Geçerli sorunları Microsoft Exchange ActiveSync ve üçüncü taraf aygıtlar

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2563324 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Microsoft Exchange ActiveSync aygıtlarının gelen kutusu, Takvim ve diğer öğeleriniz ile Microsoft Exchange Server posta kutularını eşitlenmesine izin verir. Bu makalede, Exchange ActiveSync kullanarak Exchange ile eşitleme üçüncü taraf aygıtlar ile ortak konuları açıklar. Bu aygıtlar arasında Android ve IOS aygıtlardır.

Exchange ActiveSync lisans sahipleri üçüncü taraf aygıtlar üzerinde kullanılan Exchange ActiveSync yazılımı sağlar. Microsoft Exchange ActiveSync kodu lisans sahipleri aygıtlar ve hizmetler için yazmaz. Microsoft Exchange ActiveSync lisans sahipleri için patent lisans verir. Bu patentler Microsoft fikri mülkiyet ' dir. Ayrıca, Microsoft ortak erişim sağlar Exchange ActiveSync Protokolü belgeleri.

Notİletişim kuralı , bilgisayarlar arasında iletişim için bir standarttır.

Ne Microsoft ve üçüncü taraflara ne yapabilirsiniz

Microsoft üçüncü taraf satıcılar tarafından üretilen mobil aygıtlarla araştırmalar konulardan biri yardımcı olabilir. Ancak, bu tür aygıtlar EAS protokolünü uygulaması değiştirilemez veya Microsoft tarafından güncelleştirildi.

Aygıta özgü sorun giderme, aygıtlar ve aygıt ile ilgili sorunların nedenleri onayı güncelleştirmeleri yalnızca aygıt üreticisi ile oluşabilir. Ayrıca, bazı aygıtların birleştirilmiş güncelleştirme stratejisi olmayabilir ve güncelleştirmeleri oluşturmak için taşıyıcı isteklerinde bağlı olabilir. Taşıyıcılar, daha sonra güncelleştirmeleri dağıtabilir. Bu nedenle, belirli bir aygıt sorunlara yönelik güncelleştirmeler güncel olmayabilir.

Microsoft, müşterilerin kendi taşınabilir aygıt satıcınıza veya cep telefonu operatörüne Yardım için başvurun doğrudan. Nişan yöntemlerini destekleyen üçüncü taraf hakkında daha fazla bilgi için "Başvurular" bölümüne bakın. Microsoft Support satıcıya bağlı işbirliği istediğinizde için her zaman açıktır.

Mobil aygıtlar hakkında haberdar olma

Exchange ActiveSync kullanan bir Exchange Server kuruluşunuzdaki kullanılacak aygıtları değerlendirirken, özellikler ve yetenekler aygıtların anladığınızdan emin olun. Tüm aygıtlar aynı yapılandırma seçenekleri desteklemez ve bazı aygıtların tüm özellikleri veya Exchange ActiveSync protokolünün sürümünü desteklemiyor olabilir.

Topluluk grafiği Exchange ActiveSync istemcileri karşılaştırması Wikipedia üzerinde kullanılabilir. Yöneticiler ve Yardım Masası personeli aygıt yeteneklerini anlamak için genel bilgileri ve kendi test kullanmanız gerekir. Bunu gidermek için Exchange ekibi yeni oluşturulan Exchange ActiveSync Logo Programı Exchange ActiveSync kullanan aygıtlar için.

Biz Exchange ActiveSync protokolü kullanan üçüncü taraf aygıtlar için uygulama yeni sorunları belirlemek gibi Biz bu belgeyi güncelleştirir.

Daha fazla bilgi

Exchange Server 2007 veya Exchange Server 2010 ile birlikte üçüncü taraf aygıtlar kullandığınızda karşılaşabileceğiniz sorunları geçerli listesi aşağıdadır. Exchange Server 2007 Service Pack 3 (SP3) veya Exchange Server 2010 SP1 kullanıyorsanız ve burada listelenmeyen bir sorun yaşıyorsanız, gidin Microsoft Destek .

Üçüncü taraf aygıtlar Aygıt yazılımının en son sürüme güncelleştirmenizi öneririz. Bazı durumlarda bazı aygıtlar güncelleştirilemez dikkat edin.

IOS aygıt kullanıcıları aygıtlarını IOS yazılımı kullanılabilir en son sürüme güncelleştirebilir. Daha fazla bilgi için gidin Apple IOS .

