Lync користувачі не можуть спілкуватися з зовнішніх контактів, які мають облікових записів Microsoft, які мають настроювані домену (EASI)

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2566829 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Розглянемо таку ситуацію.
  • Додати зовнішній елемент-контакт, що використовує обліковий запис А комп'ютера Microsoft до списку контактів Microsoft Lync онлайн користувача.
  • Зовнішній елемент-контакт використовує власний домен або "електронної пошти як входу" (паспорта EASI) домену замість адреса @outlook.com за промовчанням.
  • Ви додати елемент-контакт Lync, використовуючи адресу електронна пошта контакту. Наприклад, ви використовуєте електронну адресу joe@live-contoso.com.
У цьому випадку можуть виникнути такі проблеми:
  • Присутність недоступна, і стан відображається як Присутність невідомий.
  • Миттєві повідомлення не доставлено або надіслано.
Примітка. У наступних розділах такі покажчики місця заповнення використовуються як приклади Домени:
  • Lync Інтернет домен: contoso.com
  • Домену Windows Live EASI: live contoso.com

РІШЕННЯ

Щоб усунути цю проблему, використовуйте один з наступних методів.

Microsoft Lync 2013

Найкращий спосіб додати зовнішні контакти в 2013 році Lync полягає у використанні піктограму Додати контакт. Для отримання додаткової інформації про те, як додати контакти через Пошук або додати майстер контактів, перейдіть на веб-сайті Microsoft:
Додати контакт Lync, у

Microsoft Lync 2010

Використовувати обліковий запис Microsoft разом із загального підключення до Інтернет (ПОС), під час додавання користувача до списку контактів Lync. Для цього необхідно внести зміни в рядок уведення. Lync онлайн користувача, який хоче, щоб додати до Microsoft рахунок, який використовує власний домен, таких якім'я користувача> @live-contoso.com, слід додати адресу такого вигляду в полі пошуку:

JoeAndreshak(live-contoso.com) @msn.com

Цей метод дозволяє швидко вирішити якщо Lync на сайті користувачі мають намір додати лише кілька контактів ПОС.

Альтернативні резолюції, використовуючи DNS

Адміністратор Lync онлайн необхідно додати правильні записи служби (SRV) Федерації ведучий доменної системи іменування (DNS) для Lync онлайн-середовищі. Для зовнішніх контактів користувача домену, власник домену також потрібно додати запис SRV, що нагадує у наведеному нижче прикладі:
_sipfederationtls._tcp.Live-contoso.com
порт = 5061
ім'я хоста сервера = federation.messenger.msn.com
Адміністратор може надати Lync Online користувачеві додавати контакти без використання спеціального формату, що обговорювалося в розділі "Microsoft Lync 2010". Для цього адміністратори повинні Додайте запис SRV Федерації, які Lync Інтернет доступна користувачам додавати контакти до домену Windows Live EASI.

Додаткові відомості

ПІК в Lync онлайн підтримує зв'язок з обліковими записами Microsoft (msn.com, live.com і outlook.com). Під час додавання пік контактів, що використовують домену Windows Live EASI таких як жити contoso.com, Lync Інтернет не може вирішити миттєвими повідомленнями (IM) Федерації сервер на основі суфікс домену.

Якщо ви безпосередньо додати пік контакт за допомогою контакту EASI ID (наприклад, використовувати JoeAndreshak.@live-contoso.com), потрібен певний запис SRV в DNS для live contoso.com. Цей запис SRV не потрібно, тому що онлайн Lync server використовує суфікс домену у користувача Ідентифікатор паспорта EASI, щоб визначити, як для маршрутизації повідомлень. У цьому прикладі сервер Lync онлайн намагається використати суфікс домену live contoso.com.

Щоб отримати додаткові відомості про усунення Lync онлайн федеративного контакти, клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base
2392146 Lync інтернет-користувачів не може спілкуватися з зовнішнім контактам
Примітка. Такий сценарій також відноситься до контактів, що є вході в Skype за допомогою їхніх облікових записів Microsoft.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2566829 - Востаннє переглянуто: 26 червня 2014 р. - Редакція: 15.0
Застосовується до:
  • Microsoft Lync Online
  • Microsoft Lync 2013
  • Microsoft Lync 2010
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 o365m kbmt KB2566829 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2566829

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com