Internet Explorer 9'daki bir dosyayı karşıdan yüklemeye çalıştığınızda, yükleme işlemi yüzde 99 durdurur.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2566258 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Ne zaman Windows Internet Explorer 9, yüzde 99'u yükleme işlemi duraklarında bulunan bir dosyayı karşıdan yüklemeye ve hiçbir zaman tamamlanır.

Karşıdan yüklemenin tamamlanabilmesi için 15 saniye yükleme sayfa sekmesini kapattığınızda, bu sorun oluşur.

Çözüm

Güvenlik güncelleştirmesi bilgileri

Bu sorunu gidermek için Windows Internet Explorer için en son toplu güvenlik güncelleştirmesini yükleyin. Bunu yapmak için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://update.microsoft.com
En son Windows Internet Explorer toplu güvenlik güncelleştirmesi hakkında daha fazla teknik bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/technet/security/current.aspx
Not Bu güncelleştirme ilk olarak güvenlik güncelleştirmesi 2530548 (MS11-050) eklenmiştir. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2530548 MS11-050: Internet Explorer için toplu güvenlik güncelleştirmesi: 14 Haziran 2011

Özellikler

Makale numarası: 2566258 - Last Review: 23 Haziran 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Internet Explorer 9
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbprb kbsurveynew kbmt KB2566258 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2566258

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com