Bilgi ve çözümleri bu belgede yayın tarihi itibariyle Bu konularda Microsoft Corporation'ın geçerli görünümü temsil eder. Bu çözüm, Microsoft veya üçüncü taraf sağlayıcı aracılığıyla kullanılabilir. Microsoft, herhangi bir üçüncü taraf sağlayıcılar veya bu makalede açıklanan üçüncü taraf çözümü özellikle önermez. Diğer üçüncü taraf sağlayıcılar veya bu makalede açıklanmayan üçüncü taraf çözümler de olabilir. Microsoft Değişen Pazar koşullarına yanıt vermesi gerektiğinden, bu bilgileri bir taahhüt olarak Microsoft tarafından yorumlanmalıdır. Microsoft garanti veya doğruluğu herhangi bir bilgi veya Microsoft ya da sözü edilen tüm üçüncü taraf sağlayıcılar tarafından sunulan herhangi bir çözüm onaylamaz.

Microsoft hiçbir garanti vermez ve tüm gösterimler, garanti ve koşulları açık, zımni ya da yasal olup olmadığını dışlar. Da dahil, ancak gösterimler, garanti veya koşul başlık, ihlal etmeme, tatmin edici koşul, satılabilirlik ve herhangi bir hizmet, çözüm, ürün, veya herhangi diğer malzemeleri veya bilgileri ile ilgili olarak, belirli bir amaca uygunluk, bunlarla sınırlı değildir. Hiçbir durumda, bu makalede belirtilen herhangi bir üçüncü taraf çözümü için Microsoft tutulamaz.

Sorunlar bu makalede aşağıdaki kategorilere ayrılır:
 • Toplantı otomatik işleme
 • Bağlantı ve Eşitleme hataları

1. Otomatik toplantı işleme

Düzenleyen tek bir olay iptal ettiğinde sorunu 1.1 - yinelenen toplantı takviminizden silinir

Bir Exchange Server 2007 posta kutusu üzerinde Exchange ActiveSync kullanarak IOS aygıtınızı eşitlemek varsayalım. Düzenleyici yinelenen bir toplantının tek bir oluşumunu iptal ederse, aygıtın tüm yinelenen toplantı beklenmedik bir şekilde silebilirsiniz.
Çözüm
Şu adımları izleyin:
 1. 4 Güncelleştirme toplaması, Exchange Server 2007 Service Pack 3 için yükleyin. Sorun ayrıntılarını ve güncelleştirme bağlantısını aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesinde belgelenmiştir:
  2502276 Seri silinir beklenmedik biçimde takvimden bir Exchange Server 2007 ortamında bir toplantı isteği
 2. Aygıtınızdaki Apple IOS sürümü 4,3 veya sonraki bir sürümünü güncelleştirin. En son IOS sürümü hakkında daha fazla bilgi için gidin Apple IOS .
Bu sorun hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Web sitesine gidin:
IOS: Yinelenen Exchange takvim olayları silindi

Sorun 1.2 - bir katılan Toplantı Düzenleyicisi olur

IOS veya Android aygıt üzerinde Exchange Server 2007 posta kutusu Exchange ActiveSync kullanarak eşitleme sırasında beklenmedik bir şekilde davet bir toplantı düzenleyen olabilir. Bu, tüm katılımcıların toplantı değiştirmez.
Çözüm
Bir IOS veya Android aygıt yinelenen bir toplantının tek bir oluşum için anımsatıcı değiştirirseniz, bu sorun oluşabilir. Diğer değişiklikler toplantı öğelerine aynı soruna neden olabilir.

Exchange Server 2007
Bu sorunu Exchange Server 2007 Service Pack 3 için Güncelleştirme Paketi 4'te giderilmiştir. Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesine bakın:
2521063 Bir Exchange Server 2007 ortamında, mobil aygıtınızı kullanarak toplantı eşitledikten sonra toplantı düzenleyicisi olarak hatalı görüntüleniyor
NotEtkilenen toplantılar silinmeli ve güncelleştirme yüklendikten sonra değiştirme toplantı oluşturulması gerekir.

Geçerli sorunları (tüm Exchange sürümleri)
Benzer Belirtiler olan son bildirilen ve Microsoft tarafından İncelenmiş. Bu sorunlar, Exchange Server'ın tüm sürümlerinde kullanıcıları etkileyebilir. Şu anda, Microsoft, bu yeni sorunlar etkisini azaltamaz. Soruna bir çözüm bulmak için aygıt satıcıları kullanıcılar öneririz.

