Microsoft Plněný Motion podle návrhu komentáře a opravy

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 257557 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek obsahuje komentáře, opravy a informace o známých chybách vztahujících se k knihu Microsoft Press Microsoft Liquid Motion podle návrhu ISBN 0-7356-0526-2.

Následující témata:

  • Likvidní Motion Software je již dostupná

Další informace

Likvidní Motion Software je již dostupná

Titulní tuto knihu uvedeno doprovodné CD-ROM zahrnuje zkušební verze Liquid Motion. DISK ve skutečnosti zahrnuje instalační soubor, který bude přesměrovat do Shopnow.com. Zatímco byl produkt k dispozici, by Shopnow.com umožňují získat licenci, která by umožnit stažení "zkušební" verze Liquid Motion.

Již nebude moci stáhnout nebo nainstalovat Liquid Motion z libovolného umístění jako Microsoft má Liquid Motion zcela přerušeno. Další informace naleznete:

http://www.microsoft.com/LiquidMotion/Default.htm

Microsoft Press dbá poskytování informativních a přesné knih. Všechny komentáře a opravách uvedených výše jsou připraveny pro zahrnutí v budoucích printings tuto knihu. Pokud máte novější tisk tuto knihu, může již obsahovat většinu nebo všechny opravy výše.

Vlastnosti

ID článku: 257557 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • MSPRESS Microsoft Liquid Motion by Design ISBN 0-7356-0526-2
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbdocerr kbdocfix kbinfo KB257557 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:257557

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com