"Omlouvám se, ale došlo k potížím při přihlašování" a "80045 C 06" Chyba při Federovaný uživatel pokusí přihlásit do služeb Office 365, Azure nebo aplikace Windows Intune

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2578667 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

Při pokusu federované uživatele při přihlášení do služeb Office 365, aplikace Windows Intune nebo Microsoft Azure cloud služba Microsoft přihlašovací webovou stránku jehož adresa URL začíná řetězcem https://login.microsoftonline.com/login, neproběhne ověření daného uživatele. Uživatel obdrží následující chybovou zprávu:
Omlouvám se, ale došlo k potížím při přihlašování

Zopakujte akci za několik minut. Pokud to nepomůže, můžete chtít obraťte se na správce a následující chybové zprávě:
80045C 06

PŘÍČINA

K tomuto problému může dojít, pokud nastavení času v místním prostředí neodpovídá nastavení času systému ověřování Microsoft Azure Active Directory (Azure AD). Časový rozdíl mezi klienty služby Active Directory Federation Services (AD FS) nebo serverů a systém ověřování Azure AD má více než 5 minut, mohou federovaní uživatelé přihlášení se nezdaří. K tomu může dojít, pokud platí jedna nebo více z následujících podmínek:
 • Klientský počítač nebo počítače nejsou správně synchronizace služby Active Directory v prostorách.
 • Součásti služby AD FS nejsou správně synchronizace služby Active Directory v prostorách.
 • Emulátor Active Directory primárním řadičem domény (PDC) v prostorách není synchronizace pro přesné internetovým zdrojem času.
 • Doby platnosti tokenu AD FS deklarace je příliš krátký.

ŘEŠENÍ

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod:

Metoda 1: Nastavte klientské počítače a servery služby AD FS Active Directory Emulaci PDC v prostorách používat jako zdroj času protokolu NTP (Network Time)

 1. Nastavte klientské počítače a servery služby AD FS správně synchronizovat čas pomocí místního Active Directory Emulaci PDC. Další informace o tom, jak to provést přejděte na Konfigurace klientského počítače domény automatické synchronizace času.
 2. Ujistěte se, že připojení pomocí protokolu IP mezi klientskými počítači a servery služby AD FS a místního Active Directory Emulaci PDC je k dispozici na portu UDP 123.

Metoda 2: Nastavení místního Active Directory Emulaci PDC spolehlivý zdroj času internetových NTP

 1. Nastavení místního Active Directory Emulaci PDC pro synchronizaci času z důvěryhodného zdroje Internetu NTP. Další informace o tom, jak to provést přejděte na Konfigurace zdroj času pro doménovou strukturu.
 2. Ujistěte se, že možnost připojení IP mezi emulátoru primárního řadiče domény služby Active Directory a internetovým zdrojem času je k dispozici na portu UDP 123.

Metoda 3: Aktualizace období platnosti tokenu

Doba platnosti tokenů služby AD FS by neměl být kratší než pět minut. Chcete-li změnit období platnosti tokenu, přejděte na Na základě deklarací zabezpečení a ověřování platnosti tokenu.

DALŠÍ INFORMACE

Další informace o určení emulátoru primárního řadiče domény naleznete v tématu Určení emulátoru primárního řadiče domény.

Další informace o službě Systémový čas naleznete v tématu Technické informace služby čas systému Windows.

Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 Web nebo Fóra Azure služby Active Directory .

Vlastnosti

ID článku: 2578667 - Poslední aktualizace: 30. června 2014 - Revize: 21.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Azure
 • Microsoft Office 365
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Windows Intune
 • CRM Online via Office 365 E Plans
 • Microsoft Azure Recovery Services
 • Office 365 Identity Management
Klíčová slova: 
o365 o365a mosdal4.5 o365e o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade o365m kbmt KB2578667 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2578667

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com