Apple IOS 6 ile oluşabilecek bir sorun aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesinde belgelenmiştir:
2768774 Katılanın Takvimini toplantıda toplantıyı düzenleyen izini kaybeder.

Sorun IOS 6.1.3 kullanan aygıtlar dahil etmek için IOS 6.0.1 yayımlandıktan sonra bildirilmiştir. Bu sorunla karşılaşan müşteriler Yardım için Apple başvurmalıdır.

Bunu başkası tarafından gönderilmiş gibi sorunu 1.3 -, toplantı düzenleyicisine yanıt görüntülenir

Exchange ActiveSync toplantı davetine yanıt verdiğinizde, toplantıyı düzenleyen yerine, daveti kabul olarak görüntülenen başkasının adını görebilirsiniz.
Çözüm
Aygıtınızdaki Apple IOS sürümü 4,3 veya sonraki bir sürümü olduğundan emin olun. En son IOS sürümü hakkında daha fazla bilgi için gidin Apple IOS . Bu tarafından Apple IOS 3. 1'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için aşağıdaki Web sitesine gidin:

Birden çok gün boyunca toplantı planlandığında sorunu 1.4 - tüm bir günü bayrağı mobil aygıtlarda doğru ayarlanmamış

Mobil aygıt istemcileri tam günlük bir olay toplantı isteği toplantı isteğini kabul. Ayrıca, tüm gün alanı Hayırolarak işaretlendi.
Çözüm
Bu sorun, Exchange 2007 Service Pack 3 için Güncelleştirme Toplaması 2'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalelere bakın:
2201236 24 Saatten fazla bir Exchange Server 2007 ortamında ActiveSync üzerinden mobil istemci kullanarak bir süre saat içeren bir toplantı isteği eriştiğinizde "Tüm gün" alan "Hayır" ile işaretlenmiş
2407025 Exchange Server 2007 Service Pack 3 için Güncelleştirme Paketi 2'in açıklaması

1.5 - Yinelenen Exchange takvim olayları silinir vermek

Düzenleyici bir olay örneği iptal ettiğinde bazı durumlarda yinelenen takvim olayları IOS aygıt hem Exchange kaldırabilirsiniz.
Çözüm
Bu sorun, Apple IOS 4.3 tarafından çözülür ve 4.2.6 sürüm ve önceki sürümleri etkiler. Bu sorun hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Web sitesine gidin:
IOS: Yinelenen Exchange takvim olayları silindi

Sorun 1.6 - randevu 24 saatten daha uzun bir günden fazla Süren tüm gün olayı değişti

Randevu öğenin süresi 24 saatten daha uzun olduğunu ve randevunun tam günlük bir etkinlik işaretlenmemiş olduğunu varsayalım. Bu durumda, Exchange ActiveSync aygıt öğede bir günden fazla Süren tüm gün olayı değiştirir. Posta kutunuzla aygıt eşitleyen bir sonraki açışınızda değişikliği madde aygıttaki öğe üzerinde Exchange Server 2010 posta kutusu yayılır.
Çözüm
Bu sorunu gidermek için Exchange Server 2010 Service Pack 2 (SP2) için Güncelleştirme Toplaması 1'i yükleyin. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makaleye bakın:
2549255 Toplantı öğesi birden fazla Exchange Server 2010 posta kutusu taşınabilir aygıtla eşitleme yaparken tam günlük olaylar gibi yanlış görüntüler.

Sorun 1.7 - toplantılar nedeniyle bazı mobil aygıtlarda eksik, ancak OWA'yı ve Outlook içinde yok

Yinelenen bir randevu veya toplantı oluşturduğunuzda, sonra (örneğin tarih, zaman veya konum), dizi oluşumu önemli bir özelliğini değiştirin ve sonra toplantı serisini yeniden bütün değiştirmek, bir aygıtta öğesi güncelleştirilmeyebilir.

Değişiklik Outlook'ta doğru yansıtılır, ancak toplantı düzenleyicilerine veya katılımcıların kendi aygıtlarda değişikliğin yansıtıldığını görmek değil. Sonuç bir belirgin "eksik" aygıt kullanıcının takvimini temel öğedir.
Neden
Aygıtların genel nesne tanımlayıcısı (GOID) ServerId eşitleme istekleri için Takvim öğesine değişiklikleri izlemek için kullanın.

