"msNPAllowDialin" atribut Works pouze v nativního režimu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 257341 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Atribut "msNPAllowDialin" ve službě Active Directory je pro uživatele vzdáleného přístupu telefonickému oprávnění. Jej můžete nastavit pomocí LDAP zprostředkovatele Active Directory Services Interface (ADSI) nebo jiný software povoleno LDAP pomocí skriptu.

Další informace

Tento atribut se projeví pouze pro servery Windows 2000 v režimu Native prostředí. Pro režim smíšené prostředí nebo serveru Microsoft Windows NT 4.0 RAS slouží k nastavení uživatel RAS oprávnění k telefonickému WINDOWSNT zprostředkovatele.

Vlastnosti

ID článku: 257341 - Poslední aktualizace: 1. února 2014 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbenv kbinfo KB257341 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:257341

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com