Microsoft sıvı hareket tasarım açıklamaları ve düzeltmeleri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 257557 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, Microsoft Press kitabı için Microsoft Liquid hareket tasarıma göre ISBN 0-7356-0526 2 ilgili bilinen hatalar hakkında bilgi açıklamaları ve düzeltmeleri içerir.

Aşağıdaki konuları kapsar:

  • Likit hareket yazılım artık kullanılabilir

Daha fazla bilgi

Likit hareket yazılım artık kullanılabilir

Bu kitabın kapak ilişik CD-ROM'u Liquid hareket deneme sürümünü içerdiğini belirtir. CD'YI gerçekten Shopnow.com için yönlendirir bir kurulum dosyası içerir. Ürünün kullanılabilir olmadığı doğrulanırken, Shopnow.com izin Liquid hareket "deneme" bir sürümünü karşıdan yüklemek için bir lisans elde etmenize izin.

Microsoft Liquid hareket tamamen yarıda gibi artık karşıdan veya herhangi bir yerden Liquid hareket görebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen bkz:

http://www.microsoft.com/LiquidMotion/Default.htm

Microsoft Press, bilgilendirici ve doğru defterleri sağlamayı amaçlamaktadır. Tüm açıklamalar ve yukarıda listelenen düzeltmeler bu kitap, gelecekteki printings eklenmesi için hazırsınız. Bir sonraki yazdırma, bu kitap, birçok veya tüm düzeltmeler yukarıdaki zaten içerebilir.

Özellikler

Makale numarası: 257557 - Last Review: 23 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • MSPRESS Microsoft Liquid Motion by Design ISBN 0-7356-0526-2
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbdocerr kbdocfix kbinfo KB257557 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:257557

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com