Toplantı Serileri değiştirildiğinde, aynı GOID tüm dizileri üzerinde tutulur. Aygıt serisi, tek tek oluşumu için Değiştir'den ayrı eşitleme isteğindeki değiştirildiğinde gönderilen silme isteği aldığında, yinelenen seriyi Değiştir dikkate alır ve güncelleştirme işlemez.
Çözüm
Bu sorun IOS 6.0 çözümlenmesini düşündüm. Müşteriler ile sonraki sürümlerinde bu sorun oluşursa, sorunu araştırmak için Apple başvurmalıdır.

IOS 6.1 veya 6.1.1-based aygıtı kullanarak bir kullanıcının posta kutusu eşitler, 1.8 - işlem günlükleri, CPU kullanımı ve bellek tüketimi Exchange Server 2010'daki Hızlı büyüme sorunu

IOS 6.1 veya IOS 6.1.1-based aygıtı kullanarak bir kullanıcının posta kutusu eşitler, Microsoft Exchange Server 2010 istemci erişimi sunucusu (CAS) ve posta kutusu (MBX) sunucu kaynakları tüketilir, günlük büyüme kurtarılabilir öğeleri aşırı büyüme ortaya çıkabilir ve bellek ve CPU kullanımı önemli ölçüde artabilir aşırı olur. Sunucu performansı etkilenir.

Ayrıca, Office 365 Exchange Online kullanıcılar aşağıdaki bir IOS 6.1 tabanlı üzerinde ya da 6.1.1-based aygıt g/ç işlemine benzer bir hata iletisi alırsınız:

Posta alınamıyor

Sunucu bağlantısı başarısız oldu.
Neden
G/ç işlemine 6.1 ve 6.1.1 bir sorun neden toplantı yanıtlarını Exchange Server için sürekli bir akış. Bu sorun, Exchange sunucu performansını etkiler ve aygıtın pil ömrü olumsuz etkiler.
Çözüm
IOS 6.1.2 edinin. Apple belgelenen sorunu aşağıdaki kendi Knowledge Base makalesinden de:

IOS 6.1: bir özel durum yinelenen takvim olayı kabul etme sonra aşırı değişim etkinliği

Müşteriler, IOS 6.1.2 güncelleştirmeyi uygulayarak bu sorun çözülmezse, bu adımları izlemelisiniz:
 1. Takvimin IOS aygıtın eşitlemeyi devre dışı bırakmak ve yeniden eşitleyin. Daha sonra Takvim eşitleme yeniden etkinleştirmek ve aygıt hala sunucu tarafında Belirtiler sunumunu olup olmadığını belirlemek için günlüklerini gözden geçirin.
 2. 1. Adım başarısız olursa, aygıt ortaklığını tamamen kaldırın ve sonra aygıtı yeniden eşitleyin.
 3. Bu başarısız olursa, müşteriler için daha fazla araştırma Apple başvurmalıdır.

Outlook önbellekli modda kullanın ve bir katılımcı yer posta kutusu olduğunda sorun 1.9 - randevu güncelleştirmez.

Aşağıdaki koşullar IOS aygıtta güncelleştirmemek randevu neden:
 • Düzenleyici'yi, Outlook önbellekli modda kullanıyor.
 • Oda posta kutusu bir katılımcı olarak listelenir.
 • Oda posta kutusu için işleme takvimi için AutoAccept ayarlanır
 • Düzenleyici, yinelenen toplantı örneğini bir değişiklik yapar
Neden
Exchange, randevu için bir özel durum içerecek aygıt üzerinde randevu için iki yanıt gönderir. İkinci yanıt güncelleştirilmiş toplantı saatini içerir. Ancak, zaman damgası randevu için eski, ilk yanıt.

Bir aygıtı ActiveSync posta kutusu günlüğünden örnekler şunlardır:

İlk günlük girişi

<Exceptions xmlns="Calendar:">    <Exception>       <DtStamp>20131112T184410Z</DtStamp>       <StartTime>20131128T170000Z</StartTime>       <EndTime>20131128T180000Z</EndTime>       <ExceptionStartTime>20131128T170000Z</ExceptionStartTime>       <MeetingStatus>1</MeetingStatus>    </Exception></Exceptions>

İkinci günlüğü girişi

<Exceptions xmlns="Calendar:">    <Exception>       <DtStamp>20131112T184334Z</DtStamp>       <StartTime>20131128T190000Z</StartTime>       <EndTime>20131128T200000Z</EndTime>       <ExceptionStartTime>20131128T170000Z</ExceptionStartTime>       <Attendees>           <Attendee>              <Email bytes="30"/>              <Name bytes="12"/>              <AttendeeStatus>0</AttendeeStatus>              <AttendeeType>1</AttendeeType>           </Attendee>           <Attendee>              <Email bytes="30"/>              <Name bytes="21"/>              <AttendeeStatus>0</AttendeeStatus>              <AttendeeType>3</AttendeeType>           </Attendee>       </Attendees>       <MeetingStatus>1</MeetingStatus>    </Exception></Exceptions>

Çözüm
Takvim eşitlemek için birkaç dakika bekleyin ve ardından takvimi yeniden eşitlemek istediğiniz klasörleri listesine eklemek için klasörler listesinden kaldırın.

