Voľnom informácie neboli vrátené, keď dotaz Cross-Org sa vykonáva od starších výmeny užívateľa

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2567863 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Uvažujme o nasledujúcom prípade:

  • Federácia dôvery konfigurovať pomocou Microsoft Gateway federácie.
  • Môžete vytvoriť organizácie vzťah s inej organizácie.
  • Vaša organizácia je zmiešané organizácia, ktorá obsahuje Exchange Server 2010 a Exchange Server 2003.
  • Používateľ na serveri Exchange Server 2003 vyhľadá voľnom informácie vzdialenému používateľovi v rámci inej organizácie.

V tomto scenári sú vystavené hash značky namiesto voľnom informácie.

PRICINA

Keď Exchange 2003 používateľa, ktorý používa ľubovoľnú verziu programu Outlook vykonáva žiadosť o dostupnosti pre vzdialený používateľ, cieľové organizácia môže vrátiť voľnom informácie vo formáte MergedOnly reťazec a program Outlook bude zobrazovať hash značky (žiadne informácie) pre vzdialený používateľ.

RIESENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2 (SP2). Ďalšie informácie o balíku Exchange Server 2010 SP2, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Program Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2 (SP2)

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti "Platí pre".

DALSIE INFORMACIE

Samostatný problém s Exchange 2003 Cross-Org vyhľadávania bol identifikovaný spôsobená funkciu AutoDiscovery nedarí pre vzdialený používateľ. Štvrtá nedeľa v októbri
2506820 Informácie o voľnom čase nezobrazí na vzdialený používateľ nachádza poštovej schránky na serveri Exchange Server 2003

Vlastnosti

ID článku: 2567863 - Posledná kontrola: 13. januára 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbmt KB2567863 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2567863

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com