FIX: Výkon.NET rámec 4-založené WCF služieb stáva chudobných, keď dôjde k deserialization veľké súbory dát

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2565600 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Uvažujme o nasledujúcom prípade:
  • Máte Microsoft.NET rámec 4-založené Windows Communication Foundation (WCF) služba, ktorá využíva množiny údajov ako parameter.
  • Súbor údajov obsahuje veľmi dlhých reťazcov.

V tomto scenári, stáva výkonu služby WCF chudobných, keď dôjde k deserialization veľké súbory dát. Využitie pamäte a CPU sú vysoké aj výzva na WCF služieb trvá dlho dokončiť. Ak vás profil WCF služieb, si všimnete, že odpadky zber často vyskytuje.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje z dôvodu problém v System.Data.dll zhromaždenia.

RIESENIE

Informácie o rýchlej oprave

Podporovaná rýchla oprava je k dispozícii od spoločnosti Microsoft. Táto rýchla oprava je však určená iba problém, popísaná v tomto článku. Táto rýchla oprava sa vzťahujú len na systémy, ktoré sa vyskytuje problém popísaný v tomto článku. Môže, že táto rýchla oprava bude ďalej testovaná. Preto, ak ste nie sú vážne ovplyvnené týmto problémom, odporúčame vám počkať na ďalšiu aktualizáciu softvéru, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu.

Ak je rýchla oprava k dispozícii na prevzatie, je tu oddiel "Prevzatie dostupnej rýchlej opravy" na začiatku tohto článku databázy Knowledge Base. Ak sa táto sekcia nezobrazuje, obráťte sa na Microsoft zákaznícky servis a podpora získať rýchlu opravu.

Poznámka Ak sa vyskytnú ďalšie problémy alebo ak riešenie problémov je potrebné, budete musieť vytvoriť samostatnú servisnú požiadavku. Obvyklé podporu náklady budú vzťahovať na dodatočnú podporu otázky a otázky, ktoré nie sú oprávnené pre túto konkrétne rýchlu opravu. Úplný zoznam telefónnych čísel, Microsoft zákaznícky servis a podpora alebo vytvorte samostatnú servisnú požiadavku, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka "Prevzatie dostupnej rýchlej opravy" formulár sa zobrazujú jazyky, pre ktoré je rýchla oprava k dispozícii. Ak váš jazyk nie je zobrazený, je to preto rýchla oprava nie je k dispozícii pre daný jazyk.

Predpoklady

Musíte mať.NET rámec 4 nainštalovaný uplatňovať tento hotfix rollup.

Reštartujte informácie

Možno budete musieť reštartovať počítač po inštalácii tejto rýchlej opravy, ak používa zasiahnutých súboroch. Odporúčame vám Zavrieť všetky.NET Framework aplikácie pred inštaláciou tejto rýchlej opravy.

Informácie o súbore

Anglická verzia tejto rýchlej opravy má atribúty súborov (alebo novšie atribúty) uvedené v nasledujúcej tabuľke. Dátumy a časy jednotlivých súborov sú uvedené v koordinovaný svetový čas (UTC). Keď zobrazíte informácie o súbore, sa skonvertuje na miestny čas. Ak chcete vyhľadať rozdiely medzi časom UTC a miestnym časom, použite Časové pásmo kartu v Dátum a čas položky v ovládacom paneli.

Pre všetky podporované x 86-bitové verzie systému Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008 a Windows 7
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátumČasPlatforma
System.Data.dll4.0.30319.4873,000,15201-Júl-201108: 02x 86
Pre všetky podporované x 64-bitových verziách systému Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7 a Windows Server 2008 R2
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátumČasPlatforma
System.Data.dll4.0.30319.4873,142,48801-Júl-201108: 46x 64
Pre všetky podporované IA-64-bitových verziách systému Windows Server 2003, Windows Server 2008 a Windows Server 2008 R2
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátumČasPlatforma
System.Data.dll4.0.30319.4873,320,15201-Júl-201109: 32IA-64
Poznámka Vzhľadom na závislosti súborov, posledné opravu, ktorý obsahuje tieto súbory môžu obsahovať aj ďalšie súbory.
RIEŠENIE

Obísť tento problém, nepoužívajte dlhé reťazec v dátovom dataset sa ako parameter odovzdaný WCF služieb.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

Vlastnosti

ID článku: 2565600 - Posledná kontrola: 1. augusta 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft .NET Framework 4.0
Kľúčové slová: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbmt KB2565600 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2565600

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com