Dynamická aktualizace nefunguje při použití serverů pro předávání BIND DNS (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 257462 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud jako server pro předávání serveru DNS se systémem Windows 2000 jsou pomocí serveru BIND názvů (DNS), může zobrazit následující chybová zpráva, když klient se pokusí dynamicky aktualizovat záznamy DNS:
Zdroj události: NETLOGON
ID události: 5781
Popis: Dynamická registrace nebo zrušení registrace jednoho nebo více záznamů DNS se nezdařilo, protože žádné servery DNS jsou k dispozici.

Příčina

K tomuto chování může dojít, pokud serveru BIND je ukládání do mezipaměti záznam SOA domény byla pro dotazovaný. Pokud server BIND je řešení dotazu ze své mezipaměti, v paket odpovědi není nastaven bit "Autoritativní". Protože se systémem Windows 2000 server neobdrží autoritativní odpověď na dotaz SOA, odešle odpověď "Serveru selhalo" klientovi příčinou dynamické aktualizace pokus nebyl úspěšný.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 257462 - Poslední aktualizace: 11. února 2014 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbqfe kbhotfixserver kbbug kbdns kbfix kbwin2000sp1fix KB257462 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:257462

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com