אין אפשרות להסיר את התכונה לקריאה בלבד מתוך התיקיה

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 256614 - View products that this article applies to.

חשוב
מאמר זה חל על Windows 2000. תמיכה עבור Windows 2000 מסתיים ב- 13 ביולי 2010. את מרכז הפתרונות סיום התמיכה של Windows 2000 הוא נקודת התחלה עבור תכנון אסטרטגיית העברה מ- Windows 2000. לקבלת מידע נוסף ראה מדיניות מחזור חיי התמיכה של Microsoft.
עבור גירסת Microsoft Windows XP ו- Windows Server 2003 במאמר זה, ראה 326549.
חשוב
מאמר זה חל על Windows 2000. תמיכה עבור Windows 2000 מסתיים ב- 13 ביולי 2010. את מרכז הפתרונות סיום התמיכה של Windows 2000 הוא נקודת התחלה עבור תכנון אסטרטגיית העברה מ- Windows 2000. לקבלת מידע נוסף ראה מדיניות מחזור חיי התמיכה של Microsoft.
הרחב הכל | כווץ הכל

מאפייני הבעיה

ייתכן שלא תוכל להסיר את התכונה לקריאה בלבד מתוך תיקיה באמצעות סייר Windows. בנוסף, תוכניות מסוימות עשויות להציג הודעות שגיאה בעת ניסיון לשמור קבצים לתיקיה.

סיבה

אופן פעולה זה מתרחש מכיוון אישית את התיקיה. באפשרותך לבצע התאמה אישית של תיקיה על-ידי לחיצה התאמה אישית של תיקיה זו בתפריט תצוגה . תוכניות רבות גם להתאים אישית תיקיות (לדוגמה, גופנים תיקיה מגיע עם התאמה אישית כחלק לתצורת המערכת רגיל).

סטטוס

אופן פעולה זה הוא מכוון.

דרכים לעקיפת הבעיה

חשוב בסעיף זה, השיטות או המשימות מכילות פעולות המציינות כיצד לשנות את הרישום. עם זאת, עלול לגרום לבעיות חמורות אם תשנה את הרישום באופן שגוי. לכן, הקפד לבצע פעולות אלה בזהירות. לקבלת הגנה נוספת, לגבות את הרישום לפני שינויו. לאחר מכן, באפשרותך לשחזר את הרישום במקרה שתתעורר בעיה. לקבלת מידע נוסף על אופן הגיבוי והשחזור של הרישום, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
322756 כיצד לגבות ולשחזר את הרישום ב- Windows

סייר Windows ישתמש את התכונה לקריאה בלבד כדי לקבוע התיקיה אישית. כדי לעקוף אופן פעולה זה, ניתן להגדיר בסייר Windows כדי להשתמש בדגל המערכת במקום הדגל לקריאה בלבד. לשם כך, בצע את הפעולות הבאות.

הערה: תוכניות מסוימות לא לפעול כהלכה עם תיקיות בעלי תכונת מערכת נקבעה.
 1. הפעל את עורך הרישום (Regedit.exe).
 2. אתר את מפתח הרישום הבא:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Current Version\Explorer
 3. בתפריט עריכה , הצבע על חדש, לחץ על ערך DWORDולאחר מכן הקלד את השם של ערך הרישום הבא:
  UseSystemForSystemFolders
 4. לחץ לחיצה ימנית על הערך החדש ולאחר מכן לחץ על שנה.
 5. הקלד 1 ולאחר מכן לחץ על אישור.
 6. צא מעורך הרישום.
 7. לאחר ביצוע שינוי זה ברישום, עליך לשנות את התכונה ' לקריאה בלבד ' עבור כל התיקיות מושפעים על-ידי שימוש בפקודה attrib בשורת הפקודה (Command.com או Cmd.exe). סוג attrib /? בשורת הפקודה כדי להציג את התחביר עבור הפקודה attrib . לדוגמה, כדי לשנות את התכונה לקריאה בלבד מערכת עבור התיקיה C:\Test, השתמש בפקודה הבאה:
  attrib - r + s c:\test

מאפיינים

Article ID: 256614 - Last Review: יום שישי 07 יוני 2013 - Revision: 1.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Windows 95
מילות מפתח 
kbenv kbprb kbmt KB256614 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 256614

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com