Лише для завантаження інсталяції Internet Explorer 6.0, Internet Explorer 5.5 або Internet Explorer 5.1 у Windows XP або Windows 2000

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 257249 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ОЗНАКИ

Не вдалося виконати лише для завантаження установки Microsoft Internet Explorer, у Microsoft Windows 2000 або Microsoft Windows XP.

ПРИЧИНА

Ця ситуація викликана змін у програмі Internet Explorer установки, що дозволяє інсталяцію в Windows 2000 або Windows XP. Оскільки Internet Explorer встановлює лише основний маркер браузер і сценаріїв файлів у Windows 2000 або Windows XP, на Встановити мінімальну, або налаштувати ваш браузер параметр недоступний під Вільний час установки. Таким чином, у діалоговому вікні Параметри компонент недоступний для сценарій виконання на Завантажити тільки параметр.

РОЗВ'ЯЗАНН

Щоб виконати інсталяцію лише для завантаження з Інтернету, виконайте такі дії:
 1. На сторінці завантаження таких Internet Explorer знайдіть і клацніть завантажити версію Internet Explorer, ви хочете:
  http://www.Microsoft.com/Windows/IE/default.mspx
 2. Дотримуйтесь інструкцій на веб-сторінку завантажити Internet Explorer.
 3. Натисніть кнопку Зберегти на диску (або Зберегти) і потім зберегти IExФайл Setup. exe в папці на комп ' ютері.
 4. Натисніть кнопку Пускі виберіть команду виконати.
 5. Натисніть кнопку Огляд, знайдіть каталог вхідних повідомлень, в якій було збережено файл IE5Setup або Ie6setup.exe файл, натисніть кнопку виділити файл і натисніть кнопку Відкрити.
 6. У регіоні Відкрити поле, клацніть наприкінці команди, додати пробіл а потім введіть одну з наступних команд:
  Для Internet Explorer 5 введіть таке:
  /c:"Ie5wzd.exe /d впорскування" "#E"""
  Для Internet Explorer 6 введіть таке:
  /c:"Ie6wzd.exe /d впорскування" "#E"""
  Наприклад, якщо IE5Setup інсталяційний файл збережено в папці C:\Windows файлів інсталяції оновлення, команда буде виглядати наступним чином:
  "C: Windows Update установки Files\ie5setup.exe" /c:"ie5wzd.exe /d впорскування «"C:\Windows оновлення установки Files\ie5setup.exe»»»
  Примітка Подвійні лапки навколо на #E Змінна, тому що #E визначає джерело шлях, включаючи виконуваного файлу IE5Setup або Ie6setup.exe, відповідно. Нижче наведено роз'яснення перемикачі командний рядок, які використовуються:
  • /d - завантаження Internet Explorer для поточної платформи тільки. Однак, якщо ви хотіли б завантажити всі платформ, можна використовувати значення перемикача /d:1 отримати на всіх платформах. Є тільки два значення для цього перемикача, /d і /d:1.
  • /s:""#E"" -Визначає шлях джерело IE5Setup. З "»#E"" значення посилається на повний шлях та ім'я файлу, exe. Зверніть увагу, що дві пари подвійних лапках слід охопити шлях.
 7. Натисніть клавішу ENTER. Виберіть відповідні елементи для операційної системи.
Примітка Завантажити Internet Explorer на мережному диску, вам необхідно підключення мережного диска буква диска на комп'ютері. Ви не можете завантажити Internet Explorer до універсальної про іменування (UNC) шляху.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Для отримання додаткової інформації та перемикачі командний рядок клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
200007Internet Explorer пакетний режим установки перемикачі
223371 Інсталяція Internet Explorer 5 для Windows NT 4.0, за допомогою SMS-1.2

Властивості

Номер статті: 257249 - Востаннє переглянуто: 6 липня 2012 р. - Редакція: 2.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0
Ключові слова: 
kbprb kbsetup kbmt KB257249 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 257249

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com