XADM: Bilgi deposu değil oturum teslimi, uygulama olay günlüğü iletisi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 256467 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Exchange Server bilgi deposu uygulama olaylarını günlüğe kaydedebilir veya bilgi deposu, bir erişim ihlali vererek yanıt vermeyi durdurabilir. Bilgileri Aktarım gönderimi seçeneği Orta veya yüksek olarak ayarlanmışsa, tanılama depolarsanız, bu sorun oluşur ve çok sayıda alıcı içeren bir ileti alırsınız.

Neden

Bilgi deposu, uygulama olay günlüğüne bir olay kaydetmek çalışır ve birden fazla 32 kilobayttır (KB) Microsoft Windows NT ReportEvent() uygulama programlama arabirimi (API) veri gönderdiğinde, bu sorun oluşabilir. Windows NT 4. 0'da, veri en fazla 32 KB bu APı'SINE geçirilen API yanıt vermeyebilir ve bir kilitlenme ya da sonraki olaylarını eşleştirilemez öngörülemeyen davranışlara neden olabilir. Birden fazla 32 KB ReportEvent() APı'SINE yapılan veri gönderme girişimleri bir hata olduğunu ve olay oturum açma girişimi (hangi bu Tanılama olay devamsızlığı sonuçlanır) çalışmıyor.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange Server 5.5 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
191914XGEN: en son Exchange Server 5.5 hizmet paketi nasıl elde edilir
Aşağıdaki dosyalar Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
x 86:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Q248838engi.exe now
Alfa:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Q248838enga.exe now
Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, Aktarım gönderimi tanı için en az veya daha düşük bir ayarı değiştirir.

Durum

Microsoft, Microsoft Exchange Server 5.5 sürümünde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun, ilk Exchange Server 5.5 Service Pack 4'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 256467 - Last Review: 7 Şubat 2014 Cuma - Gözden geçirme: 4.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange550presp4fix kbexchange550sp4fix kbfix kbgraphxlinkcritical kbqfe KB256467 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:256467

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com