTime>       <EndTime>20131128T200000Z</EndTime>       <ExceptionStartTime>20131128T170000Z</ExceptionStartTime>       <Attendees>           <Attendee>              <Email bytes="30"/>              <Name bytes="12"/>              <AttendeeStatus>0</AttendeeStatus>              <AttendeeType>1</AttendeeType>           </Attendee>           <Attendee>              <Email bytes="30"/>              <Name bytes="21"/>              <AttendeeStatus>0</AttendeeStatus>              <AttendeeType>3</AttendeeType>           </Attendee>       </Attendees>       <MeetingStatus>1</MeetingStatus>    </Exception></Exceptions>

פתרון
הסר את לוח השנה מתוך רשימת תיקיות כדי לסנכרן, המתן מספר דקות ולאחר מכן להוסיף את לוח השנה בחזרה רשימת התיקיות כדי לסנכרן.

בעיה זו נמצא כרגע בבדיקה כדי למנוע את ההתקן נתקל הבעיה.


2. כשלים קישוריות וסנכרון

הנפק 2.1 - כשלים להקצות וסינכרון עם מערכת ההפעלה Android

פריטי מדיניות של Exchange ActiveSync עלול לגרום הקצאת המשאבים והסינכרון להיכשל כאשר ההתקנים המותאמים אישית. התקנים לא הוקצו משאבים אם החלת מדיניות החורג מגבלות אלה המשתמשים של התקנים אלה. הבעיה הנדונה הערה 9 מתוך ההצבה הבאים ב פורום Google Android:

http://code.google.com/p/android/issues/detail?id=9426


פתרון
עדכונים של גרסת מערכת ההפעלה Android נראה כדי לפתור את הבעיה. אנו מעודדים התקן למשתמשים לעדכן לגירסה העדכנית ביותר הזמינה מספק שלהם בצע ספק לפורומים הדנים בבעיות סינכרון. אם ההחלטה להשתמש בהתקנים ישנים יותר בארגון, מנהלים יכולים canvass משתמשים בהתקן או להשתמש בכלים כגון מנתח יומן או ייצוא-ActiveSyncLog כדי לוודא כי התקנים אלה מזוהות בארגון. ניתן לקבץ משתמשים בהתקנים ישנים יותר לתוך מדיניות אשר יכולים לעבוד עבורם.

אין אפשרות להתחבר בעיה 2.2 - משתמשים באמצעות Exchange ActiveSync עקב צריכת המשאבים של Exchange

אתה עלול להיתקל בבעיות של מיצוי משאבים הנגרמות על-ידי התקנים המתחברים באמצעות Exchange ActiveSync.
פתרון
מנהלים צריכים לעיין במאמר ב- Microsoft Knowledge Base כדי לקבוע אם המשתמשים נתקלים באותו שרת התופעות הבאות:
2469722 אין אפשרות להתחבר באמצעות Exchange ActiveSync עקב צריכת המשאבים של Exchange

הערה בנוסף, מאמר זה מתאר בעיה מוכרת המתרחשת לאחר עדכון ל- iOS 4.0. לקבלת מידע נוסף, עבור אל ה iOS 4.0: חילופי דואר, אנשי קשר או לוחות שנה עשויים שלא להסתנכרן לאחר עדכון אתר האינטרנט. נדון גם בעיה זו ב- 2.5 בעיה בהמשך סעיף זה.
מנהלי מערכת של Exchange 2007 צריכים לעיין במאמר הבא ב- Microsoft Knowledge Base כדי לקבוע אם הם נתקלים התופעות באותו שרת:
2656040 שרת Exchange Server 2007 לקוח Access מגיב לאט או מפסיקה להגיב כאשר משתמשים מנסים לסנכרן התקני Exchange ActiveSync עם תיבות הדואר שלהם
מנהלי IT נקראים לבדוק 1.8 בעיה בסעיף הקודם.