Bu sorun şu anda aygıt sorunu ile karşılaşmak gelen engellemek için araştırma altındadır.


2. Bağlantı ve Eşitleme hataları

2.1 - Hazırlanması ve Android işletim sistemi ile eşitlemek için hataları vermek

Exchange ActiveSync ilkeleri sağlama ve eşitleme aygıtları özelleştirilmiş başarısız olmasına neden olabilir. Bu aygıtlar kullanıcılara bu sınırlamaları aşan bir ilke uygulandığında aygıtlar sağlanmış değil. Bu sorun aşağıdaki Google Android forum gönderisini yorumu 9 ele alınmıştır:

http://Code.Google.com/p/Android/issues/detail?id=9426


Çözüm
Güncelleştirmeleri Android işletim sistemi sürümü için bu sorunu gidermek gibi görünüyor. Aygıt kullanıcıları kendi sağlayıcıdan kullanılabilen en son sürüme güncelleştirin ve eşitleme sorunları tartışmak satıcı forumları izlemek için öneririz. Eski aygıtların kuruluşunuzdaki kullanmaya karar yaptıysanız, yöneticilerin aygıt kullanıcıları canvass veya bu tür aygıtların kuruluşunuzdaki tanımlandığından emin olmak için günlük ayrıştırıcısı veya verme ActiveSyncLog gibi araçlarını kullanın. Onlar için çalışan bir ilke kullanıcıların eski aygıtların toplanabilir.

2.2 - Kullanıcıların sorunu Exchange kaynak tüketimi Exchange ActiveSync kullanarak bağlanamıyor

Exchange ActiveSync kullanarak bağlanan aygıtlar tarafından neden olduğu Kaynak Tükenme sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Çözüm
Yöneticiler kullanıcıların aynı sunucu belirtilerle karşılaşıyorsanız olup olmadığını belirlemek için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makaleyi gözden geçirmelisiniz:
2469722 Exchange ActiveSync kullanarak Exchange kaynak tüketimi bağlanılamadı

Not Bu makalede ayrıca IOS 4.0 güncelleştirdikten sonra oluşan bilinen bir sorun anlatılmaktadır. Daha fazla bilgi için gidin IOS 4.0: Exchange posta, kişiler veya takvim eşitleme sonra güncelleştirme . Biz de bu bölümde ileride sorun 2.5 Bu sorunu ele almaktadır.
Exchange 2007 yöneticileri aynı sunucu belirtilerle karşılaşan olup olmadığını belirlemek için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makaleyi gözden geçirmelisiniz:
2656040 Bir Exchange Server 2007 istemci erişimi sunucusu yavaş yanıt verir ya da kullanıcıları ile posta kutularını Exchange ActiveSync aygıtları eşitlemeye çalıştığınızda yanıt vermemeye başlıyor
BT yöneticileri, önceki bölümde sorun 1.8 da gözden geçirmelidir.

Başka bir olası avenue araştırmak için mi aygıt sürekli olarak yeniden eşitleme olur. Apple davranışı aşağıdaki makalede belgelenen:

2.3 - İleti açmaya çalıştığınızda "Bu ileti sunucudan yüklenmedi" hata sorun

Exchange Server posta kutunuz IOS aygıtınız Eşitleme. IOS aygıtta ileti açmaya çalıştığınızda, aşağıdaki hatayı alırsınız:
Bu ileti sunucudan yüklenmedi
Çözüm
Kabul edilen etki alanı, Exchange Yönetim Kabuğu'nu kullanarak yapılandırmanız gerekir. Aşağıdaki posta 7 öğesinde Exchange ekibi Web günlüğü adımları:
Exchange 2010 SP1 SSS ve bilinen sorunlar
Bu sorun Microsoft Exchange ürün ekibi tarafından gözden geçirilir.

