Při přepnutí do úsporného režimu nebo režimu spánku se zobrazí zpráva o chybě ovladače zařízení (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 257199 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud používáte počítač se systémem Windows 2000 a počítač pokusí zadejte režimu spánku nebo úsporného režimu, můžete obdržet následující chybová zpráva:
Ovladač zařízení pro ' PC / AT Keyboard(101/102-Key) PS/2 rozšířeného ' zařízení je zabraňuje počítači přejít do režimu spánku. Ukončete všechny aplikace a akci opakujte. Pokud potíže potrvají, může být nutné aktualizovat tento ovladač.

Příčina

K tomuto chování může dojít, pokud program nainstaluje ovladač režimu jádra, připojí se k ovladač standardní klávesnice (I8042prt.sys). Příklady tohoto chování programů:
  • Pgpdisk 6.02 a 6.5 (nainstaluje ovladače Pgpmemlock.sys a Pgpdisk.sys)
  • (Nainstaluje ovladač Atmhelpr.sys) v Adobe Type Manager 4.0

Řešení

K řešení tohoto problému problematický program odinstalovat a restartováním systému.

Vyřešit problém kontakt výrobce o získání aktualizované verze produktu určena pro systém Windows 2000.

Další informace

Chybová zpráva označuje program nainstalován ovladač režimu jádra, připojí se k ovladače klávesnice a nepodporuje Plug and Play I/O pakety požadavku (IRP).

Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 257199 - Poslední aktualizace: 3. března 2007 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kb3rdparty kberrmsg kbnofix kbprb KB257199 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:257199

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com