שד' אפשרי אחר לחקור הוא אם ההתקן ברציפות מחדש סינכרון. תפוח יש לתעד את ההתנהגות במאמר הבא:

הנפק 2.3 - "הודעה זו לא הורדה מהשרת" שגיאה כאשר אתה מנסה לפתוח הודעה

סינכרון בין תיבת הדואר שבשרת Exchange עם המכשיר iOS. כאשר תנסה לפתוח הודעה במכשיר iOS, מתקבלת השגיאה הבאה:
הודעה זו לא הורדה מהשרת
פתרון
עליך להגדיר את התחום קיבל באמצעות מעטפת ניהול Exchange. בצע את השלבים בפריט 7 בהצבה הבאות מתוך בלוג הצוות של Exchange:
שאלות נפוצות של Exchange 2010 SP1 ובעיות מוכרות
בעיה זו היא כעת נבדק על-ידי צוות המוצר של Microsoft Exchange.

בעיה 2.4 - מתקבלת הודעת דוא ל "הסינכרון נכשל" בעת סינכרון להתקן נייד

כאשר תסנכרן את המכשיר הנייד שלך באמצעות Microsoft ActiveSync בתיבת הדואר Exchange Server 2010, תקבל הודעה בדואר אלקטרוני שנכשלו סינכרון הדומה להודעה הבאה:
מ:Microsoft Exchange שבשמומשתמש>
נשלח:<date></date>
כדי:<other user=""></other>
נושא: סינכרון עם שלך <ActiveSync device=""></ActiveSync> עבור פריטים 1 נכשל.
סינכרון עם שלך <ActiveSync device=""></ActiveSync> עבור פריטים 1 נכשל.
Microsoft Exchange לא היתה אפשרות לשלוח את הפריטים הבאים למכשיר הנייד שלך. פריטים אלה לא נמחקו. אתה אמור לגשת אליהם באמצעות Outlook או Outlook Web Access.
פריט תיקיה: תיבת הדואר הנכנס
סוג פריט: IPM.Schedule.Meeting.Resp.Pos
פתרון
הבעיה המתוארת במאמר הבא מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
2457304 מתקבלת הודעת דואר אלקטרוני שנכשלו סינכרון כאשר תסנכרן את המכשיר הנייד שלך באמצעות הכלי ActiveSync בתיבת הדואר Exchange Server 2010
כדי לפתור בעיה זו, התקן את אוסף העדכונים הבאים:
2529939 תיאור של אוסף עדכונים 3 עבור Exchange Server 2010 Service Pack 1

בעיה 2.5 - למשתמשים אין אפשרות לסנכרן Apple iPhone iOS 4.0 עם תיבת הדואר של Exchange Server

מיד לאחר עדכון ל- iOS 4.0, ייתכן שתבחין כי Exchange ActiveSync דואר, אנשי קשר או לוחות תאריכים לא לסנכרן או שהם לסנכרן באיטיות. כמו כן, למנהלי Exchange Server ייתכן שתבחין הם שרתים פועל באיטיות. בעיה זו נדונה גם 2.2 בעיה בסעיף זה.
פתרון
עדכון המכשיר לגירסה iOS מתקדמת יותר. לקבלת מידע נוסף אודות בעיה זו, עבור לאתר האינטרנט הבא:

בעיה 2.6 - ActiveSync אינה פועלת עבור מכשיר נייד המשתמשים להתחבר לתיבות דואר של Exchange Server 2007 לאחר החלפת כתובות Url בין Exchange Server 2010 ו- Exchange Server 2007