Sorun 2.4 - mobil aygıtınızla eşitlediğinizde "eşitleme başarısız oldu" e-posta iletisi alıyorsunuz

Üzerinde Exchange Server 2010 posta kutusu Microsoft ActiveSync kullanarak mobil aygıtınızla eşitlediğinizde, aşağıdakine benzer bir eşitleme başarısız e-posta iletisini alırsınız:
From:Microsoft Exchange adınaKullanıcı>
Gönderilen:<date></date>
İçin:<other user=""></other>
Konu: İle eşitleme, <ActiveSync device=""></ActiveSync> 1 öğe için başarısız oldu.
İle eşitleme, <ActiveSync device=""></ActiveSync> 1 öğe için başarısız oldu.
Microsoft Exchange aşağıdaki öğeleri mobil aygıtınıza gönderemedi. Bu öğeler silinmedi. Bunlara erişim olmalıdır Outlook veya Outlook Web Access kullanarak.
Klasör öğesi: gelen kutusu
Madde türü: IPM.Schedule.Meeting.Resp.Pos
Çözüm
Bu sorun, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalede açıklanmıştır:
2457304 Bir Exchange Server 2010 posta kutusu üzerinde ActiveSync kullanarak mobil aygıtınızı eşitlemek eşitleme başarısız e-posta iletisi alıyorsunuz
Bu sorunu gidermek için aşağıdaki güncelleştirme toplamasını yükleyin:
2529939 Exchange Server 2010 Service Pack 1 için Güncelleştirme Toplaması 3'in açıklaması

Sorun 2.5 - kullanıcılar Exchange Server posta kutusu ile Apple iPhone IOS 4.0 eşitlenemiyor

IOS 4.0 güncelleştirmesini hemen sonra Exchange ActiveSync posta, kişiler veya takvim eşitleme veya bunlar çok yavaş eşitleme olduğunu fark edebilirsiniz. Ayrıca, Exchange Server yöneticileri sunucuları yavaş çalıştığını fark edebilirsiniz. Bu sorun, büyük bir de sorunu 2.2 Bu bölümde ele alınmıştır.
Çözüm
Aygıt, bir sonraki IOS sürüme güncelleştirin. Bu sorun hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Web sitesine gidin:

Sorun 2.6 - ActiveSync bağlanan Exchange Server 2007 posta kutularına URL'leri Exchange Server 2007 ile Exchange Server 2010 arasında takas sonra mobil aygıt kullanıcıları için geçerli değildir

Aygıt düzgün, posta kutusuna taşınmış olan bir kullanıcı yeniden yönlendirilemiyor çünkü bu sorun oluşur. Aygıt "451" yeniden yönlendirme yanıtı doğru bir şekilde yorumlanmaz.
Çözüm
Genellikle, en son işletim sistemini aygıt güncelleştirerek bu sorunu çözebilirsiniz. Şunları doğrulayın:
 • Exchange Server 2007 kullanıcıları için LegacyURL yapılandırılmış olduğunu doğrulayın. Bu yapılandırma URL kullanıcı için uygun hedef aygıt için otomatik olarak geçer. Exchange 2007 ortamından Exchange 2010'a geçiş hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki blog konusuna bakın:
  http://blogs.technet.com/b/jribeiro/archive/2009/11/26/Transitioning-from-an-Exchange-2007-Environment-to-Exchange-2010.aspx
 • Bu sorun için IOS ve Android işletim sistemleri dahil birçok aygıt türü bildirildi. Bu sorun oluşursa ne zaman aygıt işletim sisteminin en son sürümü kullanıldığında, LegacyURL doğru yapılandırıldığından ve works diğer aygıtlar için aygıt satıcı teknik desteğe başvurun.
 • Apple IOS aygıtı kullanıyorsanız, aygıt IOS sürümü 4.3.2 güncelleştirin.
Not Posta kutusu taşıma farklı ormanlar arasında nerede geçişlerde, "451" yanıt gönderilmez. Bu eski sunucu bağlantısı için yeni bitiş noktası tanımak için oluşur. Bu durumlarda, aygıtı el ile yapılandırılması gerekir.

Sorun 2.7 - yinelenen kişileri Exchange ActiveSync kullanarak mobil aygıta eşitleme sırasında oluşturulur

Çözüm
Microsoft bu sorun giderilir IOS 6 inanmaktadır. Onaylama veya bu sorun, ek araştırma için aygıt üreticisine başvurun.

