Při zabezpečeném připojení k neexistujícímu portu IP:PORT dochází v programu W3svc.dll k chybě narušení přístupu (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 257332 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud server Internetová informační služba (IIS) verze 5.0, který požaduje nonexistant IP:Port kombinaci odeslat požadavek HTTPS, IIS 5.0 může docházet k narušení přístupu v W3svc.dll.

Příčina

IIS 5.0 naslouchá na každý protokol (IP počítače má přidružen. Pro připojení Secure Socket Layer (SSL) webového serveru nelze odeslat zpět srozumitelné chybové prohlížeče, protože tato chyba by měla být zašifrován. Každý šifrování vyžaduje certifikát, který je umístěn v hash tabulky uloženy na serveru pomocí vyhledávání IP: port. V tomto případě vyhledávací selže, vede k narušení přístupu.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v Internet Information Server 5.0.

Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 257332 - Poslední aktualizace: 23. ledna 2014 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Information Services 5.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbwin2000sp1fix kbhotfixserver kbqfe KB257332 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:257332

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com