בעיה זו מתרחשת מאחר ההתקן אין אפשרות לנתב מחדש למשתמש תיבת הדואר שלו הועבר כראוי. התגובה "451" נתב מחדש ההתקן אינו מפורש כראוי.
פתרון
בדרך כלל, באפשרותך לפתור בעיה זו על-ידי עדכון ההתקן למערכת ההפעלה העדכנית ביותר. ודא את הפרטים הבאים:
 • ודא שתצורתו נקבעה LegacyURL עבור משתמשי Exchange Server 2007. תצורה זו עובר באופן אוטומטי כתובת ה-URL עבור המשתמש בהתקן היעד המתאים. לקבלת מידע נוסף אודות מעבר מסביבה Exchange 2007 ל- Exchange 2010, עיין בנושא הבלוג הבאות:
  http://blogs.technet.com/b/jribeiro/archive/2009/11/26/transitioning-from-an-exchange-2007-environment-to-exchange-2010.aspx
 • בעיה זו דווחה עבור מספר סוגי התקנים הכוללים iOS ומערכות ההפעלה Android. אם בעיה זו מתרחשת כאשר משמשת את הגירסה העדכנית ביותר של מערכת ההפעלה של המכשיר, ואת LegacyURL מוגדר בצורה נכונה וכי פועל עבור התקנים אחרים, פנה אל התמיכה הטכנית של יצרן ההתקן.
 • אם אתה משתמש בהתקן iOS של Apple, לעדכן את ההתקן iOS גירסה 4.3.2.
הערה בהעברות שבהן הם מהלכים תיבת הדואר בין יערות שונים, לא תישלח תגובה "451". מצב זה מתרחש מכיוון השרת הישן לזהות את נקודת הקצה חדש עבור קישוריות. תצורת בנסיבות אלה, ההתקן חייב להיות מחדש באופן ידני.

בעיה 2.7 - אנשי קשר כפולים נוצרים בעת סינכרון מכשיר נייד באמצעות Exchange ActiveSync

פתרון
Microsoft מאמינה שבעיה זו נפתרה ב- iOS 6. לקבלת אישור או לחקירה נוספת של בעיה זו, פנה ליצרן ההתקן.

הערה אנו haves לתעד את הבעיה ואת זמני לעקיפת הבעיה במאמר הבא ב- Microsoft Knowledge Base באופן מקוון:
2711181 אנשי קשר כפולים נוצרים בעת סינכרון מכשיר נייד באמצעות Exchange ActiveSync

הנפק 2.8 - שימוש ב- CPU גבוהה בעת סינכרון להתקן נייד רשויות אישורים של שרת Exchange

פתרון

אנו מאמינים שבעיה זו נפתרה ב- iOS 6. לקבלת אישור או לחקירה נוספת של בעיה זו, פנה ליצרן ההתקן.

הערה אנו יש לתעד את הבעיה ודרכים אפשריות להפחתת הסיכון במאמר הבא מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
2711053 השימוש ב- CPU גבוהה בעת סינכרון להתקן נייד רשויות אישורים של שרת Exchange


בעיה 2.9 - מכשיר נייד לסירוגין אינו מתחבר ל- Exchange Online

כאשר תנסה לסנכרן מכשיר נייד אשר משתמש Exchange ActiveSync (פריטי EA) עם Microsoft Exchange Online, אין אפשרות לחבר את ההתקן שלך. ייתכן שיופיעו שגיאות כגון הבאות:

אין אפשרות לקבל דואר
החיבור לשרת נכשל.

אין אפשרות לשלוח דואר
אירעה שגיאה בעת מסירת ההודעה.

אין אפשרות לפתוח חיבור לשרת עקב עדכון אבטחה

סיבה
כאשר המכשיר הנייד פועל באופן יכול להשפיע לרעה להשפיע על ביצועי שירות Microsoft Exchange Online, כגון כאשר התקן שולח פקודות רבות מדי של סינכרון זהה לשירות עבור תיקיה מסוימת בתוך פרק זמן קצר מאוד, ההתקן הוא להכניס למצב של Access נדחתה לזמן קצר.

Microsoft Exchange Online יישמה Throttling Exchange ActiveSync (פריטי EA) כדי לנהל ולשמור על הביצועים המיטביים של הסביבה Office365 Exchange Online.

