Article ID: 257824 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

תקציר

מאמר זה מפרט את ההבדלים בין Outlook לבין Outlook Express.

הערה: Outlook Express הוא לקוח דוא"ל מבית Microsoft שסופק עם Windows XP ועם Windows 2000. עבור Windows XP, Windows Vista ו-Windows 7, ייתכן שתבחר להתקין במקומו את Windows Live Mail. עיין באתר האינטרנט הבא של Microsoft לקבלת מידע נוסף:

מנסה להוריד את Outlook Express? נסה במקומו את Windows Live Mail

מידע נוסף

משפחת Microsoft Outlook של לקוחות העברת הודעות ושיתוף מבוססת על ההכרה שלמשתמשים ביתיים ולמשתמשים עסקיים יש צרכים שונים. משפחת הלקוחות Outlook מותאמת במיוחד עבור שני פלחי שוק שונים אלה.
 • משתמשים ביתיים הזקוקים לפונקציונליות קלה ומהימנה של אינטרנט, דואר אלקטרוני וקבוצות דיון.
 • משתמשים עסקיים הזקוקים למהימנות ולנוחות בשימוש, אך גם לפונקציונליות רבה יותר של דואר אלקטרוני ושילוב הדוק בין דואר אלקטרוני לבין כלים לניהול ולשיתוף של מידע.
רוב המשתמשים חשים שהלקוח העונה על צרכיהם באופן הטוב ביותר הוא זה המותאם במיוחד לדפוסי השימוש שלהם. הקטעים הבאים מספקים מידע נוסף אודות הדרך שבה Outlook Express עונה על הצרכים של משתמשים ביתיים והדרך שבה Outlook עונה על הצרכים של משתמשים עסקיים.

Outlook Express

Outlook Express הוא לקוח דואר אלקטרוני הכלול ב-Microsoft Internet Explorer 4.x, ב-Microsoft Internet Explorer 5.x, במערכת ההפעלה Microsoft Windows 98, במערכת ההפעלה Microsoft Windows Millennium Edition (Me), במערכות ההפעלה Microsoft Windows 2000 וב-Microsoft Office 98 עבור Macintosh. Outlook Express מתוכנן עבור משתמשים ביתיים המקבלים גישה להודעות הדואר האלקטרוני שלהם על-ידי חיוג לספק שירות האינטרנט שלהם (ISP).

בהיותו מבוסס על תקני אינטרנט, Outlook Express מתוכנן לשימוש בכל מערכת אינטרנט רגילה, לדוגמה, Simple Mail Transfer Protocol (SMTP), Post Office Protocol 3 (POP3) ו-Internet Mail Access Protocol (IMAP). הוא מספק תמיכה עבור התקנים החשובים ביותר היום של דואר אלקטרוני, חדשות וספריות, כגון Lightweight Directory Access Protocol (LDAP), Multipurpose Internet Mail Extension Hypertext Markup Language (MHTML), Hypertext Markup Language (HTML), Secure/Multipurpose Internet Mail Extensions (S/MIME) ו-Network News Transfer Protocol (NNTP). התמיכה המלאה מבטיחה לך שתוכל לנצל טכנולוגיות חדשות וכן לקבל ולשלוח בצורה חלקה דואר אלקטרוני.

כלי העברה חדשים המייבאים באופן אוטומטי את הגדרות הדואר, הודעות הדואר האלקטרוני וערכי פנקס הכתובות הקיימים שלך מ-Eudora, Netscape, Microsoft Exchange Server, תיבת הדואר הנכנס של Windows ו-Outlook, מאפשרים לך לנצל בקלות את כל מה ש-Outlook Express מציע לך. היכולת לקבלת דואר מחשבונות דואר אלקטרוני מרובים, וכן היכולת ליצור כללי תיבת דואר נכנס, עוזרת לך לנהל ולארגן את הדואר האלקטרוני שלך.

בנוסף, תמיכה מלאה בדואר של HTML מאפשרת לך להתאים אישית את ההודעות שלך באמצעות רקע וגרפיקה מותאמים אישית. כך קל ליצור הודעות ייחודיות בעלות עוצמה חזותית.

לאירועים מיוחדים, כגון ימי הולדת או חגים, Outlook Express כולל נייר מכתבים שעוצב על-ידי Greetings Workshop ו-Hallmark.

Outlook

Outlook הוא לקוח העברת ההודעות והשיתוף הראשי של מיקרוסופט. זהו יישום עצמאי המשולב לתוך Microsoft Office ולתוך Exchange Server. Outlook גם מספק ביצועים ושילוב עם Internet Explorer 5.5. שילוב מלא של דואר אלקטרוני, עבודה עם לוח שנה וניהול אנשי קשר הופך את Outlook ללקוח המושלם עבור משתמשים עסקיים רבים.