Not Biz haves sorun ve Microsoft Bilgi Bankası'ndaki çevrimiçi aşağıdaki makaledeki geçici çözüm:
2711181 Exchange ActiveSync kullanarak mobil aygıta eşitleme sırasında çoğaltılan ilgili kişileri oluşturulur

2.8 - Yüksek CPU kullanımı, bir Exchange Server CAS taşınabilir bir aygıta eşitlediğinizde vermek

Çözüm

Bu sorun giderilir IOS 6 inanıyoruz. Onaylama veya bu sorun, ek araştırma için aygıt üreticisine başvurun.

Not Sorunlarla ve olası Azaltıcı geçici çözümler Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalede belgelenen:
2711053 Bir Exchange Server CAS taşınabilir bir aygıta eşitlerken yüksek CPU kullanımı


2.9 - Taşınabilir aygıt zaman zaman sorun Exchange Online bağlanmaz

Exchange ActiveSync (EAS) ile Microsoft Exchange çevrimdışı kullanan mobil aygıta eşitleme eşitlemeye çalıştığınızda, aygıtınızı bağlanamıyor. Hataları aşağıdaki gibi alabilirsiniz:

Posta alınamıyor
Sunucu bağlantısı başarısız oldu.

Posta gönderilemiyor
İletinin teslim sırasında bir hata oluştu.

Güvenlik güncelleştirmesi nedeniyle sunucu bağlantısı açılamıyor

Neden
Taşınabilir aygıt için olumsuz bir şekilde davrandığında gibi bir aygıtı çok fazla aynı eşitleme komutları hizmet belirli bir klasör için çok kısa bir süre içinde gönderdiğinde, aygıt kısa bir süre için bir Erişim reddedildi durumu sokulur Microsoft Exchange Online hizmeti performansını etkiler.

Microsoft Exchange Online Office365 Exchange çevrimiçi ortamda en iyi performansı korumak ve yönetmek için Exchange ActiveSync (EAS) Throttling uygulamıştır.

Geçici çözüm
Daha fazla bilgi için aşağıdaki makaleye bakın. Araştırma ile ilgili Yardım için taşınabilir aygıt satıcınıza başvurun.
2748176 Exchange Online bağlanmak bir mobil aygıt zaman zaman başarısız oluyor

Sorun 2.10 - IOS aygıt kullanıcıları Active Directory hesapları

Bir kullanıcı Active Directory hesabı parolasını değiştirdiğinde, IOS aygıtları için yeni parola ister. Kullanıcı yeni parolayı girer. Bununla birlikte, hesap kilitli.

Durum
Bu sorunu önlemek için IOS aygıt IOS 7 yükseltin. Bu sorun hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Apple Web sitesine gidin:
IOS 6: Exchange sync, eski parola kullanabilir

Geçici çözüm
Aygıt ayarları panelini açın ve ardından sonraki bağlantıda IOS aygıt tarafından kullanılmak üzere yeni parolayı zorunlu kılmak için profili düzenlemek. Birden fazla IOS aygıtlara sahip kullanıcılar, aynı anda tüm aygıtlarda parolasını değiştirmeniz gerekir.

NotKısıtlayıcı kilitleme ilkeleri üzerinde çok sayıda hesabının bir kilitleme harekete göre bir hizmet reddi yöntemi olarak kullanılabilir. BT yöneticileri, iyi ayarlanmış parola ilkesi gibi alternatifleri göz önünde bulundurmalısınız. Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet konusuna bakın:
Yeni ayarlanmış parola ilkesi oluşturma

IOS 7.0 Aygıt güncelleştirildikten sonra sorun 2.11 - IOS aygıt kullanıcıları Exchange Server posta kutusu eşitlenemiyor

Bir kullanıcı kendi IOS aygıt IOS aygıt IOS 7.0 yükseltildikten sonra Exchange Server 2010 veya Exchange Server 2013'ün üzerinde barındırılan bir posta kutusu ile eşitleyemez.

Çözüm
Exchange Server 2013

Bu sorunu gidermek için Exchange Server 2013, açıklanan güncelleştirmesini yükleyin Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalede:
2859928 2013 Exchange Server için toplu güncelleştirme 2'in açıklaması

Exchange Server 2010

Bu sorunu gidermek için Exchange Server 2010, yükleme açıklanan güncelleştirme toplaması Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalede:
2866475 Exchange Server 2010 Service Pack 3 için Güncelleştirme Paketi 2'in açıklaması

Not Microsoft sorun Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalede belgelenen:
2851708 Bir Exchange posta kutusuna IOS 7.0 Apple IOS Aygıt güncelleştirildikten sonra eşitlenemez

Sorun 2.12 - Android aygıt Exchange ile eşitlenemez


ActiveSync profil yapılandırıldıktan sonra aygıtı belirlenmemiş bir kez yeni öğeler alır ve sonra güncelleştirmeyi durdurur.

