Ustawienia programu Outlook może spowodować nieoczekiwaną zmianę po administrator usuwa zasady grupy ustawień, które kontrolują niektóre funkcje programu Outlook

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2573406
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Po administrator usuwa zasady grupy ustawień, które kontrolują niektóre funkcje programu Microsoft Outlook 2010 lub Microsoft Office Outlook 2007, może spowodować nieoczekiwaną zmianę ustawienia programu Outlook. Następujące ustawienia programu Outlook. Jednak ustawienia nie są ograniczone do tych ustawień.

  • Liczba miesięcy informacje wolny/zajęty, która jest publikowana
  • Interwał publikowania informacji wolny/zajęty
  • Usunięcie puste głosowania i odpowiedzi po ich przetworzeniu
  • Automatyczne przetwarzanie przyjęć
  • Domyślna godzina przypomnienia
  • Definicja godzin pracy i tydzień roboczy

Przyczyna

Outlook odczytuje ustawienia, które są opisane w sekcji "Symptomy" z różnych lokalizacji. Jednej lokalizacji jest obszar użytkownika ustawień rejestru systemu Windows. Po wdrożeniu pakietu Office za pomocą narzędzia dostosowywania pakietu Office (OCT) administrator można zdecydować skonfigurować ustawienia początkowe. Te ustawienia są zapisywane w rejestrze. Te wartości rejestru są uważane za wartości "materiał siewny". Oznacza to, że po uruchomieniu programu Outlook odczytuje wartości z tej lokalizacji "materiał siewny" i zapisuje je do skrzynki pocztowej serwera Exchange jako ustawienia mobilnego. Od tej chwili program Outlook używa tylko ustawienia mobilnego. Ponieważ ustawienia użytkownika, które są przechowywane w rejestrze działał jako wartości początkowej materiału siewnego, program Outlook nie odczytuje je ponownie. Zmień opcje programu Outlook za pomocą interfejsu użytkownika programu Outlook, gdy te zmiany są zapisywane bezpośrednio do ustawienia mobilnego w skrzynce pocztowej.

Jeśli zdecyduje administrator może skonfigurować te ustawienia przy użyciu obiektu zasady grupy, program Outlook używa tylko ustawienia z obiektu zasady grupy. Oznacza to, że zasady grupy ustawienia mogą się różnić od co jest przechowywane w ustawieniach mobilnego skrzynki pocztowej. Usunięcie obiektu zasady grupy Outlook przywracany przy użyciu ustawień mobilnych. Jeśli ustawienia mobilnego różnią się od określonych obiektów zasady grupy, zobacz Zmiana w zachowaniu.

Rozwiązanie

Nie ma opcji globalnie ustawić lub globalnie skonfigurować ustawienia mobilnego przy użyciu wartości rejestru lub zasady grupy.

Aby obejść ten problem, należy użyć interfejsu użytkownika programu Outlook do konfigurowania ustawień dowolnie. Jest to konieczne tylko wtedy, gdy zauważysz zmianę oczekiwane zachowanie funkcji programu Outlook, które opisano w sekcji "Symptomy", po usunięciu obiektów zasady grupy, kontrolujące te same funkcje.

Więcej informacji

Program Outlook używa następującej kolejności preferencji, gdy odczytuje ustawienia, które są opisane w sekcji "Symptomy":
  1. Zasady grupy
  2. Ustawienia mobilnego
  3. Użyjwartości rejestru r

Jeśli istnieją wartości rejestru użytkownika są przechowywane w następujących lokalizacjach 2010 programu Outlook:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\14.0\Outlook\Options\Calendar

CalDefStart
CalDefEnd
RemindDefault
Dzień roboczy

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\14.0\Outlook\Options\General

AutoDelRcpts
AutoProcReq

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\14.0\Outlook\Preferences

FBPublishRange
FBUpdateSecs

Uwaga Dla programu Outlook 2007 ścieżki klucza rejestru rozpoczyna się w następujący sposób:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\12.0\Outlook\

Mobilny Preferencje można przeglądać, uruchamiając MFCMAPI i wyświetlanie Skojarzonych zawartość folderu Kalendarz. Sortuj według tematu, a następnie wybierz IPM.Configuration.Calendar. następnie kliknij dwukrotnie PR_ROAMING_DICTIONARY. W otwartym oknie Edytor właściwości są widoczne niektóre wartości. (Należy zauważyć zrzut ekranu znajdujący się z prawej strony).

Viewing Outlook roaming preferences in MFCMAPI

Mobilnego preferencje mapować do wartości rejestru w następujący sposób:

Mobilny preferencji

Wartość rejestru

piFBUserPublishRange

FBPublishRange

piFBUpdateSecs

FBUpdateSecs

piAutoProcess

AutoProcReq

piRemindDefault

RemindDefault

piAutoDeleteReceipts

AutoDelRcpts

piCalDefStart

CalDefStart

piCalDefEnd

CalDefEnd

piWorkday

Dzień roboczy

Właściwości

Numer ID artykułu: 2573406 - Ostatnia weryfikacja: 19 lipca 2011 - Weryfikacja: 1.0
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2573406 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2573406

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com