Outlook עוזר לך לחפש ולארגן מידע, כך שתוכל לעבוד בצורה חלקה עם יישומי Office. כך באפשרותך לקיים תקשורת ולשתף מידע באופן יעיל יותר.

חוקים בעלי עוצמה של תיבת הדואר הנכנס מאפשרים לך לסנן ולארגן הודעות דואר אלקטרוני. באמצעות Outlook באפשרותך לשלב ולנהל דואר אלקטרוני מחשבונות דואר אלקטרוני מרובים, לוחות שנה אישיים וקבוצתיים, אנשי קשר ומשימות.

כשאתה משתמש ב-Outlook עם Exchange Server, באפשרותך להשתמש בשיתוף מידע ובתקשורת של זרימת עבודה בקבוצת עבודה, בקביעת לוח זמנים קבוצתי, בתיקיות ציבוריות, בטפסים ובקישוריות אינטרנט משופרת.

Outlook מתוכנן לשימוש עם האינטרנט (SMTP, POP3 ו-IMAP4), Exchange Server או כל מערכת תקשורת אחרת מבוססת תקנים התומכת ב-Messaging Application Programming Interface (MAPI), לרבות דואר קולי. Outlook מבוסס על תקני אינטרנט ותומך בתקנים החשובים ביותר היום של דואר אלקטרוני, חדשות וספריות, לרבות LDAP, MHTML, NNTP, MIME ו-S/MIME, vCalendar, vCard, iCalendar ותמיכה מלאה בדואר HTML.

Outlook גם מציע את אותם כלי ייבוא הקיימים ב-Outlook Express. כלים אלה מאפשרים העברה קלה מלקוחות דואר אלקטרוני אחרים, ומציעים העברה נוספת מ-Microsoft Mail, Microsoft Schedule+ 1.0, Microsoft Schedule+ 7.0, Lotus Organizer, NetManage ECCO, Starfish SideKick, Symantec ACT וכן סינכרון עם מסייעים דיגיטליים אישיים (PDA) מובילים, כגון 3Com Palm Pilot.

כיצד להחליט איזה לקוח הוא המתאים ביותר לצרכיך

בעת בחירה בין Outlook Express לבין Outlook, על משתמשים וארגונים לבסס את החלטת השימוש שלהם על הקריטריונים הבאים:

Outlook Express

בחר ב-Outlook Express אם:
 • דרושה לך רק פונקציונליות של דואר אלקטרוני וקבוצות דיון באינטרנט (עבור גירסאות Windows מתקדמות יותר מ-Microsoft Windows 95, גירסאות Windows מוקדמות מ-Microsoft Windows 95, Macintosh ופלטפורמות UNIX).
 • אתה משתמש או מתכנן להשתמש ב-Office 98 עבור Macintosh, וברצונך לנצל את השילוב בין Outlook Express שבגירסה זו של חבילת Office.

Outlook

בחר ב-Outlook אם:
 • דרושה לך פונקציונליות מתקדמת של דואר אלקטרוני וקבוצות דיון המבוססת על תקני אינטרנט.
 • דרושים לך לוחות שנה אישיים, קביעת לוח זמנים קבוצתי, משימות וניהול תוכן משולבים.
 • דרושים לך דואר אלקטרוני ועבודה עם לוח שנה משולבים, לקוחות בין פלטפורמות עבור גירסאות Windows מתקדמות יותר מ-Microsoft Windows 95, גירסאות Windows מוקדמות מ-Microsoft Windows 95 ופלטפורמות Macintosh.
 • אתה משתמש או מתכנן להשתמש ב-Office 97, ב-Office 2000, ב-Office XP או ב-Exchange Server וברצונך לנצל את השילוב של Outlook בגירסה זו של חבילת Office ואת השילוב עם Exchange Server.
 • דרושות לך יכולות חזקות של שיתוף פעולה המשלב זמן-ריצה עם זמן-תכנון.
הערה זהו מאמר "פרסום מהיר" שנוצר ישירות מתוך ארגון התמיכה של Microsoft. המידע הכלול במסמך זה מסופק כפי שהוא בתגובה לבעיות שצצות. לאור הקצב המהיר של פרסום החומרים, ייתכן שהחומרים יכללו שגיאות הקלדה ואנו עשויים לתקן אותם בכל עת, ללא הודעה מוקדמת. למידע על שיקולים אחרים, עיין בתנאי השימוש.

מאפיינים

Article ID: 257824 - Last Review: יום שלישי 31 דצמבר 2013 - Revision: 1.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Outlook Express 4.0
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 98 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 97 Standard Edition
מילות מפתח 
kbinfo KB257824

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com