Номер статті: 2570623 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ОЗНАКИ

Після інсталяції MS11-021 і надбудови для перевірки файлів Office (OFV) для пакета Office 2003 (KB 2501584) книги, які зберігаються в мережному розташуванні, стали відкриватися повільніше у програмі Excel 2003. Зниження продуктивності залежить від розміру книги та пропускної здатності мережі, і в деяких випадках програма Excel може припинити реагувати.

ПРИЧИНА

Перед відкриттям у програмі Excel засіб перевірки файлів Office читає їх, щоб визначити, чи їм можна довіряти. Коли читання частин книги відбувається через мережу, це негативно впливає на мережний трафік.

РОЗВ'ЯЗАНН

Завантажте та інсталюйте оновлення засобу перевірки файлів Office 2010, скориставшись посиланням у цій статті бази знань Microsoft:

2553065 – опис оновлення засобу перевірки файлів Office 2010 від 13 вересня 2011 р. (може бути англійською мовою)

Якщо після інсталяції цього оновлення продуктивність файлів у мережі виявиться незадовільною, перегляньте розділ цієї статті "Способи вирішення", у якому наведено різні доступні способи вирішення проблеми.

Способи вирішення

Спосіб 1
Щоб отримати захист надбудовою для перевірки файлів Office і належну продуктивності мережі під час відкриття файлів, оновіть програму до Microsoft Excel 2007 або Microsoft Excel 2010.

Спосіб 2
Скопіюйте файл до локальної робочої станції. Відкрийте та збережіть його у програмі Excel з локального жорсткого диска. Скопіюйте файл до мережного розташування.

Примітка. Якщо кілька користувачів намагаються отримати доступ до одного файлу, потрібно зважати на співпрацю з іншими користувачами, оскільки в разі повторного копіювання файлу до мережного розташування можна перезаписати зміни, внесені іншим користувачем. У цьому випадку функції спільної книги застосувати не можна.

Спосіб 3
Щоб використовувати програму Excel 2003 й уникнути проблем із продуктивністю роботи в мережі можна вимкнути надбудову застосунку Excel для перевірки файлів Office, видаливши частину Excel у засобі перевірки файлів Office. Таким чином буде видалено додатковий захист засобу перевірки файлів Office для застосунку Excel, але він працюватиме для інших програм.

Щоб вирішити цю проблему автоматично, перейдіть до розділу Автоматичне виправлення.

Автоматичне виправленняЩоб вирішити цю проблему автоматично, натисніть кнопку Fix it або виберіть посилання під нею. Після цього натисніть кнопку Виконати в діалоговому вікні Завантаження файлу й дотримуйтеся вказівок майстра Fix it.

Вирішити цю проблему
Microsoft Fix it 50748


Примітки
 • Цей майстер може бути лише англійською мовою. Проте функцію автоматичного виправлення можна застосовувати також до інших мовних версій ОС Windows.
 • Якщо ви працюєте не за тим комп’ютером, на якому виявлено неполадку, рішення Fix it можна зберегти на флеш-пам’ять або компакт-диск, а потім запустити на потрібному комп’ютері.
 • Якщо на комп’юті інстальовано систему Office 2010 або пакет Office 2003, скористайтеся способом 4. У разі спроби зняти захист із пакета Office 2003 для програми Excel 2003 на комп’ютері, де інстальовано також систему Office 2010, програма Excel 2010 повторно інсталює засіб перевірки файлів Office.
 • Якщо на комп’ютері інстальовано пакет Office 2003 та систему Office 2007, засіб Fix it вимкне захист для обох версій.

Спосіб 4
Щоб використовувати програму Excel 2003 й не мати проблем із продуктивністю роботи в мережі, можна вимкнути надбудову перевірки файлів Office для застосунку Excel за допомогою параметра реєстру. Таким чином буде видалено додатковий захист засобу перевірки файлів Office для застосунку Excel, але він працюватиме для інших програм.

Додаткові відомості про цей параметр доступні тут:
http://technet.microsoft.com/uk-ua/library/gg985445%28office.12%29.aspx

Щоб вирішити цю проблему автоматично, перейдіть до розділу Автоматичне виправлення. Щоб вирішити цю проблему самостійно, перейдіть до розділу Самостійне виправлення.

