Poprawka: Wydajność.NET usługi WCF na podstawie ram 4 staje się słabą po wystąpieniu deserializacji dużych zestawów danych

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2565600 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Program Microsoft.NET Framework 4 opartych na systemie Windows Communication Foundation (WCF) usługi, która używa obiektu dataset jako parametr.
  • Zestaw danych zawiera bardzo długie ciągi.

W tym scenariuszu wydajność usługi WCF staje się niską, gdy występuje deserializacji dużych zestawach danych. Zarówno użycia pamięci i procesora są wysokie, a wywołanie usługi WCF zajmuje dużo czasu, aby zakończyć. Jeśli profil usługi WCF można zauważyć, że często wyrzucania.

Przyczyna

Ten problem występuje z powodu problemu w zestawie System.Data.dll.

Rozwiązanie

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Poprawkę tę należy stosować tylko do systemów, w których występuje problem opisany w tym artykule. Ta poprawka może być dodatkowo testowana. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, jest sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Ta sekcja nie jest wyświetlany, skontaktuj się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Zwykłe technicznej będą pobierane dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następujące witryny firmy Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Wymagania wstępne

Musi mieć.NET Framework zainstalowany 4 do zastosowania tego pakietu zbiorczego poprawek.

Informacje dotyczące ponownego uruchomienia

Może być konieczne ponowne uruchomienie komputera po zainstalowaniu tej poprawki, jeśli jest używany plik, którego dotyczy. Zaleca się, że należy zamknąć wszystkie.NET Framework aplikacji przed zainstalowaniem tej poprawki.

Informacje o pliku

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty plików (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom zostały podane skoordynowanego czasu uniwersalnego (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w Data i godzina element w Panelu sterowania.

Dla wszystkich obsługiwanych wersji systemu 86 systemu Windows XP, Windows Server 2003, systemu Windows Vista, Windows Server 2008 i Windows 7 x
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
System.Data.dll4.0.30319.4873,000,15201-Lip-201108: 02x 86
Wszystkie obsługiwane 64-bitowego systemu Windows XP, Windows Server 2003, systemu Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7 i systemu Windows Server 2008 R2
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
System.Data.dll4.0.30319.4873,142,48801-Lip-201108: 46x 64
Wszystkie obsługiwane wersje komputerów z procesorami IA-64, Windows Server 2003, Windows Server 2008 i Windows Server 2008 R2
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
System.Data.dll4.0.30319.4873,320,15201-Lip-201109: 32IA-64
Uwaga Ze względu na zależności plików najnowszą poprawkę, która zawiera te pliki mogą zawierać pliki dodatkowe.
Obejście problemu

Aby obejść ten problem, unikać długość ciągu w zestawie danych zestawu danych musi być przekazane jako parametr do usługi WCF.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2565600 - Ostatnia weryfikacja: 1 sierpnia 2011 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft .NET Framework 4.0
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbmt KB2565600 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2565600

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com