הדרך לעקיפת הבעיה
ראה את המאמר הבא לקבלת מידע נוסף. פנה אל ספק מכשיר נייד לקבלת עזרה בחקירה.
2748176 מכשיר נייד לסירוגין לא מצליח להתחבר ל- Exchange Online

בעיה 2.10 - משתמשים התקן iOS נעול מחוץ Active Directory חשבונות

כאשר משתמש משנה את הסיסמה של חשבון Active Directory, התקני iOS בקשה עבור הסיסמה החדשה. המשתמש מזין הסיסמה החדשה. עם זאת, החשבון נעול.

מצב
כדי להימנע מבעיה זו, לשדרג את התקן iOS iOS 7. לקבלת מידע נוסף אודות בעיה זו, עבור אתר האינטרנט הבא של Apple:

הדרך לעקיפת הבעיה
במכשיר עצמו, פתח את החלונית ' הגדרות ' ולאחר מכן ערוך את הפרופיל כדי לכפות את הסיסמה החדשה תשמש התקן iOS בחיבור הבא. משתמשים בעלי מספר התקנים iOS יש לשנות את הסיסמה על כל ההתקנים בבת אחת.

הערהמדיניות נעילת מגבילות יכולים לשמש כשיטה למניעת שירות ומפעילה את נעילת על מספר רב של חשבונות. מנהלי IT לשקול חלופות כגון מדיניות סיסמה פרטניות. לקבלת מידע נוסף, ראה את הנושא הבא של Microsoft TechNet:
יצירת מדיניות סיסמה פרטניות חדשה

בעיה 2.11 - iOS התקנים המשתמשים אין אפשרות לסנכרן את תיבת הדואר של Exchange Server לאחר ההתקן מעודכן ל- iOS 7.0

למשתמש אין אפשרות לסנכרן התקן iOS שלו עם תיבת דואר המתארח ב- Exchange Server 2010 או ב- Exchange Server 2013 לאחר התקן iOS משודרג ל- iOS 7.0.

פתרון
שרת Exchange 2013

כדי לפתור בעיה זו ב- Exchange Server 2013, התקן את העדכון המתואר במאמר הבא מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
2859928 תיאור של עדכון מצטבר 2 עבור Exchange Server 2013

שרת Exchange 2010

כדי לפתור בעיה זו ב- Exchange Server 2010, התקן את אוסף העדכונים המתואר במאמר הבא מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
2866475 תיאור של אוסף העדכונים 2 עבור Exchange Server 2010 Service Pack 3

הערה Microsoft יש לתעד את הבעיה במאמר הבא מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
2851708 אין אפשרות לסנכרן את הדואר של Exchange לאחר עדכון התקן iOS תפוח ל- iOS 7.0

בעיה 2.12 - התקן Android אין אפשרות לסנכרן עם Exchange


לאחר הפרופיל ActiveSync נקבעה, ההתקן מקבל פריטים חדשים עבור מועד לא נקבע ולאחר מכן הפסקת הפעולה מעדכן.

סיבה
מדיניות תיבת הדואר של ActiveSync יש מדיניות הרענון שהוגדר. ההתקן מקבל תגובה עם המצב 143 - שגיאה: PolicyRefresh. ההתקן אינו שולח פקודה הקצאת משאבים לפי הצורך.