Neden
ActiveSync posta kutusu İlkesi, tanımlı bir yenileme ilkesi vardır. Aygıt durumu 143 - hata: PolicyRefresh bir yanıt alır. Aygıt gerektiği gibi bir provizyon komut göndermez.

IIS günlük örnek:

Cmd=Sync&User=contoso%5Ce15&DeviceId=android1362622918557&DeviceType=Android&Log=PrxFrom:10.0.1.151_V141_HH:mail.contoso.com_SmtpAdrs:e15%40contoso.com_NMS1_Fet78_TmTr:TID%3a18%3e%3e%5bID%3aH%5FEPR%2cStart%3a2%3a40%3a30+PM%2cEnd%3a2%3a40%3a30+PM%2cExcl%3a0+ms%2cChild%3a%5bNONE%5d%2c%5dTID%3a50%3e%3e%5bID%3aH%5FBPR%2cStart%3a2%3a40%3a30+PM%2cEnd%3a2%3a40%3a30+PM%2cExcl%3a15+ms%2cChild%3a%5bID%3aH%5FRMBP%2cStart%3a2%3a40%3a30+PM%2cEnd%3a2%3a40%3a30+PM%2cExcl%3a0+ms%2cChild%3a%5bNONE%5d%2c%5d%2c%5d_Pk3609689902_DevOS:Android+4.1.2_S143_Error:PolicyRefresh_As:AllowedG_Mbx:CLT-E15-MBX1.contoso.local_Throttle0

Çözüm
ActiveSync posta kutusu İlkesi yenileme aralığı için sınırsız ayarlayın.

Sorun 2, 13 - bir klasördeki öğeleri IOS aygıtta kaybolup

Aygıttaki öğeler kaybolur ve sonra otomatik olarak yeniden yükleyin. Bu, tüm posta klasörü, Takvim veya kişiler içinde oluşabilir.

Neden
Aygıt Eşitleme anahtarı klasör için eşitleme durumu yeniden ba?lat?r 0 değeri ile gönderdi.

Çözüm
Bu davranış tasarımdan kaynaklanır. Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki makaleye başvurun:

http://support.apple.com/kb/TS4511Referanslar

Aşağıdaki bağlantılar, Exchange ActiveSync hakkında daha fazla bilgi deneyimleri sağlar.

ActiveSync ve ortaklarımız
http://blogs.technet.com/b/Exchange/archive/2005/10/25/413056.aspx
Neden tüm Exchange ActiveSync deneyimlerini aynı olmayan ve almakta olduğunuz bilmek nasıl
http://blogs.technet.com/b/Exchange/archive/2010/07/15/3410397.aspx
Exchange ActiveSync Logo Programı

http://technet.microsoft.com/en-us/Exchange/gg187968.aspx

Android desteği:

Android OS aygıtları genellikle mobil taşıyıcı veya forumlar aracılığıyla desteklenir. Aygıt satıcınıza veya cep telefonu operatörüne Web sitelerinden Yardım sunabilir.
Exchange ActiveSync ve IOS için Apple Kurumsal Destek
Apple Kurumsal Destek aracılığıyla kullanılabilen bir Kurumsal Destek Sözleşmesi üzerinden bir Çapraz platform ve komut satırı arabirimi PPI (olay başına ödeme).

Microsoft, üçüncü taraf iletişim bilgilerini teknik destek bulmanıza yardımcı olmak için sağlamaktadır. Bu ilgili kişi bilgileri haber verilmeden değiştirilebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft, bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği hakkında zımni veya başka türlü hiçbir garanti vermez.


Özellikler

Makale numarası: 2563324 - Last Review: 19 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 6.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 3
 • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1
 • Microsoft Business Productivity Online Dedicated
 • Microsoft Exchange Online Dedicated
 • Microsoft Business Productivity Online Suite Federal
 • Microsoft Business Productivity Online Standard Suite
 • Windows Live@edu
 • Microsoft Office 365 for education
 • Microsoft Office 365 for enterprises
 • Microsoft Office 365 for small businesses
 • Microsoft Office 365 for government
Anahtar Kelimeler: 
kbsurveynew vkbportal226 kbtshoot kbexpertiseinter o365 gwt kbmt KB2563324 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2563324

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com