Автоматичне виправленняЩоб вирішити цю проблему автоматично, натисніть кнопку Fix it або виберіть посилання під нею. Після цього натисніть кнопку Виконати в діалоговому вікні Завантаження файлу й дотримуйтеся вказівок майстра Fix it.


Вирішити проблему
Microsoft Fix it 50741


Примітки
 • Цей майстер може бути лише англійською мовою. Проте функцію автоматичного виправлення можна застосовувати також до інших мовних версій ОС Windows.
 • Якщо ви працюєте не за тим комп’ютером, на якому виявлено неполадку, рішення Fix it можна зберегти на флеш-пам’ять або компакт-диск, а потім запустити на потрібному комп’ютері.
 • Якщо на вашому комп’ютері інстальовано кілька версій Office (Office 2003, Office 2007 і Office 2010), засіб Fix it вимкне захист для всіх версій програми Excel.
 • Якщо рішення Fix it необхідно розгорнути на кількох комп’ютерах, можна використати такий командний рядок:

  %windir%\system32\msiexec.exe /i \\server\share\MicrosoftFixit50741.msi /qn

  Докладніші відомості про параметри командного рядка для msiexec.exe див. у статті бази знань Microsoft:

  314881 Параметри командного рядка для засобу Msiexec.exe інсталятора Microsoft Windows (може бути англійською мовою)
Після цього перейдіть до розділу Чи вирішено проблему?Самостійне виправлення

Настроїти засіб перевірки файлів Office у програмі Excel можна за допомогою запису реєстру EnableOnLoad. За промовчанням запис EnableOnLoad відсутній у реєстрі Windows. Щоб додати запис EnableOnLoad до реєстру Windows, виконайте такі дії:
 1. Закрийте програму Excel.
 2. Натисніть кнопку Пуск, виберіть команду Виконати, введіть "regedit" і натисніть кнопку ОК.
 3. Знайдіть і виділіть такий розділ реєстру:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\11.0\
 4. Після вибору розділу, указаного у кроці 3, у меню Edit (Редагування) виберіть послідовно пункти New (Створити) та Key (Розділ).
 5. Введіть Excel і натисніть клавішу Enter.
 6. Виберіть пункт Excel, у меню Edit (Редагування) наведіть вказівник на пункт New (Створити) та виберіть пункт Key (Розділ).
 7. Введіть Security й натисніть клавішу Enter.
 8. Виберіть розділ Security, у меню Edit (Редагування), наведуть вказівник на пункт New (Створити) та виберіть пункт Key (Розділ).
 9. Введіть FileValidation і натисніть клавішу Enter.
 10. Виберіть розділ FileValidation, у меню Edit (Редагування), наведіть вказівник на пункт New та виберіть пункт DWORD Value (Значення "4 байт).
 11. Введіть EnableOnLoad і натисніть клавішу Enter.
  Примітка. Значення за промовчанням – 0 – вимикає перевірку.
 12. У меню File (Файл) виберіть команду Exit (Вихід), щоб закрити редактор реєстру.


Чи вирішено проблему?

 • Переконайтеся, що проблему вирішено. Якщо проблему вирішено, роботу з цим розділом можна завершувати. Якщо проблему не вирішено, можна звернутися до служби підтримки.
 • Будемо вдячні за ваш відгук. Щоб надіслати відгук або повідомити про будь-які проблеми з цим рішенням, залиште коментар у блозі Автоматичне виправлення або надішліть нам повідомлення електронною поштою.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Систем Microsoft Office 2007 і Microsoft Office 2010 це не стосується, оскільки вони містять нові засоби для відкриття файлів у мережі, які спочатку копіюють цілий файл локально, а потім сканують його за допомогою засобу перевірки файлів Office. Таким чином читання файлу не впливає на мережний трафік.

З метою захисту комп’ютера не варто відкривати файли, отримані у вкладеннях повідомлень електронної пошти, особливо в повідомленнях, які ви не очікували отримати. Крім того, не відкривайте файли, отримані як вкладення від незнайомих осіб.
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Властивості

Номер статті: 2570623 - Востаннє переглянуто: 23 січня 2012 р. - Редакція: 3.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Office Excel 2003
Ключові слова: 
kbfixme kbmsifixme KB2570623

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com