דוגמה יומן של IIS:

Cmd=Sync&User=contoso%5Ce15&DeviceId=android1362622918557&DeviceType=Android&Log=PrxFrom:10.0.1.151_V141_HH:mail.contoso.com_SmtpAdrs:e15%40contoso.com_NMS1_Fet78_TmTr:TID%3a18%3e%3e%5bID%3aH%5FEPR%2cStart%3a2%3a40%3a30+PM%2cEnd%3a2%3a40%3a30+PM%2cExcl%3a0+ms%2cChild%3a%5bNONE%5d%2c%5dTID%3a50%3e%3e%5bID%3aH%5FBPR%2cStart%3a2%3a40%3a30+PM%2cEnd%3a2%3a40%3a30+PM%2cExcl%3a15+ms%2cChild%3a%5bID%3aH%5FRMBP%2cStart%3a2%3a40%3a30+PM%2cEnd%3a2%3a40%3a30+PM%2cExcl%3a0+ms%2cChild%3a%5bNONE%5d%2c%5d%2c%5d_Pk3609689902_DevOS:Android+4.1.2_S143_Error:PolicyRefresh_As:AllowedG_Mbx:CLT-E15-MBX1.contoso.local_Throttle0

פתרון
הגדר מרווח זמן לרענון עבור מדיניות תיבת הדואר של ActiveSync ללא הגבלה.

בעיה 2.13 - פריטים בתיקיה להיעלם ולהופיע על התקן iOS

הפריטים בהתקן נעלמים ולאחר מכן לטעון מחדש באופן אוטומטי. מצב זה עשוי להתרחש בתוך כל תיקיית דואר, לוח שנה או אנשי קשר.

סיבה
ההתקן שלח מפתח הסינכרון עם הערך של 0 אשר מאתחל מחדש את מצב הסינכרון עבור התיקיה.

פתרון
אופן פעולה זה הוא מכוון. לקבלת מידע נוסף, עיין במאמר הבא:

http://support.apple.com/kb/TS4511מידע נוסף

הקישורים הבאים מספקים שמידע נוסף אודות Exchange ActiveSync נתקל.

ActiveSync והשותפים שלנו
http://blogs.technet.com/b/exchange/archive/2005/10/25/413056.aspx
מדוע כל חוויות Exchange ActiveSync אינם זהים, וכיצד ניתן לדעת מה אתה מקבל
http://blogs.technet.com/b/exchange/archive/2010/07/15/3410397.aspx
תוכנית הסמל ActiveSync של Exchange

http://technet.microsoft.com/en-us/exchange/gg187968.aspx

תמיכה android:

התקני מערכת ההפעלה android נתמכים בדרך כלל באמצעות פורומים או חברת ההובלה נייד. יצרן ההתקן או אתרי אינטרנט של חברת הובלה נייד עשוי להציע עזרה.
תמיכה ארגונית Apple עבור Exchange ActiveSync ו- iOS
תמיכה ארגונית Apple זמינה באמצעות הסכם תמיכה ארגונית או עד צלב פלטפורמה ו- PPI (שכר בכל מקרה) של ממשק שורת פקודה.

Microsoft מספקת פרטי קשר של ספקים חיצוניים כדי לסייע לך באיתור תמיכה טכנית. פרטי קשר אלה עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת. מיקרוסופט אינה ערבה למידת הדיוק של פרטי קשר של ספקים חיצוניים אלה.

מוצרי ספקים חיצוניים הנזכרים במאמר זה מיוצרים על ידי חברות שאינן תלויות ב- Microsoft. Microsoft אינה מעניקה אחריות, במפורש ובין במשתמע, לגבי הביצועים או האמינות של מוצרים אלה.

מאפיינים

Article ID: 2563324 - Last Review: שבת 11 ינואר 2014 - Revision: 3.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 3
 • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1
 • Microsoft Business Productivity Online Dedicated
 • Microsoft Exchange Online Dedicated
 • Microsoft Business Productivity Online Suite Federal
 • Microsoft Business Productivity Online Standard Suite
 • Windows Live@edu
 • Microsoft Office 365 for education
 • Microsoft Office 365 for enterprises
 • Microsoft Office 365 for small businesses
 • Microsoft Office 365 for government
מילות מפתח 
kbsurveynew vkbportal226 kbtshoot kbexpertiseinter o365 kbmt KB2563324 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 2563324

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com