Jsou-li pro replikaci služby Active Directory vráceny RPC chybové zprávy a čas je synchronizace

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 257187 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka
Tento článek se týká systému Windows 2000. Podpora pro systém Windows 2000 končí 13. července 2010. V Windows 2000 End-of-Support Solution Center je výchozí bod pro plánování strategie přenesení ze systému Windows 2000. Další informace v tématu Microsoft Support Lifecycle Policy.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zobrazíte stav replikace služby Active Directory mezi dvěma řadiči domény, může být výsledkem poslední pokus o replikaci zobrazen následující chybové zprávy.
Chybová zpráva 1
RPC server není k dispozici.
Chybová zpráva 2
RPC server není k dokončení této operace příliš zaneprázdněn.
Chybová zpráva 3
Přístup byl odepřen.
Tyto chybové zprávy mohou být uvedeny v protokolu událostí prostřednictvím Active Directory Replication Monitor (Replmon.exe) z nástrojů podpory systému Windows 2000 nebo v Repadmin.exe z nástrojů podpory systému Windows 2000.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože služba Systémový čas nezaznamenává události v protokolu při konfiguraci služby Systémový čas k synchronizaci času proti určitému hostiteli a tento hostitel není k dispozici událostí.

V počítačích se systémem Windows 2000 standardně synchronizaci času.Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
216734Postup při konfiguraci autoritativního časového serveru v systému Windows 2000
Toto chování však lze potlačit zadáním časového serveru, jak je popsáno v následujícím.

Je-li časový server není k dispozici a časový rozdíl mezi řadiči domény drifts nad rámec zkosení, povolen protokol Kerberos, ověřování mezi dvěma řadiči může být neúspěšná a může způsobit chybové zprávy protokolu RPC.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows 2000

Další informace

Jeden způsob synchronizace času mezi řadiči domény je použití příkazu net time synchronizace času v počítači, který zastává roli hlavního operačního serveru primárního řadiče domény (PDC).

Poznámka: Pokud znáte název vaší primární řadič domény, obraťte se na správce sítě.

Chcete-li synchronizovat čas s primárním řadičem domény, použijte následující příkaz.
net time \\ mypdc mypdc/set/y
Tento příkaz dává pokyn místnímu počítači svůj čas synchronizovaly s serveru s názvem Mypdc. Parametr / Nastavení Určuje, že čas nejen být dotazovaný, ale synchronizovány s určeného serveru. Přepínač /y přeskočí potvrzení pro změnu času v místním počítači.

Jinou metodou je pomocí nástroje W32tm.exe, který je součástí systému Windows 2000 můžete zjistit, zda je server čas explicitně nakonfigurován v místním počítači, a Jestliže synchronizace proti tomuto hostiteli pracují. Na příkazovém řádku serveru zobrazení chybových zpráv zadejte následující příkaz:
w32tm.exe - v
V následující ukázce výstupu byla nakonfigurována časového serveru s názvem MYTIMESERVER, ale nedostupný pro místní počítač:
  W32Time:    BEGIN:GetSocketForSynch
  W32Time:     NTP: ntpptrs[0] - MYTIMESERVER
  W32Time:     rgbNTPServer MYTIMESERVER
  W32Time:     NTP: gethostbyname failed
  W32Time:     Port Pinging to - 123
  W32Time:     NTP: connect failed
  W32Time:    END:Line 1147
				
Tento článek také řeší metodě výpočtu nesprávné v kruhové cesty, která za určitých podmínek způsobí W32Time a W32TM k potenciálně nastavení času systému přibližně 65 sekund reálné předstihem.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 257187 - Poslední aktualizace: 28. února 2007 - Revize: 4.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kberrmsg kbrpc KB257187 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:257187

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com