MS11-078: Popis aktualizácie zabezpečenia pre.NET Framework 4: 11. október 2011

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2572078 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Úvod

Spoločnosť Microsoft vydala bulletin zabezpečenia MS11-078. Ak chcete zobraziť celý bezpečnostný bulletin, navštívte jednu z týchto webových lokalít spoločnosti Microsoft:

Ako získať pomoc a technická podpora pre túto aktualizáciu zabezpečenia

Pre domácich používateľov, bezplatná podpora je dostupná volaním (866) PCSAFETY v Spojených štátoch a v Kanade alebo kontaktovať miestnu pobočku spoločnosti Microsoft. Ďalšie informácie o tom, ako kontaktovať miestnu pobočku spoločnosti Microsoft pre podporu problémy s aktualizácie zabezpečenia, navštívte webovú lokalitu Microsoft medzinárodnej podpory:
http://support.microsoft.com/common/international.aspx?rdpath=4
Severoamerických zákazníkov môžete tiež získať okamžitý prístup neobmedzená bezplatná e-mail podpory alebo neobmedzený individuálnych miestnosti navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/OAS/default.aspx?&prid=7552
Pre podnikových zákazníkov, podpora pre aktualizácie zabezpečenia je k dispozícii prostredníctvom kontaktov obvyklé podporu.

Ďalšie informácie o tejto aktualizácii zabezpečenia

Informácie o súboroch na prevzatie

V Stredisku pre prevzatie softvéru spoločnosti Microsoft sú k dispozícii nasledujúce súbory na prevzatie:

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Prevziať
Prevziať balík tejto aktualizácie.

Ďalšie informácie o preberaní súborov technickej podpory spoločnosti Microsoft sa nachádzajú v nasledujúcom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
119591 Získanie podporných súborov spoločnosti Microsoft zo služieb online
Tento súbor bol skontrolovaný antivírusovým programom spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft použila pri kontrole tohto súboru najnovší antivírusový softvér, ktorý bol v čase jeho publikovania k dispozícii. Po publikovaní je súbor uložený na zabezpečených serveroch, ktoré neumožňujú neoprávnené zmeny súborov.

Informácie o reštartovaní

Možno budete musieť reštartovať počítač po inštalácii aktualizácie zabezpečenia.

V niektorých prípadoch tejto aktualizácie nevyžaduje reštartovanie. Ak používajú určité požadované súbory, táto aktualizácia bude vyžadovať reštart. Ak toto správanie pretrváva, sa zobrazí hlásenie, oznamuje, reštartujte počítač.

Pomôcť znížiť možnosť, že bude vyžadovať reštart, zastavenie všetkých dotknutých služieb a zatvorte všetky aplikácie, ktoré mô?u ovplyvnené súbory pred inštaláciou aktualizácie zabezpečenia. Ďalšie informácie o dôvodoch, prečo môže sa zobraziť výzva na reštartovanie, kliknite na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
887012 Prečo môže sa zobraziť výzva na reštartovanie počítača po nainštalovaní aktualizácie zabezpečenia v počítači so systémom Windows

Informácie o odstránení

Ak chcete odstrániť túto aktualizáciu zabezpečenia, použite Pridanie alebo odstránenie programov položka alebo Programy a súčasti položky v ovládacom paneli.

Informácie o nahradení Aktualizácia zabezpečenia

Túto aktualizáciu zabezpečenia nenahrádza aktualizáciu predtým uvoľnená záruka.

Informácie o súboroch

Kliknite sem, ak chcete zobraziť alebo skryť informácie o súbore

Vlastnosti

ID článku: 2572078 - Posledná kontrola: 11. októbra 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft .NET Framework 4.0
Kľúčové slová: 
kbsecvulnerability kbsecurity kbsecbulletin kbfix kbexpertiseinter kbbug atdownload kbmt KB2572078 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2572078

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com