XADM: Úložiště informací not log zpráva v protokolu událostí aplikace na doručení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 256467 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Úložiště informací Exchange Server pravděpodobně není protokolu událostí aplikace nebo úložiště informací může přestat reagovat narušení přístupu. K tomuto problému dochází, pouze pokud informace ukládat Diagnostika Dodání Transport možnost je nastavena střední nebo vyšší a zobrazí se zpráva, která obsahuje mnoho příjemců.

Příčina

K tomuto problému může dojít, pokud úložiště informací pokusí protokolu událostí aplikace a odešle více než 32 kilobajtů (KB) dat Microsoft WINDOWSNT ReportEvent() aplikační programovací rozhraní (API). V systému Windows NT 4.0 Pokud více než 32 KB dat je předán API, rozhraní API může přestat reagovat a může způsobit nepředvídatelné chování například selhání nebo neschopnost Protokolovat následující události. Jakýkoli pokus o odeslání dat API ReportEvent() více než 32 KB je chyba a pokus o přihlášení události nefunguje (které výsledkem absence této Diagnostické události).

Řešení

Tyto potíže vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro Exchange Server 5.5. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
191914XGEN: Jak získat nejnovější aktualizace Exchange Server 5.5
K dispozici jsou Vám následující soubory ze sekce Ke Stažení:
x 86:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Q248838engi.exe now
Alfa:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Q248838enga.exe now
Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, změňte možnost Dodání Transport diagnostické nastavení minimální nebo méně.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v Microsoft Exchange Server verze 5.5. Tento problém byl poprvé opraven v Exchange Server 5.5 Service Pack 4.

Vlastnosti

ID článku: 256467 - Poslední aktualizace: 12. února 2014 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange550presp4fix kbexchange550sp4fix kbfix kbgraphxlinkcritical kbqfe KB256467 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:256467

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com